Kudla do zad Marie Rosecké: Kazma ukázal tajný domácí oltář, kterému vévodí snímky Andrey Kalousové

Celebrity Kudla do zad Marie Rosecké: Kazma ukázal tajný domácí oltář, kterému vévodí snímky Andrey Kalousové
Více

Po letních reprízách přichází Honza Dědek s novými rozhovory. A první díl podzimní sezóny 7 pádů Honzy Dědka (51) odstartuje poněkud netradičně. Honza Dědek si totiž na úvod pozval Kamila Bartoška alias Kazmu (38), který dostál své pověsti toho, u nějž jeden nikdy neví. Svým nečekaným entrée udivil nejen moderátora, ten mu ale vzápětí překvapení oplatil.

Rozhovor Honzy Dědka s Kazmou v úterních 7 pádech přinese nejedno překvapení. O to první se hned v úvodu postaral Kazma tím, že do pořadu nepřišel sám. S sebou si na jeviště vzal ochranku i armádu klaunů-bubeníků a zástup krásných dívek.

Byli jsme domluvení, že přijde s asi šesti lidmi, uznávám, překvapilo mě, když se v divadle spolu s ním objevilo možná pětadvacet lidí, které si mimochodem sám zaplatil. To, co tam předvedli, bylo pompézní. Myslím, že někteří z přítomných diváků nevěřili svým očím, zvlášť pak ti, kteří odcházeli s několika dolary, které mezi ně rozhodil,“ popsal začátek natáčení nového dílu 7 pádů Honza Dědek.

Kazma si uříznul ostudu

Pak se ale stal trapas, který vykolejil i Kazmu, oblečeného do neprodyšné černé kombinézy. Takřka neprodyšné… „Přišel jsem sem, po tom entrée, rozvalil jsem se tady na gauči a bezprostředně potom jsem zjistil, že mám díru mezi nohama a bílý trenky. Cítím se trošku líp, když to víte,“ přiznal Kazma, který po celou dobu rozhovoru pro jistotu seděl důsledně s překříženýma nohama.

UliceLoučení v Ulici: Proč odchází Anča Lišková v podání Ljuby Krbové?

Loučení v Ulici: Proč odchází Anča Lišková v podání Ljuby Krbové?

Pozornému divákovi ale detail neunikne. I přes nechtěné odvětrávání se v kombinéze při třicetistupňových vedrech jistě opotil. „Muselo mu být hodně vedro, já měl tenkou košili a bylo mi neskutečné horko,“ přiznal Honza Dědek, který svého hosta postavil před nečekanou situaci, když promítl fotografii z Kazmova soukromí, o které neměl Kazma tušení.

Kazmův oltář

Fotografie zachycuje „oltář“ Kazmových životních artefaktů. Říká mu „malý wall of fame“, kde si vystavuje věci, na které má dle svých slov „nějaké zásadní vzpomínky“. Mezi nimi je dětská botička, ve které se učil chodit, fotografie z útlého dětství s krtečkem, ale i sbírka fotografií s jeho bývalou přítelkyní Andreou Kalousovou. „Kdes to vzal, ty vole?!“ vyhrkl s nehraným překvapením Kazma.

„To je seriózně moje polička. V té botě jsem chodil, má asi šest centimetrů. A vedle ní je keramická figurka, kterou jsem vymodeloval, když mi bylo šest nebo sedm. Jsou tam šrouby z ruky, když jsem si zlámal ruku a měl jsem v ní rok šrouby, vytržený zub tam mám. Všechno, co tam je, je nějak spojené s mým životem. Je tam hodně i biologického materiálu. A jsou tam vzpomínky. Sbírám věci, které jsou mi nejcennější. A jako fakt by mě zajímalo, kde jsi tu fotku vzal,“ nechápal Kazma.

VirálVězení jako dostatečný trest pro Lucii z Výměny manželek? V hlavní roli děti a změny, kterým nikdo nevěřil

Vězení jako dostatečný trest pro Lucii z Výměny manželek? V hlavní roli děti a změny, kterým nikdo nevěřil

Úprk ze země?

I Kazma ale odešel s tajemstvím. Během premiéry svého filmu ONE MAN SHOW avizoval svůj úprk ze země. „Aktuálně jsem na druhé straně planety a přiletěl jsem jen kvůli tvému natáčení, Honzo, protože se známe léta a já jsem si tvého pozvání vážil. A bezprostředně po tomto natáčení zase odlétám. Kam, to ti nemůžu říct, schovávám se tam, abych byl v soukromíčku a nechal tu věc, ať se odehraje sama,“ tvrdí Kazma s tím, že ale statistiky návštěvnosti svého filmu v kinech bedlivě sleduje.

„Překonali jsme návštěvností za první víkend všechny filmy, které tady kdy byly natočeny, a překonali jsme i všechny zahraniční filmy, které tu kdy byly uváděny, kromě jednoho, a to je Avengers. Ale všechny tituly jako Star Wars, Harry Potter, 50 odstínů šedi… ty všechny jsme českým filmem překonali. Není to jen moje zásluha, pracovali na tom české ruce, české hlavy. Je to úspěch nás všech, že se takový český počin dostal do Ligy mistrů a překonal největší světové tituly, které mají rozpočty ve stamilionech dolarů. Je to úspěch pro celou Českou republiku, že takový film je v těchhle žebříčkách na druhém místě. Strašně si toho vážím,“ říká Kazma, který kvůli svému filmovému debutu šprtal herectví.

„Tři měsíce jsem se učil herectví, měl jsem tři herecké kouče. Věděl jsem, že budu mít několik rolí a že herectví je v rámci toho všeho moje největší slabina. Nechtěl jsem přijít na plac a zjistit, že jsem marnej. Byla to zajímavá zkušenost,“ uznal Kazma.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách Celebrity

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci Celebrity

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží Celebrity

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů Celebrity

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici Celebrity

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici

Pozoruhodná dovolená Agáty Hanychové: Očista, odhalený klín, který zahaloval jen stín a přicházející změna Celebrity

Pozoruhodná dovolená Agáty Hanychové: Očista, odhalený klín, který zahaloval jen stín a přicházející změna