Marie Rosecká čelí kritice kvůli vztahu s Kazmou: Všude vypráví, že spolu bydlí a je povýšená, tvrdí lidé

Rozhovor Marie Rosecká čelí kritice kvůli vztahu s Kazmou: Všude vypráví, že spolu bydlí a je povýšená, tvrdí lidé
Více

Marie Rosecká (21) se proslavila v reality show Like House 1 a už víc než rok se spekuluje o tom, že má randit s bavičem a moderátorem Kazmou (38). I přesto, že byli spolu několikrát zachyceni na snímcích v objetí, tak oba dva o vztahu mlží. S příchodem Kazmova filmu ONEMANSHOW: The Movie se Marie stala terčem kritiky a hejtů na sociálních sítích. Na Instagramu dokonce koluje drb, že se influencerka měla nedávno vychloubat před lidmi vztahem s Kazmou. Rosecká VipStar.cz poskytla vyjádření.

Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie trhá v kinech rekordy. Snímek byl uveden pro veřejnost 17.8. 2023 a za pouhé čtyři dny vydělala 54 miliónů korun. Za první víkend po uvedení ho vidělo neuvěřitelných 290 tisíc diváků. Ohlasy na film jsou obrovské, ale také se řeší víc než kdy jindy, jestli Kazma po rozchodu v roce 2021 s modelkou Andreou Kalousovou randí s mladičkou influencerkou Marií Roseckou.

Za poslední rok a půl byli spolu několikrát zachyceni na snímcích v objetí, ale ani jeden z nich nikdy nic nepřiznal. „Jsme jen kamarádi, kteří se občas někde potkají. V téhle době jakmile člověk vidí dvě osoby, které jsou nějakým způsobem vidět, tak hned tvrdí, že jsou spolu. To je ale doba,“ řekla pro VipStar.cz influencerka v září 2022.

To Kazma byl před pár dny o něco sdílnější. Na Tik Toku se objevil rozhovor Kazmy a reportéra Blesk.cz, který se ho ptal na vztah s Marií Roseckou. „Tyhle spekulace já vůbec nebudu komentovat. Kde a koho někdo před půl rokem vyfotil. Ona na tom filmu pracovala. Tohle já nebudu komentovat,“ vyjádřil se Kazma. Reportér se zeptal jestli s Marií tvoří pár. „Ne,“ dodal.

CelebritySvatba jako z pohádky: Striptérka z Discopříběhu vdala krásnou dceru Adélu ve stylu Beyoncé

Svatba jako z pohádky: Striptérka z Discopříběhu vdala krásnou dceru Adélu ve stylu Beyoncé

Velké zklamání pro influencerku?

Lidé, kteří zhlédli Kazmův film na sítích vehementně diskutují nad tím, že Rosecká se musí cítit poníženě a z kina měla utíkat s brekem. „Vůbec nevím, kde novináři vzali, že jsem na předpremiéře z filmu nebyla nadšená a utekla jsem s brekem. Pravda je taková, že jsem se částečně na filmu podílela a nemohla jsem se dočkat, až ho uvidím,“ poslala vyjádření VipStar.cz Marie.

Na předpremiéru filmu dorazila v obležení přátel a večer si užívala. „Do kina jsem přišla s partou mých nejlepších kamarádů. Po promítání jsme si dali drink a odcházeli jsme na afterparty s velkým úsměvem na tváři,“ dodala.

ZahraničíReakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu

Lidé: Machruje, že chodí s Kazmou!

Na na instagramovém účtu Lilian Voss se údajný vztah Kazmy a Marie velmi řešil. Jedna ze sledujících tvrdí, že Marie se měla vytahovat vztahem s úspěšným bavičem. „Kámoška s ní letos maturovala a frajerka se tam chlubila svým životem. Byla prý hrozně povýšená a vyprávěla o vztahu s Kazmou. Jak jsou hrozně zamilovaní a že spolu bydlí,“ rozepsal se anonymní uživatel.

Mluvila pořád o Like House, že by bez něj byla stejná jako my ostatní. Kamarádka je cizinka, takže se jí začala vyptávat jestli ví, kdo je Kazma. A když jí kámoška řekla, že ví, tak hned začala mluvit o tom, že s ním chodí a bydlí,“ pokračuje.

Marie Rosecká reaguje: Je to lež!

To je lež, ta “cizinka” říkala, že má přítele, kterému je 40 a já se zasmála. Řekla jsem jen, že na tom jsem podobně,“ řekla Rosecká v rozhovoru pro VipStar.cz. „Ohledně Like House se mě furt vyptávaly ony a ještě se omlouvaly, že mají tolik otázek,“ pokračuje.

Marie dlouhodobě čelí kvůli vztahu s Kazmou velké kritice na sítích. „Já jsem ten poslední člověk, který by se někomu vychloubal a svěřoval. Ještě k tomu lidem z mé bývalé třídy, které vůbec neznám. Nedává to smysl. Hodně si chráním své soukromí a lidé, kterým se svěřuji, napočítám na prstech jedné ruky,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem Rozhovor

Hvězdná sboristka v kapele Heidi Janků: Vnučka Věry Špinarové září hlavně za dýdžejským pultem

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl Rozhovor

Dáda Patrasová našla zastání u Bohuše Matuše: Zveličuje se to, vždycky ji nějaký dobrák vyfotí u auta, řekl

Bohuš Matuš o svých démonech: Problémy jsem řešil s flaškou v ruce. Antidepresiva, ataky, bylo to peklo Rozhovor

Bohuš Matuš o svých démonech: Problémy jsem řešil s flaškou v ruce. Antidepresiva, ataky, bylo to peklo

Zpověď Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše Rozhovor

Zpověď Lii Kees s nálepkou zlatokopky: Alkohol, drogy, láska s milionářem a balancování na šikmé ploše

Překvapivá slova Markéty Konvičkové o zrušeném koncertu Moniky Bagárové v O2 areně Rozhovor

Překvapivá slova Markéty Konvičkové o zrušeném koncertu Moniky Bagárové v O2 areně

Zdravotní komplikace Kateřiny Průšové: Modelka musí pod kudlu Rozhovor

Zdravotní komplikace Kateřiny Průšové: Modelka musí pod kudlu