Taťána Kuchařová vinu svedla na Ondřeje Brzobohatého a utekla do zahraničí: Nesuďte něco, o čem nevíte, vzkázala všem

Celebrity Taťána Kuchařová vinu svedla na Ondřeje Brzobohatého a utekla do zahraničí: Nesuďte něco, o čem nevíte, vzkázala všem
Více

Na začátku tohoto týdne se otřásl český šoubyznys v základech. Blesk.cz vydal rozhovor s hudebníkem Ondřejem Brzobohatým (40), ve kterém detailně popisuje plné znění církevní žaloby, kterou na něj podala exmanželka Taťána Kuchařová (35). Dle výše zmíněného webu modelka prchla do zahraničí, ale ještě předtím stihla vydat veřejné prohlášení, ve kterém vinu svaluje na Brzobohatého.

Je teď pryč a je z celé situace velmi špatná,“ řekla Blesku kamarádka Taťány Kuchařové. „Ona se Ondřeje snažila šetřit. Chtěla vše řešit až před církevním soudem. Další postup teď řeší se svými právníky,“ dodala. Ještě než modelka stihla odletět pracovně do Itálie, vydala na sociálních sítích další vyjádření.

Mým jediným cílem bylo anulovat náš církevní sňatek

Za poslední dny se stala Taťána Kuchařová trnem v oku řadě známých osobností. „Ondro drž se..tahle zoufalá p..i kauza zoufalky ukazuje jen zhrzenost a ubohost na úrovni suterénu..jsi a vždy budeš božský i s parukou,“ napsala  například modelka Simona Krainová a začali se k přidávat další.

CelebrityOko nezůstane suché: Hana Gregorová se zastala syna Ondřeje Brzobohatého, slova o zesnulém otci (†79) a hrdosti

Oko nezůstane suché: Hana Gregorová se zastala syna Ondřeje Brzobohatého, slova o zesnulém otci (†79) a hrdosti

I nadále však odmítá, že by znění církevní žaloby poskytla bulvárnímu plátku. „Ještě jednou a naposledy důrazně odmítám, že bych bulváru poskytla natolik citlivou věc, jako je žaloba na anulaci církevního sňatku. Nejenže to považuji za morálně pokleslé, ale ani pro to nemám sebemenší důvod. Mým jediným cílem bylo a i nadále je anulovat náš církevní sňatek. Soud teprve proběhne a je neveřejný. Zveřejnění žaloby je porušením církevních předpisů, kterým strana oslabuje svou pozici v rámci řízení. Zveřejňovat jakékoli detaily je tedy proti smyslu tohoto řízení a jen bych tím mohla ohrozit cíl, který sleduji,“ stojí si za svým Miss Wordl 2006.

Vinu svaluje na Ondřeje

Modelka je přesvědčená o tom, že na vině je hlavně její exmanžel, který otevřeně promluvil v rozhovoru. „Žalobu jsem podala před více než půl rokem a není jediný důvod, proč bych ji měla zveřejnit právě teď, když věc nebyla dosud projednána. Přesně to ale ve výsledku udělal Ondřej, který otevřeně v Blesku komentuje osobní věci a detaily žaloby. Pokud byl žalobou konfrontován, jak tvrdí, nebylo přece nic snazšího než říct, že se jedná o soukromou věc, kterou nebude veřejně komentovat a kterou si nepřeje zveřejnit,“ mysl si.

CelebrityOndřeje Brzobohatého se zastala sestra Rola a totálně zdiskreditovala Taťánu Kuchařovou

Ondřeje Brzobohatého se zastala sestra Rola a totálně zdiskreditovala Taťánu Kuchařovou

Všechny veřejně známé osobnosti (včetně mě) moc dobře vědí, že zveřejnění takto citlivého materiálu je to nejhorší, co lze udělat, a že to bude veřejně odsouzeno mnohem víc než cokoliv, co je předmětem zveřejnění samotného. Existuje mnoho ukázkových příkladů, které to prokazují. Ani z tohoto pohledu skutečně není v mém zájmu, abych cokoli zveřejňovala,“ říká Taťána s tím, že kdyby něco takového udělala šla by sama proti sobě.

„Dál bych se k uvedenému až do anulace nerada vyjadřovala, jelikož k jediné pravdivé objektivizaci všech tvrzení a skutečností dojde právě před církevním soudem. Kanonický rozvod je posledním logickým krokem, jak upřímně a pravdivě uzavřít tuto kapitolu. Přála bych všem, aby nesoudili něco, o čem neví, jak ve skutečnosti bylo a jak se odehrávalo za zavřenými dveřmi. Realita může být odlišná od veřejné image,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Děláš z nás rasisty, ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Děláš z nás rasisty, ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové Celebrity

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl Celebrity

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání Celebrity

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars Celebrity

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars