Kolečko se zase točí v kruhu: Krvavou hádku s Nesvačilovou měla vyprovokovat odvážná fotka Vignerové

Celebrity Kolečko se zase točí v kruhu: Krvavou hádku s Nesvačilovou měla vyprovokovat odvážná fotka Vignerové
Více

Scenárista Petr Kolečko (38) si opět zadělal na pořádný problém a tentokrát to odnesla i jeho ruka. Jak informoval Blesk.cz, Kolečko se pohádal s partnerkou Denisou Nesvačilovou (31) a výsledkem byl převoz do nemocnice a pořezaná ruka. Nyní výše zmíněný portál přišel s tím, že za vším stojí bývalá partnerka Aneta Vignerová (35).

Petr Kolečko opět lítá v milostném trojúhelníku Denisa Nesvačilová a Aneta Vignerová. Na předávání cen Český lev se sice ukázal po boku půvabné zrzky, ale jak Blesku přiznal, předcházela tomu divoká hádka, která skončila pořezanou rukou a odjezdem do nemocnice.

Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností. Denisa vyndávala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ruce drží nůž, tak jsem se bohužel pořezal na ruce,“ řekl Kolečko s tím, že řeznou ránu mu opravdu nezpůsobil někdo další.

CelebrityItalská domácnost u Petra Kolečka a Denisy Nesvačilové: Krvavá hádka, zásah policie a zraněná ruka

Italská domácnost u Petra Kolečka a Denisy Nesvačilové: Krvavá hádka, zásah policie a zraněná ruka

Mám pořezanou ruku, ale vše se hojí, jak má, víc k tomu říkat nebudu. A je to také naposledy, co o této události mluvím,“ řekl na Lvech. Hádka byla dle sousedů chvílemi poněkud vyostřená, protože nakonec zavolali na rozhádané milence policii.

Za vše mohou žhavé esemesky

Důvodem celé eskapády mají být podle Blesku žhavé esemesky od Anety Vignerové. Ty měla vidět právě Denisa a oheň byl na střeše. Modelka zarytě tvrdí, že se s bývalým partnerem stýká pouze skrz syna Jiříka, ale vše bude patrně složitější, než na první pohled vypadá.

Jak informoval výše zmíněný web, tak přímo z nemocnice po ošetření ruky měl Kolečko putovat přímo za Anetou Vignerovou. Co se dělo za zavřenými dveřmi nevíme, ale na Českého lva nakonec vyvedl hvězdu Slunečné Denisu Nesvačilovou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné