Svatba v plánu není, zapíral Marek Ztracený pouhé 4 hodiny před koncertem

Celebrity Svatba v plánu není, zapíral Marek Ztracený pouhé 4 hodiny před koncertem
Více

Jeden z nejoblíbenějších českých zpěváků Marek Ztracený (38) koncertuje tři dny po sobě v pražském Edenu. Při sobotním koncertu všem vytřel zrak, když sdílel s fanoušky dojemný okamžik ze svého života. Ukázal jim totiž na velkých obrazovkách intimní chvíle ze své přísně utajované svatby. Dlouholetou snoubenku Marcelu si vzal zhruba před měsícem na Šumavě. Informaci jako první přinesl Blesk.cz.

Zpěvák Marek Ztracený se oženil. Na konci koncertu v Edenu svým fanouškům a letitým příznivcům oznámil, že pro ně má překvapení, které by s nimi rád sdílel. Přímo nad jeho hlavou se objevily velké obrazovky, na kterých všem přítomným pustil video ze své vlastní svatby.

Takové překvapení nikdo z lidí opravdu nečekal. Podle informací Blesku se svatba odehrála před měsícem na Šumavě. Svatba proběhla v úzkém kruhu přátel a rodiny. Nechyběl na ni samozřejmě ani syn Marek a za svědky jim šli kamarádi.

Oblíbený muzikant svoji nyní manželku Marcelu požádal o ruku před třemi lety a někteří si mysleli, že ke svatbě snad nikdy nedojde. Proto taky zpěvák všem přítomným vyrazil dech. Marcela Ztracená je vystudovaná farmaceutická asistentka a v minulosti moderovala na Óčku hitparádu.

CelebrityAgáta Hanychová na pokraji sil: Dostal ji únavový syndrom a nemůže kojit Rozárku, rozplakala se

Agáta Hanychová na pokraji sil: Dostal ji únavový syndrom a nemůže kojit Rozárku, rozplakala se

Marek Ztracený něco chystá…

Týden před koncertem Marka Ztraceného kontaktoval redakci VipStar.cz zdroj z blízkosti zpěváka, který prozradil, že by se Ztracený měl na jednom ze svých koncertů oženit. „V sobotu bude velké překvapení. Mělo by se to týkat svatby Marka a jeho snoubenky,“ prozradil.

Redakce VipStar kontaktovala zpěváka o vyjádření. „Svatba v plánu na koncertě opravdu není,“ řekl v tu chvíli již ženatý Marek Ztracený. Ono velké překvapení mělo být právě velkolepé odhalení nejdůležitějšího dne v životech Marka a Marcely.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné