SuperStar Alžběta Kolečkářová z rebelky matkou: Jak se dělá kariéra s dětmi za zády a proč je šestinedělí masakr?

Rozhovor SuperStar Alžběta Kolečkářová z rebelky matkou: Jak se dělá kariéra s dětmi za zády a proč je šestinedělí masakr?
Více

Zpěvačka a dvojnásobná maminka Alžběta Kolečkářová (30) odstartovala kariéru v druhé řadě Česko Slovenské Superstar. Momentálně přichází se silnou a energickou novinkou Neřízená střela. V rozhovoru pro VipStar.cz promluvila o tom, jak se dá skloubit hudební kariéra s dvěma malými dětmi.

Sympatická zpěvačka Alžběta Kolečkářová se před více než deseti lety dokázala probojovat až do finále pěvecké show SuperStar a nakonec skončila na 6. místě. V SuperStar platila za rebelku, která se postupem let proměnila v paní zpěvačku a hlavně matku dvou dětí.

Nikdo vás na to nepřipraví

Šestinedělí. Masakr. Nedoporučuju a nikdo vás na to nepřipraví. Dělám si srandu, děti jsou obrovská radost, ale je to hodně náročné. Vývoj dítěte má opravdu každý měsíc jinou fázi. Někdy to jsou fáze absolutní bezmoci a někdy fáze absolutního štěstí,“ rozpovídala se v rozhovoru pro VipStar.cz.

„To bylo u prvního mimina dost vysilující, ale s druhým už víte, co a jak a jste mnohem uvolněnější. Akorát mě překvapilo, že jsem nebyla tak připravená na péči o dva kluky, jak jsem si myslela. Najednou byli dva a ne jeden. Trošku jsem si myslela, že to bude jako poprvé, ale ono to bylo pochopitelně úplně jinak,“ pokračuje.

RozhovorPamatujete si na Alžbětu Kolečkářovou ze SuperStar? Zhubla 30 kilo, porodila 2 děti a promluvila o dávném románku se Šepsem

Pamatujete si na Alžbětu Kolečkářovou ze SuperStar? Zhubla 30 kilo, porodila 2 děti a promluvila o dávném románku se Šepsem

Sociální sítě je nestaví do lepší pozice, říká

Alžběta se zúčastnila SuperStar v době, kdy ještě neexistovala sociální síť Tik Tok a Instagram byl v plenách. Přesto si myslí, že současní soutěžící rozhodně nemají lepší výchozí pozici díky těmto sítím.

„Neřekla bych, že novodobí soutěžící mají třeba díky Instagramu lepší možnosti. Možná lepší možnosti na různé spolupráce a placenou reklamu, ale není to úplně ke všemu dobré. Po čase zjistí, že se věnují Instagramu víc než své umělecké tvorbě a měli by myslet i na to, že přijde zase nová éra. Úplně stejně jak po Fabebooku přišel Instagram a s ním nové možnosti, influenceři a podobně. A teď je to právě ten Tik Tok, co frčí. Za pět let to bude zase něco jiného,“ vysvětluje s tím, že důležité je věnovat se hlavně tvorbě.

CelebrityKolečko se zase točí v kruhu: Krvavou hádku s Nesvačilovou měla vyprovokovat odvážná fotka Vignerové

Kolečko se zase točí v kruhu: Krvavou hádku s Nesvačilovou měla vyprovokovat odvážná fotka Vignerové

„Hudba, ta tady zůstane napořád, proto je důležité až tak neřešit sociální sítě, ale věnovat se tvorbě. My jsme měli také velkou výhodu, protože se v té době zrovna rozjížděl Facebook. A naše profily dosahovaly a mnohdy ještě dosahují neskutečných čísel. Takže znevýhodněni se můžou cítit soutěžící z těch úplně prvních řad. Ale ti samozřejmě měli největší prostor v televizi, protože ne každý měl v té době internet,“ pokračuje.

Z nového singlu mám velkou radost

Se svým novým singlem se naprosto ztotožňuji, protože mě vystihuje takovou, jaká doopravdy jsem,“ prozrazuje Alžběta. Píseň si tentokrát neotextovala sama, jak bývá zvykem, ale roli textaře svěřila jejímu blízkému kamarádovi Martinu Johannovi. Ten ji vystihl naprosto dokonale, a tak se Alžběta s textem ihned ztotožnila.

„Je to první písnička, na které pracuji čistě s mojí novou kapelou. V písničce budou živé nástroje, takže už jsme se dopracovali k opravdu skvělému výsledku,“ říká ke svému novému singlu. „V podstatě je písnička hodně pozitivně laděná. Nejde v ní o žádné poselství, těch mám všude dost,“ dodala. No nový klip se můžete podívat ZDE.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem Rozhovor

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl Rozhovor

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl

Bohuš Matuš o svých démonech: Problémy jsem řešil s flaškou v ruce. Antidepresiva, ataky, bylo to peklo Rozhovor

Bohuš Matuš o svých démonech: Problémy jsem řešil s flaškou v ruce. Antidepresiva, ataky, bylo to peklo

Zpověď Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše Rozhovor

Zpověď Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše

Překvapivá slova Markéty Konvičkové o zrušeném koncertu Moniky Bagárové v O2 areně Rozhovor

Překvapivá slova Markéty Konvičkové o zrušeném koncertu Moniky Bagárové v O2 areně

Zdravotní komplikace Kateřiny Průšové: Modelka musí pod kudlu Rozhovor

Zdravotní komplikace Kateřiny Průšové: Modelka musí pod kudlu