Taťána Kuchařová přilévá olej do ohně: Celou dobu jsem se mu snažila pomoct, říká a gratuluje k neexistujícímu coming outu

Celebrity Taťána Kuchařová přilévá olej do ohně: Celou dobu jsem se mu snažila pomoct, říká a gratuluje k neexistujícímu coming outu
Více

Ondřej Brzobohatý (40) v rozhovoru pro Blesk řekl, že je přesvědčený o tom, že za celou nepříjemnou situací stojí jeho exmanželka Taťána Kuchařová (35). Ta se hned dvakrát na sociálních sítích vyjádřila, že iniciativa rozhodně nešla z její strany. Ba naopak, že Ondřej je ten, který vše naservíroval veřejnosti a bulváru. Na Facebooku se ale objevila i původní verze vyjádření modelky, ve kterém gratuluje hudebníkovi ke coming outu. Ten ale Ondřej již v rozhovoru popřel.

Po pondělním rozhovoru Ondřeje Brzobohatého v Blesku se jeho bývalá manželka Taťána Kuchařová rozhodla k celé věci vyjádřit. „Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila a tím ho celou dobu chránila,“ odmítla jakoukoliv vinu na šíření soukromých informací z církevní žaloby.

„Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat. Kdo veřejně rozebírá znění žaloby a intimní podrobnosti, je Ondřej,“ dodala a vinu shodila na hudebníka. Modelka ovšem patrně zapomněla na to, že na Facebooku existuje historie úprav, kde si každý může dohledat původní znění textu, které Taťána přepsala.

CelebrityTaťána Kuchařová vinu svedla na Ondřeje Brzobohatého a utekla do zahraničí: Nesuďte něco, o čem nevíte, vzkázala všem

Taťána Kuchařová vinu svedla na Ondřeje Brzobohatého a utekla do zahraničí: Nesuďte něco, o čem nevíte, vzkázala všem

Ráda bych Ondřejovi poblahopřála ke coming outu

Ondřej Brzobohatý v pondělním rozhovoru řekl, že se rozhodně nejedná o žádný coming out. „O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální,“ říká Ondřej, který zdůrazňuje, že jeho koníček převlékání se za ženu nemá nic společného s jeho orientací.

Já to neberu jako nějaký coming out, jestli jste tohle měl na mysli, když se tu musím obhajovat za to, že jsem pořád ten samý Ondřej jako dřív. O úlevě bude řeč, až mi dá Taťána konečně pokoj,“ dodal rozhořčeně. Přesto o několik hodin později se Taťána v původním znění příspěvku vyjádřila k jeho coming outu, který neexistuje.

CelebrityOko nezůstane suché: Hana Gregorová se zastala syna Ondřeje Brzobohatého, slova o zesnulém otci (†79) a hrdosti

Oko nezůstane suché: Hana Gregorová se zastala syna Ondřeje Brzobohatého, slova o zesnulém otci (†79) a hrdosti

Nicméně bych ráda Ondřejovi poblahopřála ke coming outu. A také mu přeji, aby v něm byl ještě odvážnější a řekl o sobě celou pravdu. Jsme tolerantní společnost a já se mu celou dobu našeho manželství snažila pomoct, chápat ho a podpořit ho. Teď bych mu přála, aby ho stejně podpořila jeho rodina a nejbližší,“ napsala a celý text následně smazala a upravila do nynější verze.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap

Rozcházející se Patricie Pagáčová ve varu: Hokejový triumf slavila přímo v hale Celebrity

Rozcházející se Patricie Pagáčová ve varu: Hokejový triumf slavila přímo v hale

Hlediště hokejového finále plné celebrit: Bára Mlejnková fandí jako urvaná, Langmannová je nepřehlédnutelná Celebrity

Hlediště hokejového finále plné celebrit: Bára Mlejnková fandí jako urvaná, Langmannová je nepřehlédnutelná

Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou: Dcera dostala jméno jako hrdinka z dětské pohádky Celebrity

Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou: Dcera dostala jméno jako hrdinka z dětské pohádky

Rodinná tragédie manžela Ewy Farne Martina Chobota: Deprese, domácí násilí a sebevražda maminky Celebrity

Rodinná tragédie manžela Ewy Farne Martina Chobota: Deprese, domácí násilí a sebevražda maminky

Kdo je nádherná partnerka Davida Pastrňáka Rebecca? Divoška, která okusila noční klub Celebrity

Kdo je nádherná partnerka Davida Pastrňáka Rebecca? Divoška, která okusila noční klub