Pracovat pro Jaromíra Soukupa? Už nikdy! Exzaměstnanec prozradil, na co se zadlužený milionář spoléhá

Exkluzivně Pracovat pro Jaromíra Soukupa? Už nikdy! Exzaměstnanec prozradil, na co se zadlužený milionář spoléhá
Více

Majitel televize Barrandov Jaromír Soukup (54) momentálně rozhodně neprožívá pozitivní období. Od rozchodu s matkou dcery Rozárky Agátou Hanychovou (38) vypadá unaveně a navíc to ze sociálních sítích působí, že s bývalou partnerkou svádí rozchodový souboj. Ani v práci to není příliš růžové. Redakci VipStar.cz se ozval bývalý zaměstnanec Soukupa, který se rozhodl promluvit o tom, jaké na TV Barrandov panovaly poměry. My vám nyní přinášíme druhý díl.

Mediální magnát Jaromír Soukup prožívá velmi krušné období. Před několika týdny přišla šokující zpráva, že se po roce a půl rozchází influencerkou a markou dcery Rozárky Agátou Hanychovou. Alespoň z Instagramu Hanychové to nejdříve působilo, že se oba dva rozešli v přátelském duchu. Události posledních dní ale jasně naznačují tomu, že se tady schyluje k porozchodové válce.

Agáta pravidelně každý den zveřejní na stories vždy svůj obličej a k němu připojí část textu písně „Fuck you“ od Lily Allen. Ani Jaromír ve svých rozhodnutích směrem k Agátě nezůstává pozadu. Samotná Agáta k podivným stories nedala žádné vysvětlení, ale stále je používá.

Dokonce se nechala slyšet, že od Jaromíra přišel zákaz. „Tak hromadně: Rozárku nemůžu už ukazovat na Instagramu, protože si to nepřeje její otec,“ napsala. Jaromír má ale kromě Agáty starosti ohledně svých peněz, potažmo dluhů. Podle zjištění webu eXtra.cz je seznam věřitelů dost dlouhý. Soukup má dlužit například moderátorce Zuzaně Bubílkové 12 tisíc korun, herec Josef Carda čeká na částku 3 600 korun, Nela Boudová na 1 067 korun, muzikant Ondřej Brzobohatý na 1 661 korun nebo dabér Bohdan Tůma. Ten čeká na částku 15 400 korun.

Celebrity3 nevěsty Ondřeje Brzobohatého: Johanu mu zakázali, s Taťánou skončil u soudu a Daniela – osudová žena

3 nevěsty Ondřeje Brzobohatého: Johanu mu zakázali, s Taťánou skončil u soudu a Daniela - osudová žena

Jaromír Soukup platí tomu, koho potřebuje

Redakci VipStar.cz se ozval bývalý zaměstnanec TV Barrandov, který se rozhodl, že popíše svoji zkušenost s Jaromírem Soukupem. První díl zpovědi s můžete přečíst ZDE. Identitu exzaměstnanec redakce zná, ale z pochopitelných důvodů ji nebude uvádět. Ten také potvrdil, že Soukup skutečně dluží všude, kam se podívá.

„Ano, dluží všem. Když jsem tam dělal, tak se všichni spojili a nechodili do TV, dokud nebudou mít zaplaceno. Dávali dohromady i žaloby a dávali to exekuci. Když potřeboval jednoho kameramana, tak zaplatil jednoho kameramana, když potřeboval grafika, zaplatil si grafika. Takže je nezaplatil proto, že by chtěl, ale protože ty lidi potřeboval. Slyšel jsem ale, že stále nejsou zaplaceni všichni,“ říká v rozhovoru s tím, že někteří zaměstnanci čekali na výplatu klidně i rok.

VirálHroutí se fenomén Shopaholicadel? Týden po zásnubách se měla pokusit o sebevraždu, zasahovala policie

Hroutí se fenomén Shopaholicadel? Týden po zásnubách se měla pokusit o sebevraždu, zasahovala policie

Spoléhá na 2 věci

Někdo čekal na výplatu přes rok. Já mám vše srovnané,“ uvedl na pravou míru. Chování Jaromíra Soukupa považuje za obrovskou nezodpovědnost. „Nezodpovědnost. Tohle asi v životě nepochopím, protože on ty peníze očividně má,“ pokračuje.

A co si o Soukupovi jeho bývalý zaměstnanec myslí? „Je to člověk, který si neváží lidí kolem sebe a spoléhá se jen na peníze a dobré kontakty. S tímto člověkem už bych nikdy nespolupracoval,“ dodal. Redakce VipStar.cz kontaktovala o vyjádření Soukupa, ten se však až do současné doby nevyjádřil.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Drama na lodi: Terezu Vojtkovou dělily vteřiny od smrti, stačilo málo a z jejich dětí byli sirotci Exkluzivně

Drama na lodi: Terezu Vojtkovou dělily vteřiny od smrti, stačilo málo a z jejich dětí byli sirotci

Exkluzivní fotky ze svatby bývalého partnera Nikol Leitgeb: V Las Vegas si vzal nejkrásnější kosmetičku Česka Exkluzivně

Exkluzivní fotky ze svatby bývalého partnera Nikol Leitgeb: V Las Vegas si vzal nejkrásnější kosmetičku Česka

Hvězda Tik Toku skončila na úplném dně: Koleso páčí skříně na benzínce a žebrá na okraji Prahy Exkluzivně

Hvězda Tik Toku skončila na úplném dně: Koleso páčí skříně na benzínce a žebrá na okraji Prahy

Manželka herce Blažka se pustila do poprsí Veroniky Arichtevy: Je to hnus a za tím si stojím, říká Exkluzivně

Manželka herce Blažka se pustila do poprsí Veroniky Arichtevy: Je to hnus a za tím si stojím, říká

Milovník plastik Honza Šimša natočil film pro dospělé: Tohle všechno mělo zůstat soukromé, říká Exkluzivně

Milovník plastik Honza Šimša natočil film pro dospělé: Tohle všechno mělo zůstat soukromé, říká

Exkluzivní snímky ze svatby Andrey Pomeje: Požehnání od mnichů, vytetované prstýnky a debata o příjmení Exkluzivně

Exkluzivní snímky ze svatby Andrey Pomeje: Požehnání od mnichů, vytetované prstýnky a debata o příjmení