Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově

Rozhovor Lucie Borhyová o novém muži Dominikovi a možném konci na Nově
Více

Lucie Borhyová (46) patří mezi naše nejoblíbenější moderátorky. Nedávno se objevila na JoJo Twist party, kde jí redakce VipStar.cz vyzpovídala. Půvabná Lucie, která na Nově moderuje již 25 let promluvila o možném konci, konkurenčních nabídkách, ale také o novém muži Dominikovi Navrátilovi, který ji svým umem doslova uchvátil.

S Dominikem nás spojil osud

Moderátorka Lucie Borhyová je v jednom kole. Až do této chvíle překvapivě nespolupracovala s módními návrháři. To se ale nyní změnilo. „S Dominikem nás spojil osud, protože já s návrháři nespolupracuju. Respektive jenom, když mám společenské akce večerního rázu. A s Dominikem jsme spolu spolupracovali na projektu pro značku Vuch, protože já jsem jejich ambasadorkou,“ rozpovídala se v rozhovoru pro VipStar.cz Borhyová s tím, že Dominik Navrátil jako módní návrhář jí padl naprosto do noty.

Dominik tenkrát oblékal to focení a já byla překvapená. Poprvé mě viděl naživo a donesl mi oblečení, které mi hned sedlo. A to se mi moc nestává. Navíc to byl úplně můj styl. Sedlo mi to úplně na centimetr přesně,“ pokračovala s tím, že oceňuje hlavně jeho přístup. „Mně se líbí jeho přístup. Zrovna byl Český slavík a to byla první akce, na kterou mě oblékal.“

CelebrityPřiznání Evy Feuereislové: Když Agáta čekala Kryšpína, spala jsem s Dopitou. Lidé jí za to naložili

Přiznání Evy Feuereislové: Když Agáta čekala Kryšpína, spala jsem s Dopitou. Lidé jí za to naložili

Borhyová: Extravagance není pro mě

Oblíbená moderátorka má své pracovní tempo a preferuje, když se někdo dokáže přizpůsobit jí. „Já nemám moc čas a je to jednodušší pro mě. Mně vyhovuje Dominikův styl, že přijede ke mně domů, tam se udělá jedna zkouška a je to. My jsme s Dominikem stejně naladění. On tam samozřejmě vloží svoji ruku návrháře a za to jsem strašně ráda,“ řekla.

Co se týká módní policie, je převážně skeptická. „Já moc módním policiím důraz nepřikládám, protože je to velmi osobité. To, co se líbí jednomu, se nemusí líbit druhému. Pokud splníte dress code, tak je to pak o vkusu jednotlivého módního policisty,“ vysvětlila.

ProměnaBulharská princezna Kalina ukázala rozpadající se tvář: Podepsal se na ní vážný úraz i intenzivní trénink

Bulharská princezna Kalina ukázala rozpadající se tvář: Podepsal se na ní vážný úraz i intenzivní trénink

Samozřejmě existují kousky, které by si Lucie na sebe nikdy nevzala. „Nevzala bych si průhledný model nebo extravagantní kousky příliš,“ podotkla.

Konec na Nově? Je to moje druhá rodina

Lucie Borhyová uvádí Televizní noviny od 5. srpna 1999. Za tu dobu si ji oblíbilo nespočet lidí u televizních obrazovek a neumí si představit, že by Lucie někdy přestala být součástí této televizní stanice. Ona sama o změně kariéry nebo konci na nově nikdy neuvažovala.

Ne, nikdy. Já tu práci mám ráda a naplňuje mě. Nikdy jsem nechtěla dělat stereotypní práci. Dělám ji s láskou a nikdy jsem neuvažovala, že bych to změnila,“ řekla upřímně. A odchod ke konkurenci? “

Ne, ne, to vůbec. Ale dostala jsem nabídku z různých jiných televizí a různých míst. Ale já nad tím opravdu nikdy ani neuvažovala. Nova je moje srdcovka a druhá rodina. Je to místo, kam chodím ráda a jsem s tím spjatá takovou dobu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka Rozhovor

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled Rozhovor

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin Rozhovor

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické Rozhovor

Felix Slováček ukázal své tajné království, jehož součástí je i Dáda: Nemohou být spolu ani bez sebe, je to toxické

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh Rozhovor

Ze zakázané lásky Nikol Švantnerové vznikla dcera Mia: Chůva jim ale nesmí přes práh

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací Rozhovor

Iveta Lutovská o rozvodu a svém životě: Tragikomedie a horor, pořád se to vrací