Agáta Hanychová na pokraji sil: Dostal ji únavový syndrom a nemůže kojit Rozárku, rozplakala se

Celebrity Agáta Hanychová na pokraji sil: Dostal ji únavový syndrom a nemůže kojit Rozárku, rozplakala se
Více

Podnikatelka a influencerka Agáta Hanychová (38) se před několika měsíci stala torjnásobnou maminkou. Starost o tři děti a neustálá práce si ale už vybírá svoji daň. I přesto, že jí je velkou oporou partner Jaromír Soukup (53) a celá rodina, tak se na Instagramu svěřila s tím, že má únavový syndrom. Navíc přestala kojit, což ji dokonce dohnalo k slzám.

Je to náročné, netušila jsem, že to bude taková změna, z dvou dětí na tři. Je to tak náročné, že se mi to podepsalo i na zdraví,“ začala vyprávět na Instagramu během živého vysílání trojnásobná maminka Agáta Hanychová.

Na těle mám vyrážku, se kterou jsem byla na kožním, a prý je to únavový syndrom. A už nemám ani mléko. Já, paní kojná, která vždy chtěla kojit. Kryšpína jsem kojila devět měsíců, Miu jsem moc dlouho nekojila, byly to asi čtyři měsíce. A u Rózy nám to došlo. Což je pro každou matku stresující, každá matka je z toho vyřízená, takže i já,“ pokračovala s tím, že je nešťastná z toho, že rozkošnou Rózu nemůže kojit.

CelebrityMilovnice plastické chirurgie Gabriel Jiráčková: Jak by vypadala, kdyby ze dne na den přestala se všemi zákroky?

Milovnice plastické chirurgie Gabriel Jiráčková: Jak by vypadala, kdyby ze dne na den přestala se všemi zákroky?

Je toho na mě fakt hodně

Agáta je známá tím, že vždy stoprocentně funguje jako máma i jako podnikatelka. Na její tělo a zdraví toho už bylo ale příliš. „Chtěla jsem si vám postěžovat, snažila jsem se kojit všude. Nevím, jestli je to věkem, nebo třemi dětmi a tím, že je toho na mě fakt hodně. Vím, že spousta matek má tři děti, ale já do toho ještě pracuji. A tak jsem o to mléko přišla,“ řekla a přiznala, že kvůli tomu pláče.

CelebrityFestival ve Varech v ohrožení? Rodina Jiřího Bartošky ve strachu, herec je v nemocnici

Festival ve Varech v ohrožení? Rodina Jiřího Bartošky ve strachu, herec je v nemocnici

Teď se kvůli tomu asi rozpláču, hormony doznívají. Mrzí mě to a bolí, asi to už bylo naposledy. Kojila jsem dva měsíce,“ dodala, že chce tyto problémy řešit s laktační poradkyní. Velkou pomocí je její partner mediální magnát Jaromír Soukup.

Jaromír Soukup přebaluje. Jaromír Soukup mě pouští na nákup, hlídá miminko, takže je neskutečný otec, protože spousta mužů se bojí péče o takto malé miminko. Jaromír se absolutně nebojí,“ řekla nedávno v rozhovoru pro iDnes.cz.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné