Vyjádření Dary Rolins pro VipStar.cz: Divoký taneček Pavla s polonahými kráskami? Autorovi videa poslala drsný vzkaz

Exkluzivně Vyjádření Dary Rolins pro VipStar.cz: Divoký taneček Pavla s polonahými kráskami? Autorovi videa poslala drsný vzkaz
Více

Během dnešního dne zaplavilo český internet a sociální sítě video, na kterém dovádí a tancuje bývalý fotbalový záložník Pavel Nedvěd (49) s několika polonahými slečnami. Okamžitě se strhla vlna spekulací o tom, jestli je video aktuální, protože Nedvěd už rok randí se slovenskou zpěvačkou Darou Rolins (49). Ta redakci VipStar.cz poslala vyjádření, ve kterém svého partnera podpořila a vyjádřila se na adresu lidí, kteří video pustili do světa.

Každý máme minulost. A ta Pavlova je v rámci jeho soukromí až nudně ukázková. No co, tak má jako správná hvězda taky nějaký průser,“ napsala redakci VipStar.cz slovenská zpěvačka Dara Rolins, která si z toho rozhodně nic nedělá, protože dle jejich slov je video dávní minulost.

Je to minulost a byla bych blázen, kdybych to řešila víc než je třeba. Všichni známe podobné mejdany,“ pokračuje Dara, která má jasný vzkaz pro to, kteří staré video vypustili ven. „Spíš je smutné, když z toho těží takzvaní kamarádi, kteří si v takových případech užívají na cizí účet, a pak to ještě takhle zneužijí,“ říká.

CelebrityFotbalová legenda Pavel Nedvěd se umí bavit: V obklopení polonahých krásek dovádí na videu

Fotbalová legenda Pavel Nedvěd se umí bavit: V obklopení polonahých krásek dovádí na videu

Na naší dobré náladě to nic nemění!

O videu, na kterém tančí nejlepší fotbalista světa z roku 2003 a dvojnásobný medailista z mistrovství Evropy Pavel Nedvěd v obložení polonahých krásek, informoval mezi prvními zahraniční server The Nation View, který ale podotýká, že není možné zatím ověřit, jak je video staré.

Tanec, smích a legrace. Vše bylo zveřejněno na sítích asi 24 hodin po zápase Juventus-Řím, ačkoliv načasování večírku je nejisté,“ píše výše zmíněný web. Což koneckonců potvrdila i sama zpěvačka.

Ale to už holt patří k tomu, že máme razítko na čele. Každopádně, na naší dobré náladě to nic nemění. Miluju ho ještě víc,“ dodala Dara.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie Exkluzivně

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala Exkluzivně

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala

Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu Exkluzivně

Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu