Těhotná milenka manžela Pavly Tomicové Kociánová: Prošla radikální proměnou, z otylé holky kráskou

Proměna Těhotná milenka manžela Pavly Tomicové Kociánová: Prošla radikální proměnou, z otylé holky kráskou
Více

Milenka manžela Pavly Tomicové (60) Kristýna Kociánová (37) se dostala do povědomí diváků před 16 lety, kdy hrála v divácky oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě sestřičku Mirku. Copatá holka, která milovala barevné podkolenky, primáře a měla pár kilo navíc. Tak to je už dávno minulostí. Herečka od té doby na sobě pořádně zapracovala a nyní je útlá jako proutek.

Herečku Kristýnu Kociánovou si většina lidí pamatuje jako boubelatou sestřičku Mirku, která si ujížděla na barevných podkolenkách a byla bezhlavě zamilovaná do doktora Čestmíra Mázla. Diváky si získala svojí naivitou a hlavně dobrým srdcem. Po pár letech ze seriálu zmizela, ale začala se objevovat jinde.

Kociánová si například zahrála v seriálech jako Rapl, Přístav, Doktor Martin, Slunečná nebo Krejzovi. V jednu dobu začala Kristýna hubnout a dost prokoukla. Z šedé myšky s kily navíc se proměnila v krásnou dámu s nevídaným šarmem.

CelebrityDenisa Nesvačilová kvůli Kolečkovi ruší práci: Konvičková jela přes půl Česka, zlobí se ředitel soutěže, co ho nejvíc zamrzelo?

Denisa Nesvačilová kvůli Kolečkovi ruší práci: Konvičková jela přes půl Česka, zlobí se ředitel soutěže, co ho nejvíc zamrzelo?

Není asi proto divu, že hvězda Ordinace v růžové zahradě okouzlila herce Ondřeje Malého. V tom by nebyl zas až takový problém, kdyby Malý nebyl 19 let ženatý s Pavlou Tomicovou a nevychovávali dvaadvacetiletou dceru Annu. Sokyně v lásce se navíc znají a zahrály si vedle sebe třeba v seriálu Slunečná.

Aby toho nebylo málo, tak vyplulo na povrch, že Kociánová s Malým čekají společného potomka. Dcera Anna tak zanedlouho bude mít nevlastního sourozence. Pravdou ale je, že Kristýna nyní vypadá mnohem lépe než před šestnácti lety.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Poznáváte dětskou hvězdu z Dva a půl chlapa? Angus T. Jones se ukázal po roce, rapidně přibral a je k nepoznání Proměna

Poznáváte dětskou hvězdu z Dva a půl chlapa? Angus T. Jones se ukázal po roce, rapidně přibral a je k nepoznání

Nejnovější snímky dětské hvězdy Amandy Bynes děsí: Za 10 let ohromně sešla, obličej jí hyzdí kruhy pod očima Proměna

Nejnovější snímky dětské hvězdy Amandy Bynes děsí: Za 10 let ohromně sešla, obličej jí hyzdí kruhy pod očima

Mára z nekonečného seriálu Ulice vyměnil účes metaláka za sexy sestřih: Jak teď vypadá? Proměna

Mára z nekonečného seriálu Ulice vyměnil účes metaláka za sexy sestřih: Jak teď vypadá?