Těhotná Agáta Hanychová se toho nebojí: Nahá ve vaně ukázala rostoucí bříško

Celebrity Těhotná Agáta Hanychová se toho nebojí: Nahá ve vaně ukázala rostoucí bříško
Více

Bývalá modelka Agáta Hanychová (37) je momentálně šťastná po boku mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53), se kterým čeká potomka. Před několika dny se na Instagramu pochlubila nahou fotkou z vany, ve které dovádí s dcerou Miou a snímkem, na kterém je vidět její rostoucí bříško. Influencerka se totiž zanedlouho stane trojnásobnou maminkou.

Podnikatelka a influencerka Agáta Hanychová je zkušená maminka. Kryšpína má s Mirkem Dopitou, dceru Miu s hercem Jakubem Prachařem a nyní čeká třetího potomka s podnikatelem Jaromírem Soukupem. Agáta si před Jaromírem prošla několika neúspěšnými vztahy, které vždy skončily rozchodem.

Až u mediálního magnáta našla snad tu pravou lásku. Po čtyřech měsících randění s ním otěhotněla a Kryšpin s Miou zanedlouho přivítají dalšího sourozence. Sama Agáta přiznala, že třetí těhotenství je mnohem náročnější než předchozí dvě a určitě v tom hraje roli věk.

InstagramOdvrácená tvář výstřední Romanety Smajlové: Vážila jsem skoro metrák a zhubla 30 kilo, už to nešlo

Odvrácená tvář výstřední Romanety Smajlové: Vážila jsem skoro metrák a zhubla 30 kilo, už to nešlo

Agáta měla před pár týdny menší problémy, kdy skončila kvůli krvácení v nemocnici. V současné době je už v pořádku doma a začíná se pěkně zakulacovat. Není tomu tak dávno, kdy sdílela snímek s rostoucím bříškem, na kterém se jí z pěny udělalo srdíčko. „To se udělalo náhodou,“ smála se.

Bývalá modelka maká na plné obrátky i v době těhotenství. Velkou oporou jí je kromě Jaromíra také maminka Veronika Žilková, se kterou pravidelně natáčí živáky na Instagram. Agáta neumí odpočívat, takže je dost možné, že se až do porodu nezastaví.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl Celebrity

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká Celebrity

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?