Stojí tahle mladá kráska za rozpadem manželství Separa a Tiny? Partnerka rappera bouchla do stolu a promluvila

Celebrity Stojí tahle mladá kráska za rozpadem manželství Separa a Tiny? Partnerka rappera bouchla do stolu a promluvila
Více

Tina, vlastním jménem Martina Csillaghová (38) a slovenský rapper Separ (35) netvoří pár už více než dva roky. Přesto je ale kolem této dvojice neustále dusno. Oba dva v roce 2020 na sociálních sítích oznámili, že se sice budou rozvádět, ale za krachem jejich vztahu určitě nestojí nikdo třetí. Fanoušci jsou ale přesvědčení o tom, že nadanému hudebníkovi učarovala půvabná mladá blondýnka Cynthia Tóthová (22), která se před nedávnem pěkně rozčílila na Tik Toku a prozradila, jak to vlastně bylo.

Šest let trvalo manželství mezi zpěvačkou Tinou a slovenským rapperem Separem. Společně vychovávali syna Leonarda (9), kterého má zpěvačka z předchozího vztahu a dceru Tiu Lilianu (7), která vzešla z jejich soužití. Tina a Separ dlouhou dobu platili za idylický pár.

Proto bylo pro všechny šokem, když v srpnu 2020 oznámili na sociálních sítích rozpad vztahu a následný rozvod. Půvabná zpěvačka trpí roztroušenou sklerózou, kterou ale nijak neléčí a právě Separ jí byl velkou oporou v nejtěžších chvílích.

ProměnaTěhotná milenka manžela Pavly Tomicové Kociánová: Prošla radikální proměnou, z otylé holky kráskou

Těhotná milenka manžela Pavly Tomicové Kociánová: Prošla radikální proměnou, z otylé holky kráskou

Vždy pro nás byla rodina na prvním místě, ale témata, o kterých jsme si povídali, jsme začali vidět z různých úhlů a nenacházeli průnik. Proto jsme se po velmi těžké a vůbec ne jednoduché úvaze rozhodli, že dokud to jde v lásce a míru, necháme jeden druhého jít svou cestou. Navždy rodina, kterou spojuje nádherných sedm let a dvě dokonalé děti! Jen jsme se rozhodli nepokračovat dále jako pár. Nebylo to jednoduché rozhodnutí,“ popisoval na sociálních sítích tehdy Separ.

Oba dva se dušovali, že za rozpadem jejich manželství není nikdo třetí. O pár měsíců později ale slovenský rapper na dovolené v Zanzibaru potvrdil vztah s mladičkou tanečnicí Cynthiou Tóthovou. Někteří lidé začali půvabnou Cynthii bombardovat nevhodnými a urážlivými zprávami, kde jasně naznačovali, že za rozpad vztahu Tiny a Separa může ona.

ExkluzivněVyjádření Dary Rolins pro VipStar.cz: Divoký taneček Pavla s polonahými kráskami? Autorovi videa poslala drsný vzkaz

Vyjádření Dary Rolins pro VipStar.cz: Divoký taneček Pavla s polonahými kráskami? Autorovi videa poslala drsný vzkaz

Už toho mám dost

Cynthia je úspěšná influencerka jak na Instagramu, tak na Tik Toku a mimo to se živí jako profesionální tanečnice. Pohledné blondýnce z Galanty patrně už došly nervy a před pár dny se na Tik Toku vyjádřila ohledně jejího vztahu se Separem.

Já nechápu, proč si někdo stále myslí, že já jsem důvodem rozpadu vztahu Separa a Tiny. Já za to nemůžu ani trochu,“ rozpovídala se. „Já jsem Separa poznala poté, co se rozešli,“ dodala rozčíleně.

I dva roky poté, co skončil vztah rappera a zpěvačky se stále najdou lidé, kteří útočí na Cynthii a jsou přesvědčeni o tom, že je důvodem krachu jejich manželství. Najdou se ale i tací, kteří se tanečnice zastanou. „Myslím si, že je to jejich věc. Je to už dávno vyřešené a uzavřené. Nikomu do jejich vztahu nic není,“ píší lidé na sociálních sítích.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Drsné obvinění Moniky Binias: Sámer Issa týrá zvířata. Ta která nezemřou, mají strupy po těle Celebrity

Drsné obvinění Moniky Binias: Sámer Issa týrá zvířata. Ta která nezemřou, mají strupy po těle

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách Celebrity

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci Celebrity

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží Celebrity

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů Celebrity

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici Celebrity

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici