Taťána Makarenko vysvětlila záhadný postoj ke kauze manžela podezřelého ze znásilnění

Rozhovor Taťána Makarenko vysvětlila záhadný postoj ke kauze manžela podezřelého ze znásilnění
Více

Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (34) je neustále v jednom kole. V současné době se plně věnuje přípravám na finále letošního ročníku Miss, který proběhne již v květnu. Aby toho nebylo málo, tak před několika týdny musela čelit velmi nepříjemné zprávě. Její manžel Martin Pánek byl se skupinou mužů obviněn ze znásilnění šestnáctileté dívky. Na Českém plese redakce VipStar.cz vyzpovídala Taťánu Makarenko na toto téma.

Šperky za 2 miliony

Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko si nenechala ujít Český ples a měla co dělat, aby se vše stihlo. „Já jsem říkala, kam jinam takovou velkou večerní. My jsme se domluvily s módní návrhářkou Zuzanou Lešák Černou, že by se ušily šaty přímo pro mě. Šaty jsou skvělé. Šily se poměrně krátkou dobu a vyšly přesně tak, jak jsem chtěla. Jsou dost velké, ale je to zkrátka plesová záležitost. Šperky mám Gismondi v hodnotě 2 milionů korun,“ řekla redakci VipStar.cz.

Pokud má nějaká známá celebrita na sobě takové drahé šperky, je zvykem, že ji doprovází ochranka. „Ochranku na šperky jsem zažila při focení. Když fotíme někde na poli nebo jinde, tak tam ta ochranka opravdu sedí. Na takovém focení je hodně lidí. Když by se něco stalo, tak je těžké dohledat, kdo to byl,“ svěřila se se svojí zkušeností.

CelebrityJosef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká

Josef Kokta odkryl kruté pozadí začátku vztahu s Ornellou: Nebyla jediná, byl jsem hrozný, říká

Když to mám zapůjčená já, tak na to dbám já. Pokud to ztratím, tak to samozřejmě zaplatím,“ pokračovala s tím, že na plese jsme občas svědky pořádného faux pas. „Opilá holka je za mě faux pas. Dáma by měla zůstat dámou. Pánové gentlemani. Je trapné se potácet nebo být bez bot. Všichni by měli být připraveni, že tady se nic neodpouští,“ vysvětlila. Samotná Taťána řekla, že by si nikdy na ples nevzala koktejlové šaty, protože to působí příliš lacině.

Někdy je lepší mlčet

Taťána Makarenko v poslední době zažívá náročné období v životě. Její manžel Martin Pánek byl se skupinou mužů obviněn ze znásilnění šestnáctileté dívky, ke kterému mělo dojít po zápase fotbalistů pražské Sparty v Glasgow. Po pár dnech byl ale z rozhodnutí soudu propuštěn na kauci.

Na kauci byli propuštěni dva ze čtyř obviněných, jeden již dříve ze zdravotních důvodů. Náš zastupitelský úřad v Londýně a generální konzulát v Manchesteru je po celou dobu v kontaktu s rodinami dotyčných,“ potvrdil před pár týdny ministr zahraničních věcí ČR Jan Lipavský.

Bývalá modelka poskytla jedno vyjádření a od té doby se obrnila hradbou mlčení. „Mohu potvrdit, že můj manžel byl ve skupině lidí, které zadržela skotská policie při nedávném výjezdu na fotbal. Od té doby žiji v nejistotě a obavách, anglosaské právo je diametrálně odlišné od toho českého, stejně jako postupy skotských úřadů. Informační transparentnost je z mého pohledu velmi nízká, komunikace s manželem je možná jen v minimální míře, sama tak mám bohužel jen minimum informací,“ nechala se slyšet v listopadu 2023 pro iDnes.cz.

InfluStarShopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel

Shopaholicadel přiznala pravdu o potratu a sesypala se: Zklidni se, utnul ji přítel

Nyní v rozhovoru pro VipStar.cz objasnila, proč zaujala takové stanovisko. „Já si myslím, že ne vždy je dobré na všechno odpovídat a vyjadřovat se. A takové stanovisko jsem zaujala já. Na začátku jsem neměla vůbec tolik informací. A mluvit o něčem, o čem nic nevím, je také špatně. Můžete říct něco, čeho byste pak mohli litovat. A samozřejmě se pak do toho můžeš taky zamotat,“ řekla.

Pak tě jsou schopni uvařit na jedné větě a rozebírat to. Šikana na sociálních sítích je větší než v článcích. Ta grácie je v tom někdy držet pusu. Já jsem taková, že kdybych se rozešla, tak neudělám post o tom, jak jsme se rozešli. Jsme v tom jiná nebo žiju v jiném světě,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Kateřina Průšová promluvila o generačních rozdílech v Miss: Za nás vyhrávala přirozená krása a vážily jsme si peněz Rozhovor

Kateřina Průšová promluvila o generačních rozdílech v Miss: Za nás vyhrávala přirozená krása a vážily jsme si peněz

Odvrácená tvář výstřední Romanety Smajlové: Vážila jsem skoro metrák a zhubla 30 kilo, už to nešlo Rozhovor

Odvrácená tvář výstřední Romanety Smajlové: Vážila jsem skoro metrák a zhubla 30 kilo, už to nešlo

Nejošklivější herečka z filmů pro dospělé bojuje s rakovinou: Emotivní zpověď Paris Devine Rozhovor

Nejošklivější herečka z filmů pro dospělé bojuje s rakovinou: Emotivní zpověď Paris Devine

Miss Grand Veronica Biasiol vytáhla do boje proti kritikům: Promluvila o chybách v soutěži i staré sošce Rozhovor

Miss Grand Veronica Biasiol vytáhla do boje proti kritikům: Promluvila o chybách v soutěži i staré sošce

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká Rozhovor

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Miss World Krystyna Pyszko se po vítězství rozešla s partnerem: Promluvila o mužích a pomíjivé slávě v modelingu Rozhovor

Miss World Krystyna Pyszko se po vítězství rozešla s partnerem: Promluvila o mužích a pomíjivé slávě v modelingu