Těhotná milenka manžela Pavly Tomicové Kociánová: Prošla radikální proměnou, z otylé holky kráskou

Proměna Těhotná milenka manžela Pavly Tomicové Kociánová: Prošla radikální proměnou, z otylé holky kráskou
Více

Milenka manžela Pavly Tomicové (60) Kristýna Kociánová (37) se dostala do povědomí diváků před 16 lety, kdy hrála v divácky oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě sestřičku Mirku. Copatá holka, která milovala barevné podkolenky, primáře a měla pár kilo navíc. Tak to je už dávno minulostí. Herečka od té doby na sobě pořádně zapracovala a nyní je útlá jako proutek.

Herečku Kristýnu Kociánovou si většina lidí pamatuje jako boubelatou sestřičku Mirku, která si ujížděla na barevných podkolenkách a byla bezhlavě zamilovaná do doktora Čestmíra Mázla. Diváky si získala svojí naivitou a hlavně dobrým srdcem. Po pár letech ze seriálu zmizela, ale začala se objevovat jinde.

Kociánová si například zahrála v seriálech jako Rapl, Přístav, Doktor Martin, Slunečná nebo Krejzovi. V jednu dobu začala Kristýna hubnout a dost prokoukla. Z šedé myšky s kily navíc se proměnila v krásnou dámu s nevídaným šarmem.

CelebrityDenisa Nesvačilová kvůli Kolečkovi ruší práci: Konvičková jela přes půl Česka, zlobí se ředitel soutěže, co ho nejvíc zamrzelo?

Denisa Nesvačilová kvůli Kolečkovi ruší práci: Konvičková jela přes půl Česka, zlobí se ředitel soutěže, co ho nejvíc zamrzelo?

Není asi proto divu, že hvězda Ordinace v růžové zahradě okouzlila herce Ondřeje Malého. V tom by nebyl zas až takový problém, kdyby Malý nebyl 19 let ženatý s Pavlou Tomicovou a nevychovávali dvaadvacetiletou dceru Annu. Sokyně v lásce se navíc znají a zahrály si vedle sebe třeba v seriálu Slunečná.

Aby toho nebylo málo, tak vyplulo na povrch, že Kociánová s Malým čekají společného potomka. Dcera Anna tak zanedlouho bude mít nevlastního sourozence. Pravdou ale je, že Kristýna nyní vypadá mnohem lépe než před šestnácti lety.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pamatujete si perského prince ze SuperStar? Ali Amiri se po 18 letech objevil v seriálu a výrazně se změnil Proměna

Pamatujete si perského prince ze SuperStar? Ali Amiri se po 18 letech objevil v seriálu a výrazně se změnil

Charlotte Štiková se proměnila v šelmu: Zhubla přes 50 kilo, tuku dala sbohem, ale vlastní matka jí nevěří Proměna

Charlotte Štiková se proměnila v šelmu: Zhubla přes 50 kilo, tuku dala sbohem, ale vlastní matka jí nevěří

Věra Mikulcová se mění před očima: V dlouhé černé hřívě působí žensky, pějí ódy lidé Proměna

Věra Mikulcová se mění před očima: V dlouhé černé hřívě působí žensky, pějí ódy lidé