Manžel Lucie z Výměny manželek o tom, jak se jí daří za mřížemi: Všichni na ni zapomněli, říká Michal

Rozhovor Manžel Lucie z Výměny manželek o tom, jak se jí daří za mřížemi: Všichni na ni zapomněli, říká Michal
Více

Lucie Navrátilová se dostala do povědomí lidí hlavně díky reality show Výměna manželek v roce 2021. V současné době si odpykává padesátidenní rest za mřížemi za nebezpečné vyhrožování. Manžel Lucie Michal Navrátil promluvil pro VipStar.cz o tom, jak se jeho manželce daří za mřížemi a posteskl si, že všichni rádoby kamarádi jen slibovali, ale skutečnost je taková, že na Lucii zapomněli.

Osminásobná matka Lucie Navrátilová se po reality show Výměna manželek sice stáhla ze sociálních sítí, ale zanedlouho začala působit na TikToku. V březnu tohoto roku se rozpovídala v jednom stremu o tom, že nastupuje do vězení. „Dne 28.4. máte poslední šanci ve dvě hodiny odpoledne před věznicí mě vidět. Pak už ne. Stačí mi napsat do zpráv,“ řekla lidem na sociálních sítích. 

Jdu do vězení na 50 dní za nebezpečné vyhrožování a lidé z toho udělali, že jsem zabila dítě,“ postěžovala si Lucie před nástupem do vězení,  že někteří lidé dost přehánějí. Lucie ještě dodala, že si mohla vybrat. Buď zaplatit finanční pokutu nebo nastoupit na padesát dní do vězení. Dle jejich slov se rozhodla pro vězení z toho důvodu, že se nachází ve špatné finanční situaci.

CelebrityAneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo

Všichni na ni zapomněli

Redakce VipStar.cz kontaktovala jejího manžela Michala Navrátila, který se ke své ženě chová stále hezky i přesto, že si procházejí neustálou krizí ve vztahu a hádkami. Michal se rozpovídal o tom, jak se Lucii ve vězení daří a rozhodně to není nic příjemného. „Jsme v kontaktu. Pojedu za ní, až ji pustí. Posílal jsem jí balík a píšeme si dopisy,“ prozradil v rozhovoru.

Lucie se má v rámci možností. Chybí jí jízda na kole a má neustálý hlad, protože jídlo ve vězení není opravdu dobré. S ostatními vězenkyněmi vychází dobře. Jen jí nadávají, že nejí,“ pokračuje. „Já se jen modlím, aby se nevrátila ke svému starému stylu života.“

Výměna manželekOrnella ve Výměně manželek o dětech, manželovi i rodičích: Pepu Koktu jsem si brala jako starého a chudého

Ornella ve Výměně manželek o dětech, manželovi i rodičích: Pepu Koktu jsem si brala jako starého a chudého

Když Lucie nastupovala do výkonu trestu, spoustu lidí na TikToku slibovalo, že jí budou psát a zůstanou v kontaktu. Podle Michala je ale skutečnost úplně jiná. „Prosím vás, všichni jen slibovali. Nikdo si nevzpomněl. To jsou jen rádoby kamarádi, ale ve finále si na ni nevzpomněl nikdo,“ dodal posmutněle Michal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dcera Ivy Kubelkové se potýká s nepříjemnostmi kvůli slavného jména: Natálie promluvila o protekci Rozhovor

Dcera Ivy Kubelkové se potýká s nepříjemnostmi kvůli slavného jména: Natálie promluvila o protekci

Drogy vyměnila za džungli a šamany: Daisy Lee otevřeně o zkušenosti s ayahuascou a novém životě Rozhovor

Drogy vyměnila za džungli a šamany: Daisy Lee otevřeně o zkušenosti s ayahuascou a novém životě

Aneta Krejčíková o mateřství a pauze v Ulici: Žila jsem v iluzi, seriál jsem opustila kvůli vyhoření Rozhovor

Aneta Krejčíková o mateřství a pauze v Ulici: Žila jsem v iluzi, seriál jsem opustila kvůli vyhoření