Taťána Kuchařová o toxickém vztahu s Brzobohatým: Manipulace a patologické lži! Vzalo mi to iluze, říká

Celebrity Taťána Kuchařová o toxickém vztahu s Brzobohatým: Manipulace a patologické lži! Vzalo mi to iluze, říká
Více

Během posledního roku se v bulvárních médiích nejčastěji skloňuje jméno Ondřej Brzobohatý (40) a Taťána Kuchařová (35) v souvislosti s jejich rozvodovou bitvou. Vše odstartovala církevní žaloba, jejíž znění dle muzikanta poskytla Blesku právě modelka. Kuchařová od začátku něco takového odmítá. Po nějaké době se na toto téma rozpovídala pro Magazín ZOOM, kde situaci hodnotí s odstupem času.

Rozchod muzikanta Ondřeje Brzobohatého a modelky Taťány Kuchařové byl sice velmi bouřlivý, ale v tu dobu patrně nikdo nečekal, že celá věc může nabrat úplně jiný směr. V květnu roku 2023 se Ondřej v rozhovoru pro Blesk.cz svěřil, že ho bývalá manželka obvinila ze sexuální odlišnosti nebo ho posílala k sexuologovi, aby se zjistilo, zda jeho záliba v převlékání za ženu není dědičná. Taťána Kuchařová se od začátku bránila, že výše zmíněné redakci žádné vyjádření neposkytla.

Proto na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila a zastavila se tak centrifuga spekulací,“ vyjádřil se na Instagramu před několika týdny hudebník, který je nyní šťastně zasnoubený s moderátorkou Danielou Písařovicovou.

Od té chvíle veřejné přestřelky mezi bývalými manželi ustaly a obě strany se stáhly. Brzobohatý dokonce smazal několik postů o exmanželce, které umístil na profil a dával tak prostor široké veřejnosti k diskuzi, která by ideálně měla probíhat za zavřenými dveřmi.

ExkluzivněPotvrzeno! Herečka z filmů pro dospělé Rika Fane je těhotná: Rozpovídala se pro VipStar.cz o svatbě a nové životní cestě

Potvrzeno! Herečka z filmů pro dospělé Rika Fane je těhotná: Rozpovídala se pro VipStar.cz o svatbě a nové životní cestě

Vždycky budu na straně lásky a pravdy

Uběhlo několik týdnů a s odstupem času se o celé nepříjemné rozvodové bitvě Taťána rozhodla promluvit pro Magazín ZOOM. „Beru tu zkušenost jako součást svého zrání a dospívání. Vždycky jsem byla a vždycky budu na straně lásky, pravdy, rodiny a věrnosti, i když taky s chybami, ale nenechám si tohle nikdy vzít,“ řekla v rozhovoru a promluvila také na téma toxických vztahů.

Že žijete v toxickém vztahu, nemusíte dlouhou dobu poznat. Rysem takového vztahu jsou neupřímnost, manipulace, patologické lži, kalkul,“ pokračovala. Modelka je přesvědčená, že to nejhorší má za sebou a možná s odstupem času přijde na to, proč k tomu muselo vůbec dojít.

CelebrityZbyly Gelemové jen oči pro pláč? Felix Slováček vyvedl po dlouhé době Dádu, exmilenka ostrouhala

Zbyly Gelemové jen oči pro pláč? Felix Slováček vyvedl po dlouhé době Dádu, exmilenka ostrouhala

Vzalo mi to iluze, ale srdce mám stále otevřené. Je to zkušenost, kterou bych radši neměla, ale i tady věřím na předurčenost. Myslím si, že ten smysl, proč se mi tohle všechno muselo stát, pochopím až časem,“ řekla s tím, že už by tuhle etapu života nejraději hodila za hlavu.

„Už jsem se k tomu vyjádřila a nechci se opakovat, navíc se k tomu do anulace nemohu ani dál vyjadřovat. Kanonický rozvod je posledním logickým krokem, jak upřímně a pravdivě uzavřít tuto kapitolu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc Celebrity

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený Celebrity

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu Celebrity

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět Celebrity

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny Celebrity

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap