Strach o manželku Justina Biebera Hailey: Mrtvice a místo těhotenství má cystu na vaječníku o velikosti jablka

Zahraničí Strach o manželku Justina Biebera Hailey: Mrtvice a místo těhotenství má cystu na vaječníku o velikosti jablka
Více

V poslední době se nejenom na sociálních sítích rozšířily spekulace o tom, že Hailey Bieber (26) a Justin Bieber (28) čekají dítě. Manželka zpěváka se k celé situaci dlouhou dobu nevyjadřovala. Až nyní na sociálních sítích promluvila o tom, jak to s jejím těhotenství je. Jak informoval zahraniční web Page Six, Hailey není těhotná, ale má na vaječnících cystu o velikosti jablka.

Neustále se šíří zvěsti o tom, že je manželka zpěváka Justin Biebera Hailey Bieber těhotná. Na Instagramu modelka zveřejnila selfie s vytaženou košilí, aby lidem ukázala žaludek a poukázala na to, že skutečně není těhotná. „Mám cystu na vaječníku o velikosti jablka,“ řekla Hailey podle webu Page Six.

Nemám endometriózu ani PCOS (hormonální porucha u žen pozn. red.), ale párkrát jsem dostala cystu na vaječnících a nikdy to není legrace. Je to bolestivé a bolestivé a cítím se kvůli tomu špatně, jsem nafouklá, křečovitá a emocionální,“ pokračovala.

ZahraničíChuck Norris poprvé pláče: Do hereckého nebe odešel  jeho parťák a hvězda z Walker, Texas Ranger

Chuck Norris poprvé pláče: Do hereckého nebe odešel jeho parťák a hvězda z Walker, Texas Ranger

Mrtvice a cysta na vaječníku

Hailey se rozhodla promluvit o celém problému kvůli ženám, které se potýkají s podobnými problémy. „Každopádně, jsem si jistá, že spousta z vás se s tím dokáže ztotožnit a pochopit to,“ napsala. Modelka má za sebou těžký rok plný zdravotních problémů. Před několika měsíci podstoupila operaci srdce poté, co prodělala „minimrtvici“.

Modelka byla převezena do nemocnice v Palm Springs s příznaky, které jsou podobné mrtvici. Zjistilo se, že má krevní sraženinu, která se dostala do mozku a způsobila přechodný ischemický záchvat (TIA). „Šlo to velmi hladce… zotavuji se opravdu dobře, opravdu rychle,“ řekla před časem ve videu na YouTube. Tak snad bude brzy v pořádku a žádné další zdravotní problémy už nenastanou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram