Nový muž po boku Dominiky Myslivcové: Influencerka VipStar.cz prozradila, jak to má se zámožným podnikatelem

Exkluzivně Nový muž po boku Dominiky Myslivcové: Influencerka VipStar.cz prozradila, jak to má se zámožným podnikatelem
Více

Dominika Myslivcová (27) se před nějakým časem nechala slyšet, že se po čtyřech letech vztahu rozešla se svým partnerem. Narozeniny oslavila už jako singl žena a žádná hysterie kolem jejího rozchodu se nekonala. Nyní se objevily spekulace, že novým partnerem influencerky má být movitý podnikatel Zdeněk Ch. Dominika exkluzivně pro VipStar.cz prozradila, jak se věci mají.

Není tomu tak dávno, kdy Dominika Myslivcová „vdávala“ svoji sestru Natálii. Rozlučka se svobodou se konala na jachtičce v Praze a probíhala ve velkolepém stylu. „Nikdy jsi nechtěla striptéra, ale nešlo jinak,“ komentovala tajné překvapení pro sestru na sociálních sítích.

Party samozřejmě pokračovala a dámy se odebraly do legendárního pražského baru Kozička. Všichni byli v dobrém rozpoložení a celá partička oslavovala budoucí svatbu Natálie Myslivcové. Mezi partou přátel měl být údajně i nový partner Dominiky.

Podle informací webu Expres.cz se má jednat o movitého podnikatele Zdeňka Ch. „Zdeněk Ch. dojíždí za Dominikou z Olomouce, kde má svoje aktivity, občas přespává u ní ve vile a stará se jí o auta,“ tvrdí výše zmíněný web. Kde je ale pravda?

ExkluzivněMirai schytává kritiku za Mekáč: Ptal se lidí na oblíbený burger, pak zakázal komentáře, zpěvák vysvětlil důvod proč

Mirai schytává kritiku za Mekáč: Ptal se lidí na oblíbený burger, pak zakázal komentáře, zpěvák vysvětlil důvod proč

Známe se a stýkáme se delší dobu

Dominika Myslivcová patří mezi celebrity, které si své soukromí bedlivě střeží. Občas narazí na nenávistné komentáře, kdy jí lidé píší, že je zlatokopka. „Jsem dospělá a snad si můžu sama rozhodovat, s kým svůj čas, svou dovolenou, budu trávit. Rozhodně ale nejsem placená společnice, proboha. Čas trávím s tím, s kým ho trávit chci. Tečka,“ vyjádřila se nedávno Dominika.

Pravdou je, že téměř nikdo neměl ponětí o tom, že půvabná influencerka má čtyřletý vztah do doby, než ohlásila jeho konec. Na adresu svého údajně nového partnera se vyjádřila jasně. „Známe se a stýkáme se delší dobu. Ale jestli je to můj přítel, snoubenec nebo zahradník, do toho nikomu nic není,“ řekla pro VipStar.cz.

Dominika se vzhledem ke své profesi setkává se spoustou různorodých lidí, mezi které patří i bohatší jedinci. Své soukromí je ale odhodlaná si i nadále chránit.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie Exkluzivně

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala Exkluzivně

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala

Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu Exkluzivně

Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu