Takhle bydlí hvězda Sám doma Macaulay Culkin: Drogové dýchánky vyměnil za rodinu a luxusní sídlo

Zahraničí Takhle bydlí hvězda Sám doma Macaulay Culkin: Drogové dýchánky vyměnil za rodinu a luxusní sídlo
Více

Hollywoodský herecký pár Macaulay Culkin (42) a Brenda Song (34) nabízejí k prodeji svůj dům v Los Angeles za 3,2 milionu dolarů (cca 66 milionů korun). Na 3 700 čtverečních metrech se nachází rozlehlý obývací prostor s jídelním koutem a pět ložnic s pěti koupelnami. Venku je krásné zahradní posezení s bazénem. Herec známý z filmů Sám doma se po letec zvládl dostat z drogové závislosti a nyní žije spokojeným rodinným životem.

Vánoce bez legendárního filmu Sám doma, nejsou Vánoce. Dnes již kultovní snímek vynesl do hereckých výšin roztomilého Macaulay Culkina. Blonďatý rošťák se okamžitě stal miláčkem publika a nebyl snad nikdo, kdo by nebyl v tu chvíli přesvědčený o tom, že Culkin bude v dospělosti hollywoodská hvězda první kategorie. 

Během dospívání se ale jeho život obrátil vzhůru nohama. Nezřízené pití, večírky a drogy nadějného herce dostaly až na dno. Macaulay Culkin se dával dohromady několik let. „Pořád ale piju jako žok. Piju a kouřím. Ale na drogy nesahám. Miluji je. Jsou jako staří přátelé. Ale někdy své přátele přerostete,“ vyjádřil se pro časopis Esquire před lety. 

InstagramHvězdičce OnlyFans Xholakys našli nádor na mozku: Uzavřela se před světem

Hvězdičce OnlyFans Xholakys našli nádor na mozku: Uzavřela se před světem

Bohémský život vyměnil za rodinu

Bujarý život plný večírků a nezřízených party si nakonec vybral svoji daň. Macaulay Culkin začal vypadat doslova hrozivě. Vyhublý na kost s cigaretou v puse a bez hereckých nabídek. Naštěstí se zvládl z nejhoršího vyhrabat a bohémský život vyměnil za rodinnou pohodu.

Ve čtyřiceti letech se stal poprvé otcem. Syna Dakotu porodila počátkem dubna 2021 hercova přítelkyně, americká tanečnice, herečka a zpěvačka Brenda Song. „Chlapeček je zdravý a my jsme štěstím bez sebe,“ řekl Macaulay Culkin magazínu Esquire.

ZahraničíMěl dvouprocentní šanci na přežití: Hvězda Přátel Matthew Perry polykal 55 prášků denně a utratil 200 milionů za léčbu

Měl dvouprocentní šanci na přežití: Hvězda Přátel Matthew Perry polykal 55 prášků denně a utratil 200 milionů za léčbu

Partnerka herce z filmu Sám doma souhlasila, aby se chlapec jmenoval po tetě Dakotě Culkin, sestře Macaulaye. Ta v roce 2008 bohužel zemřela na následky zranění, které utrpěla při vážné autonehodě. Pár spolu randí od roku 2017, kdy se seznámili při natáčení filmu Changeland.

Culkin už byl jednou ženatý v osmnácti letech. V roce 1998 se oženil s herečkou Rachel Miner, ale manželství vydrželo pouhé dva roky. V roce 2002 následoval rozvod. Poté se herec zamiloval do herečky Mily Kunis. Strávili společně osm bouřlivých let a v roce 2011 se kvůli herečce rozešli.

Rozešli jsme se tehdy kvůli mně. Chovala jsem se kolem svých dvaceti opravdu hrozně. Byla jsem mrcha. Podělala jsem to. Ale dokážu to přiznat až teď s velkým odstupem času,“ řekla v roce 2018 Mila v podcastu Armchair Expert.

CelebrityPo zveřejněném románku se Vémola pustil do Riky Fane: Malý zfetovaný blázen a prostitutka za tři koruny

Po zveřejněném románku se Vémola pustil do Riky Fane: Malý zfetovaný blázen a prostitutka za tři koruny

Prodej luxusního sídla za miliony

Kdysi problémový herec nyní žije spořádaný život a těší se ze své rodiny. Nyní s manželkou prodávají dům v Los Angeles za 3,2 milionu dolarů (cca 66 milionů korun). Na 3 700 čtverečních metrech se nachází rozlehlý obývací prostor s jídelním koutem a pět ložnic s pěti koupelnami. Venku je krásné zahradní posezení s bazénem.

Do galerie se můžete podívat na to, jak bydlí jedna z nejoblíbenějších dětských legend filmového plátna Macaulay Culkin.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci bouchli do stolu a šli s pravdou ven, tohle nedělá ani prezident Zahraničí

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci bouchli do stolu a šli s pravdou ven, tohle nedělá ani prezident

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce Zahraničí

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce

Největší ponížení pro vévodkyni Meghan. Tyká se jejích dvou dětí Zahraničí

Největší ponížení pro vévodkyni Meghan. Tyká se jejích dvou dětí

Pamatujete si legendární Chůvu Fine? Fran Drescher trpěla. Prošla si znásilněním a rakovinou dělohy Zahraničí

Pamatujete si legendární Chůvu Fine? Fran Drescher trpěla. Prošla si znásilněním a rakovinou dělohy

Princezna Kate měla předat děsivý vzkaz. Potom už ji nikdo neviděl Zahraničí

Princezna Kate měla předat děsivý vzkaz. Potom už ji nikdo neviděl

Závislost na drogách i anorexie: Angelina Jolie se propadla k úplnému dnu Zahraničí

Závislost na drogách i anorexie: Angelina Jolie se propadla k úplnému dnu