Strach o manželku Justina Biebera Hailey: Mrtvice a místo těhotenství má cystu na vaječníku o velikosti jablka

Zahraničí Strach o manželku Justina Biebera Hailey: Mrtvice a místo těhotenství má cystu na vaječníku o velikosti jablka
Více

V poslední době se nejenom na sociálních sítích rozšířily spekulace o tom, že Hailey Bieber (26) a Justin Bieber (28) čekají dítě. Manželka zpěváka se k celé situaci dlouhou dobu nevyjadřovala. Až nyní na sociálních sítích promluvila o tom, jak to s jejím těhotenství je. Jak informoval zahraniční web Page Six, Hailey není těhotná, ale má na vaječnících cystu o velikosti jablka.

Neustále se šíří zvěsti o tom, že je manželka zpěváka Justin Biebera Hailey Bieber těhotná. Na Instagramu modelka zveřejnila selfie s vytaženou košilí, aby lidem ukázala žaludek a poukázala na to, že skutečně není těhotná. „Mám cystu na vaječníku o velikosti jablka,“ řekla Hailey podle webu Page Six.

Nemám endometriózu ani PCOS (hormonální porucha u žen pozn. red.), ale párkrát jsem dostala cystu na vaječnících a nikdy to není legrace. Je to bolestivé a bolestivé a cítím se kvůli tomu špatně, jsem nafouklá, křečovitá a emocionální,“ pokračovala.

ZahraničíChuck Norris poprvé pláče: Do hereckého nebe odešel  jeho parťák a hvězda z Walker, Texas Ranger

Chuck Norris poprvé pláče: Do hereckého nebe odešel jeho parťák a hvězda z Walker, Texas Ranger

Mrtvice a cysta na vaječníku

Hailey se rozhodla promluvit o celém problému kvůli ženám, které se potýkají s podobnými problémy. „Každopádně, jsem si jistá, že spousta z vás se s tím dokáže ztotožnit a pochopit to,“ napsala. Modelka má za sebou těžký rok plný zdravotních problémů. Před několika měsíci podstoupila operaci srdce poté, co prodělala „minimrtvici“.

Modelka byla převezena do nemocnice v Palm Springs s příznaky, které jsou podobné mrtvici. Zjistilo se, že má krevní sraženinu, která se dostala do mozku a způsobila přechodný ischemický záchvat (TIA). „Šlo to velmi hladce… zotavuji se opravdu dobře, opravdu rychle,“ řekla před časem ve videu na YouTube. Tak snad bude brzy v pořádku a žádné další zdravotní problémy už nenastanou.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach Zahraničí

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj