Nikdy jí to neslušelo víc: Dominika Myslivcová odhodila stud a nafotila fotky v rouše Evině

Celebrity Nikdy jí to neslušelo víc: Dominika Myslivcová odhodila stud a nafotila fotky v rouše Evině
Více

Dominika Myslivcová (28) prožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. Zanedlouho se stane maminkou a při nedávné baby shower s partnerem podnikatelem Zdeňkem Ch. (42) odhalili, že čekají chlapečka. Česká influencerka nyní v pokročilém stádiu těhotenství odhodila stud a nafotila snímky v rouše Evině. Okamžitě se na ni snesla vlna pozitivních komentářů.

Sympatická influencerka Dominika Myslivcová se už nemůže dočkat, až budou s partnerem kompletní rodina. Zanedlouho přivede na svět chlapečka a už se začíná pěkně zakulacovat. „No tak teda Hello 3rd trimester. To těhotenství sakra rychle utíká, že už jsem se i začínala trošku bát, že ani těhotenské focení nestihnu,“ napsala k sérii snímků na Instagramu.

Budoucí maminka odhodila stud a svlékla se do naha a fotila nejkrásnější snímky své kariéry. Fotky vyšly skvěle možná právě proto, že se Dominika svěřila do rukou maminky, která se fotografováním živí. Takže atmosféra byla uvolněná a výsledek si nemohou vynachválit ani její sledující.

CelebrityNela Slováková se ukázala jak ji pánbůh stvořil a je z toho mezinárodní poprask: Není to už příliš, ptají se nerozhodní lidé

Nela Slováková se ukázala jak ji pánbůh stvořil a je z toho mezinárodní poprask: Není to už příliš, ptají se nerozhodní lidé

Myslivcová září na všechny strany

Krásná maminka,“ napsal do komentářů bývalý automobilový závodník Richard Chlad. „Každá fotka je nádherná, protože je na ní šťastná žena, která čeká miminko,“ začali se přidávat fanoušci Dominiky.

Známá blondýnka je ve vztahu s podnikatelem Zdeňkem necelý rok. Jako první na její novou známost upozornil VipStar.cz. „Známe se a stýkáme se delší dobu. Ale jestli je to můj přítel, snoubenec nebo zahradník, do toho nikomu nic není,“ prozradila v rozhovoru na konci srpna 2022.

„Chtěla jsem vám jenom říct, že pokud půjdete někdy s někým na kafe a řeknete si, že s tímhle člověkem bych nikdy nic neměla, tak s ním určitě skončíte. Já to tak mám. Při první schůzce by mě ani ve snu nenapadlo, že to takhle skončí. Rozhodně to nebyla láska na první pohled. Nějakou dobu to trvalo, protože já jsem taková nedobytná,“ vyjádřila se později ve stories Dominika.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné