Měl dvouprocentní šanci na přežití: Hvězda Přátel Matthew Perry polykal 55 prášků denně a utratil 200 milionů za léčbu

Zahraničí Měl dvouprocentní šanci na přežití: Hvězda Přátel Matthew Perry polykal 55 prášků denně a utratil 200 milionů za léčbu
Více

Hvězda seriálu Přátelé herec Matthew Perry (53) se v rozhovoru ABC interview rozpovídal o své závislosti na alkoholu a drogách. Herec prý nedávno „oslavil“ 18 měsíců střízlivosti. Seriálový Chandler Bing se přiznal, že k alkoholu bral i Vicodin, Metadon nebo Xanax. Celý díl této show, kterou moderuje Diane Sawyer, se odvysílá v pátek 28. října. Minulý týden doslova šokoval všechny fanoušky po celém světě svým vyjádřením, že kvůli závislosti téměř přišel o život.

Hvězda Přátel herec Matthew Perry vydává knihu s názvem Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih, kde se zpovídá nejenom ze svých nejtěžších chvil v životě. V nedávném rozhovoru pro The New York Times se podělil o závratnou sumu, kterou utratil za pomoc při léčbě závislosti. „Pravděpodobně jsem utratil 9 milionů dolarů (cca 230 milionů korun) nebo tak něco ve snaze vystřízlivět,“ sdělil během rozhovoru seriálový Chandler Bing s tím, že nedávno oslavil 18 měsíců střízlivosti.

Majetek oblíbeného herce se odhaduje něco okolo 3 miliard korun. Za první díly legendárního seriálu dostával něco přes 500 tisíc korun. Jak ale seriál nabýval u lidí na oblíbenosti, tak se samozřejmě zvyšovala i hercova výplata. V 9. a 10. řadě to už bylo něco přes 20 milionů za epizodu. Dobrou zprávou je, že Perry byl střízlivý už během speciálního setkání s herci v květnu 2021. Což je na něj úctyhodný výkon vzhledem k tomu, jak špatně na tom byl.

ZahraničíPamatujete si Átreje z Nekonečného příběhu? Herectví pověsil na hřebík, dnes tetuje a má pořádné číro

Pamatujete si Átreje z Nekonečného příběhu? Herectví pověsil na hřebík, dnes tetuje a má pořádné číro

Jednou se dokonce přiznal k tomu, že si některé natáčecí díly Přátel ani nevybavuje. Je to jen pár dní, co Matthew doslova šokoval všechny fanoušky po celém světě svým vyjádřením, že kvůli závislosti téměř přišel o život. „Závislost na opioidech drogách a alkoholu způsobila, že mi prasklo tlusté střevo, já skončil v dvoutýdenním kómatu a lékaři mi dávali dvouprocentní šanci na přežití,“ řekl podle informací Daily Mail.

Boj se závislostí trval více než deset let. Herec musel podstoupit 14 operací žaludku a devět měsíců musel používat kolostomický vak. Jeho terapeut mu navíc řekl, že pokud bude znova brát drogy, tak bude muset patrně používat kolostomický vak po zbytek života. Perry podstoupil léčbu patnáctkrát. Dle jeho slov závislost na alkohol začala v jeho 24 letech, když začínal hrát v seriálu Přátelé. Ve 34 letech už měl tolik problémů, že si s nimi nevěděl rady.

ZahraničíBritney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

Britney Spears zveřejnila děsivou výpověď: Otec mě sprchoval jako psa, každé ráno se modlím, aby shořel v pekle

V nejhorším období bral i 55 Vicodinů denně a zhubnul na 58 kilo. „Nedokázal jsem přestat. Nedokázal jsem to, protože závislost se stupňuje. A s věkem se horší,“ řekl pro časopis People.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril Zahraničí

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra Zahraničí

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně Zahraničí

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první Zahraničí

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém