Simona Krainová slaví půlstoletí: 6 osudových mužů úspěšné modelky, kterou proslavila role prostitutky

Celebrity Simona Krainová slaví půlstoletí: 6 osudových mužů úspěšné modelky, kterou proslavila role prostitutky
Více

Česká modelka, ředitelka a patronka modelingové soutěže Czechoslovak TopModel, moderátorka a příležitostná herečka Simona Krainová oslavila kulatiny. Jen málokdo by si ale tipnul, že již páté. Podívejte se, kteří známí muži byli jejími největšími láskami. V současné době je šťastná po boku Karla Vágnera mladšího (47), se kterým má dva syny.

Jedna z nejznámějších českých modelek Simona Krainová oslavila padesáté narozeniny. Její věk by jí ale jen stěží někdo tipoval. Úspěšná podnikatelka začala svoji kariéru už v roce 1989, kdy se zúčastnila castingu agentury Madison models a vyrazila do Francie jako mladá a začínající modelka. 

Krainová se stala tváří věhlasných časopisů jako francouzský Elle, Marie Claire, Cosmopolitan, Maxim nebo Madame Figaro. V roce 2001 byla zařazena časopisem Stuff mezi 50 nejvíc sexy žen světa. Spolupracovala také s velmi významnými fotografy jako Helmut Newton, Andre Rau, Albert Watson nebo Gilles Bensimon. 

Vybrali si ji také světoví návrháři jako Yves Saint Laurent, MAX MARA nebo Claude Montana. Co se týká českého trhu, tak vynesla módní kousky návrhářů Blanky Matragi, Osmanyho Laffity nebo Beaty Rajské. 

CelebrityAgáta Hanychová zářila po boku Jaromíra Soukupa: V 7. měsíci těhotenství protancovala střevíce

Agáta Hanychová zářila po boku Jaromíra Soukupa: V 7. měsíci těhotenství protancovala střevíce

Herecká Kariéra

Při natáčení filmu Kamarád do deště II – Příběh z Brooklynu režisér Jaroslav Soukup potřeboval děvče, kterému by diváci uvěřili, že je luxusní prostitutka. Z agentury Czech model si vybral osm dívek, ze kterých nejlépe obstála právě Simona Krainová. První film, ve kterém mluví svým hlasem a nebyla předabována Ljubou Krbovou jako ve všech předchozích, je Vybíjená.

Krainová moderovala pro mezinárodní televize Fashion TV a American entertainment. Moderovala dokonce svůj vlastní pořad s názvem Někdo to rád horké. Simona Krainová patří mezi nejznámější a nejúspěšnější modelky Česka, které se i po čtyřicítce věnují své profesi. Stala se tváří spousty značek, reklamních kampaní, estetických klinik nebo nafotila desítky kalendářů. 

Osudoví muži

V roce 1994 se Simona Krainová bláznivě zamilovala do herce Sagvana Tofiho. Byla to její první velká láska. Seznámili se při natáčení filmu Kamarád do deště a začali spolu randit. Sagvan Tofi ale současně randil se Simonou Krainovou a zpěvačkou Darou Rolins. Jakmile to prasklo, holky si to mezi sebou vyříkaly a Sagvana poslaly k šípku. Po Sagvanovi si našla francouzského restauratéra Alexe Bougaulta.

S Alexem žila dlouhých šest let. Hovořila o svatbě, ale jakmile na toto téma přišla řeč, pár se rozešel. Krainová vždy tvrdila, že se od sebe odcizili. V roce 2001 se seznámila s hercem Bořkem Slezáčkem při křtu kalendáře pro Playboy. Byla to láska na první pohled a pár se bral v roce 2003, ale již dva roky od svatby následoval rozchod. 

CelebrityOdvážná Hanka Kynychová na Českém plese předvedla blyštivé body s výstřihem: Od lidí schytala kritiku a posměšky

Odvážná Hanka Kynychová na Českém plese předvedla blyštivé body s výstřihem: Od lidí schytala kritiku a posměšky

Další láskou byl Alp Ozscan, který pochází z Turecka a se Simonou se do sebe zamilovali na party monackého knížete Alberta II. Láska jim vydržela pouhé dva roky, protože se údajně ani jeden z nich nechtěli k tomu druhému přestěhovat.

Po rozchodu s tureckým milencem byla Krainová chvíli sama. Následně se zamilovala do o jedenáct let mladšího profesionálního hokejisty Jiřího Hudlera. Dvouletý vztah byl jako na houpačce. Poslední kapkou pro Simonu byla eskapáda s prostitutkami. Lásku svého života modelka nakonec našla. 

Patří mezi úspěšné české podnikatele a je syn známého hudebního producenta Karla Vágnera staršího. Karel Vágner mladší je současným manželem modelky. Svatba proběhla 5. září 2010 a pár má spolu dva syny Bruna a Maxe. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky Celebrity

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila Celebrity

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se Celebrity

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury Celebrity

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou Celebrity

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka Celebrity

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka