Takhle modelku Caru Delevingne ještě nikdo neviděl: Bosá, zmatená a s vizáží bezdomovce děsí přátelé a rodinu

Zahraničí Takhle modelku Caru Delevingne ještě nikdo neviděl: Bosá, zmatená a s vizáží bezdomovce děsí přátelé a rodinu
Více

Modelka Cara Delevingne (30) nedorazila na letiště v Los Angeles zrovna v nejlepší kondici. Na cestu soukromým tryskáčem, který vlastní rapper Jay-Z, dorazila pouze v ponožkách a poněkud nervózní. Před letištní halou neustále pochodovala a telefonovala. Co stálo za podivným chováním a poněkud „otrhaným“ vzhledem se můžeme jen domnívat. Pro Daily Mail a The Sun promluvili lidé z blízkého okolí zpěvačky.

Supermodelka Cara Delevingne děsí nejenom fanoušky, ale také blízké rodinné přátelé. Podle informací Daily Mail strávila pár  dní na party festivalu Burning Man a několik dní neměla jíst nebo se mýt. V pondělí ji nachytali paparazzi fotografové jak v Los Angeles pobíhá jen v ponožkách a v naprosto dezolátním stavu. Modelka 12. srpna oslavila 30 narozeniny a slavit evidentně umí.

Její vzhled bezdomovce, podivné pohyby a pokuřování kdo ví čeho z dýmky, ale nebudí zrovna nejlepší dojem. Cara měla nastoupit do soukromého letadla, které vlastní rapper Jay-Z. „Všichni jsme neuvěřitelně znepokojeni. Situace se nezlepšuje už několik týdnů a je do toho zapojená Carina rodina,“ řekl ve středu deníku The Sun blízký přítel.

ZahraničíBritney Spears ve válce se svými syny: Když jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Chci, aby byla mentálně fit, říká Jayden

Britney Spears ve válce se svými syny: Když jsem si stěžoval, šla po mém bratrovi. Chci, aby byla mentálně fit, říká Jayden

Cara je dcerou bohatého developera Charlese Delevigne a jeho ženy Pandory a ti mají samozřejmě o svoji dceru velký strach. Cara dorazila na letiště se svým asistentem a měla na sobě tričko Britney Spears, žluté ponožky a žádné boty. Nervózně přešlapovala, kouřila cigaretu a působila, že ej mimo realitu. Modelka měla navíc dvě hodiny zpoždění a nakonec ani neodletěla.

Zatím není jisté, zda po 45 minutách byla požádána, aby opustila letadlo nebo se tak rozhodla sama. „Cara strávila několik dní v poušti. Nejedla a neměla čas se ještě vydrhnout,“ pokračuje zdroj. „Její přátelé se o ni obecně po nějakém nevyzpytatelném chování bojí, ale má kolem sebe dobrou skupinu. Na festivalu s ní byla její sestra. Nebyla sama a má záda,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem