Zbyly Gelemové jen oči pro pláč? Felix Slováček vyvedl po dlouhé době Dádu, exmilenka ostrouhala

Celebrity Zbyly Gelemové jen oči pro pláč? Felix Slováček vyvedl po dlouhé době Dádu, exmilenka ostrouhala
Více

Slavnostní předání křišťálové ruky Felixovi Slováčkovi (80) k jeho životnímu jubileu se konalo v cukrárně Obecního domu v Praze. I přes pokročilý věk je hudebník ve skvělé kondici a na společenských akcích to umí pořádně rozjet. Po delší době vyvedl na veřejnost svoji manželku Dádu Patrasovou (67). Při této významné příležitosti byly vystaveny také obrazy Vladimíra Komárka (†74) a Lucie Gelemové (40), která se však na akci neukázala. Dostala snad od bývalého milence zákaz?

Saxofonista Felix Slováček si slavnostně převzal v Obecním domě ke svému životní jubileu křišťálovou ruku. Na akci vyvedl manželku Dádu Patrasovou, které to velmi slušelo a po dlouhé době rozdávala úsměvy na všechny strany. Kde se objeví Felix, je rušno a ani tentokrát to nebylo výjimkou.

Na slavnostní události měla být dokonce přítomná i exmilenka Slováčka Lucie Gelemová, která se měla zhostit i role kmotry. „Předání křišťálové ruky pořádá můj spolek Ars Magna 21, který má za úkol šířit a propagovat dílo Vladimíra Komárka. A podmínkou jeho manželky je, abychom s proslulým malířem propagovali i mládí. A paní Komárková si vybrala slečnu Gelemovou,“ řekl Blesku organizátor události František Mareš.

CelebrityNikdy nevypadala lépe: Dara Rolins se ukázala bez podprsenky v rudém odvážném modelu

Nikdy nevypadala lépe: Dara Rolins se ukázala bez podprsenky v rudém odvážném modelu

Přísný zákaz pro Gelemovou?

Hudebník patrně ale nechtěl, aby se jeho bývalá milenka a manželka potkaly tváří v tvář a Gelemová nakonec vůbec nedorazila. Objevila se i informace, že Felix si vyloženě nepřál, aby se Lucie na akci ukázala.

Není to tak. Já jsem akorát řekl panu Marešovi, který to má celé na starosti, aby si to rozmyslel, protože když sem přijde Lucie, novináři se budou zabývat Lucií a Dádou a úplně zapomenou na to, že tady byla nějaká ruka. A to mi asi dáte za pravdu,“ vyvrátil tuto domněnku Slováček Expresu.

A jak se k celé nepříjemné záležitosti postavila samotná Gelemová? „Je důležité, že moje obrazy, které byly vybrány pořadateli speciálně pro tuto akci, byly na místě. Já jsem zvolila možnost nezúčastnit se. Je dobře, že si Felix večer užil, protože ten večer byl hlavně o něm. To je vše, co bych k tomu řekla,“ dodala pro výše zmíněný web.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné