Shopaholicadel vychvaluje nového partnera do nebes: Po vykonání potřeby zvládá trik, který David neuměl

Bizár Shopaholicadel vychvaluje nového partnera do nebes: Po vykonání potřeby zvládá trik, který David neuměl
Více

Bizarní česká tiktokerka Adéla Pulcová (29), která je známá hlavně pod přezdívkou Shopaholicadel, se nedávno rozešla se svým snoubencem Davidem. Neuběhly ani dva dny a kontroverzní Adéla si našla okamžitou náhradu. Poté co jí zrušili statisícový účet na Tik Toku si založila další. Během streamu prozradila, v čem je její nový chlapec lepší než David.

Už to pomalu vypadalo, že Shopaholicadel našla skutečně toho pravého a vezme si za muže partnera Davida, který ji nedávno požádal o ruku v obchodním centru. Z ničeho nic ale sociální sítě zaplavila informace o jejich rozchodu. David a Adéla se bohužel nedokázali rozejít v tichosti a bez vzájemných výčitek.

S králíkem to bylo tak, že Adéla ho nezvládala. Vzala ho ven do zimy a tam ho vypustila,“ rozpovídal se na Tik Toku David na video těsně po rozchodu s Adélou. V několika větách nastínil, jak to mělo být s údajným týrání domácích mazlíčků.

Se Smíškem (morče pozn. red.) to bylo tak, že nechtěla na chatu a dopadlo to tím stylem, že mi zakázala sahat na kotel, protože s tím neumím. To ale nebyla pravda,“ vysvětloval David s tím, že mu nebylo dovoleno v novém bytě zapnout topení.  „Dopadlo to tak, že Smíšek tam umrznul,“ dodal.

CelebrityNatálie Kočendová promluvila o rozchodu: S Davidem z Love Islandu mají mezi sebou jasno

Natálie Kočendová promluvila o rozchodu: S Davidem z Love Islandu mají mezi sebou jasno

Nový partner Shopaholicadel

Adéla dlouho nesmutnila po Davidovi a našla si za něj velmi rychle náhradu. Na nového partnera je pyšná a vychvaluje ho až do nebes. „Já nejsem zlý člověk, jak si o mně všichni myslíte. Můj přítel se má se mnou dobře. Musím mu dát velké plus. Jak hezky to pak voní na záchodě. Umí to s vonítkem. Lépe než někdo,“ oznámila na streamu Shopaholicadel a rýpla si do bývalého partnera.

Adéla také změnila názor na svatbu. Nyní ji už nechce. „Za mě svatba. Co to je? Blbý papír. Jen to podepíšete. Je to jen cár papírů, když to blbě řeknu. Svatba není v životě důležitá. Pak musíte řešit rozvod, střídavou péči a další,“ řekla.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře Bizár

Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká Bizár

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká

Nikol Lauberová vrací úder: Souboj v Red Face bude nerovný, Eva o mně šíří lži, říká Bizár

Nikol Lauberová vrací úder: Souboj v Red Face bude nerovný, Eva o mně šíří lži, říká