Nela Slováková se ukázala jak ji pánbůh stvořil a je z toho mezinárodní poprask: Není to už příliš, ptají se nerozhodní lidé

Celebrity Nela Slováková se ukázala jak ji pánbůh stvořil a je z toho mezinárodní poprask: Není to už příliš, ptají se nerozhodní lidé
Více

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (33) patří mezi jedny z nejkontroverznějších influencerek a umí způsobit pořádný poprask. Tentokrát se jednalo o pouhou reklamu na overal, který má doslova mezinárodní přesah. Stačilo reklamu pojmout svérázným stylem. Nela se ukázala na videu úplně nahá a intimní partie si zakrývala jen nádobím. Lidé na sociálních sítích se nyní nemohou shodnout zda to už není za hranou vkusu.

Reality show hvězdička a české influencerka Nela Slováková po dlouhé době způsobila poprask na Instagramu. Pravidelní sledující moc dobře ví, že vítězka Hotelu Paradise z roku 2012 nemá žádný problém s nahotou. Proto není divu, že reklamu na overaly pojala stylem sobě vlastním.

Nela Slováková se ukázala na videu úplně nahá a intimní partie si zakrývala jen kusem nádobí. „No málem jsem dneska šla oblečená do kuchyňského nádobí,“ rozepsala se pod nahým stories. „Jo a na zadku mám napsané „nečum“ přilepené pastou s černým uhlím,“ dodala pobaveně.

CelebrityOndřej Brzobohatý se rozhodl k finálnímu kroku: Na bývalou manželku Taťánu Kuchařovou podává žalobu

Ondřej Brzobohatý se rozhodl k finálnímu kroku: Na bývalou manželku Taťánu Kuchařovou podává žalobu

Vkus, který je na hraně?

Její exhibicionistické vystoupení neušlo ani slovenskému portálu Topky.sk. „Její obrovské silikony působí dost povislým dojmem,“ napsali o kontroverzní influencerce, která nelenila a k celé situaci řekla své. „Ty silikony ovisnuté…to je prosím pěkně tvar kapky,“ vyjádřila se Nela. „Děkuji za pozornost,“ dodala.

Tím samozřejmě hodila udičku lidem na sociálních sítích, kteří horlivě debatují nad jejímu ňadry. „Nela má pravdu, co má kdo komentovat její vzhled,“ píše jedna část lidí. „Já mám také tvar kapky, ale takhle to rozhodně nevypadá,“ komentují další. „Ať se svléká jak chce, vadí mi její arogantní chování,“ rozepisuje se sledující. „Arogantní sice je, ale postavu má nejhezčí v Česku. To se jí musí nechat,“ pokračují lidé. Co myslíte vy?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné