Shopaholicadel čelí kritice kvůli týrání zvířat: Mrtvé morče u popelnic, pes ve vážném stavu a králík neznámo kde

Bizár Shopaholicadel čelí kritice kvůli týrání zvířat: Mrtvé morče u popelnic, pes ve vážném stavu a králík neznámo kde
Více

Jedna z nejbizarnějších postaviček na českých sociálních sítích Adéla Pulcová (29) alias Shopaholicadel čelí obrovské vlně kritiky kvůli týrání zvířat. Během víkendu se na sítích objevilo video, na kterém je zachyceno její mrtvé morče pohozené u popelnic i s celým příslušenstvím. Adéla se snažila vysvětlit jeho smrt a následně oznámila, že neměla podmínky na důstojný pohřeb. Jak jsou na tom její další milovaná zvířata pes a králík? (králík č.2, pozn. red.)

Adéla Pulcová známá hlavně jako Shopaholicadel se topí v čím dál tím větších problémech. Před pár dny se snoubencem Davidem vyrazili na zasněžené silnice v letních pneumatikách. Vozovka byla kluzká a z toho důvodu patrně sjeli do závěje a dle svědků jen těsně minuli sloup. Adéla s partnerem vědomě ohrozili životy své i životy dalších lidí na silnici.

BizárShopaholicadel bourala ve sněhu na letních gumách: Ohrožování lidí na silnici mám ve smlouvě, říká

Shopaholicadel bourala ve sněhu na letních gumách: Ohrožování lidí na silnici mám ve smlouvě, říká

Morče Smíšek

Neuběhlo ani pár dní a bizarní influencerka čelí velké kritice kvůli týrání zvířat. Na sociální sítí TikTok totiž koluje video, na kterém je vidět mrtvé morče v kleci pohozené u popelnic s celým příslušenstvím. „Tady je mistička, kterou má Adéla. Tady je domeček,“ mapuje situaci slečna za kamerou. Náhle si všimne, že v kleci je i tělíčko morčete a natočí to.

Na sociálních sítích se začalo okamžitě spekulovat o tom, jak k úmrtí morčete došlo. Někteří jsou přesvědčeni o tom, že morče zemřelo na podchlazení, protože Adéla ještě v novém bytě netopí. „Adéla ho údajně měla jezdit každý den krmit a dávat vodu. Pokud morče bylo v tom bytě a nedalo se tam topit, tak mohlo umrznout. Skinny morčata jsou na to náchylná,“ zní jeden z komentářů.

I kdyby zemřelo nešťastnou náhodou, je hrozné, jakým způsobem se ho zbavila,“ píší další. Adéla ovšem okamžitě přišla s vysvětlením, co se morčeti stalo. „Že mně spadlo, za to nemůžu. Já jsem to zvíře milovala. Není mi z toho dobře, ale musím být silná pro pejska,“ napsala do komentářů pod živým vysíláním.

Na způsob, jakým se Adéla zbavila mrtvého morčete, také měla vysvětlení. „A kam jsem to morčátko měla dát, když nemám zahradu a k cizímu na zahradu to nedám,“ snažila se bránit, ale její výmluva u sledujících neobstála.

Morče Smíšek vs. Shopaholicadel 0:1

Pes Rico

Další zvíře Shopaholicadel je pes Rico, který skončil ve vážném stavu na veterinární klinice. „Volali mi, že si máme z nemocnice vyzvednout pejska. Nedostanu se k volbám. Musím být 24/7 u toho pejska, kdyby se zase něco objevilo. Takže musím hlídat jeho stolici, jestli jí dietní konzervu a granulky. Budu si s ním hrát a hlídat ho,“ řekla o víkendu na Instagramu Adéla s tím, že si Rica odvezou od veterináře.

Krátce po stories Adély se na sociálních sítích objevily snímky ze zahrady, kde Adéla s Davidem přespávali. Patrně majitelka objektu našla v popelnicích vyhozené léky na předpis pro psa Rica. Hojně se opět řeší, proč vůbec pes Adély byl hospitalizován. „Měl mít v břiše piliny,“ dohadují se lidé pod videem. „Třeba je jedl, protože měl hlad,“ uvažují další.

Pes Rico vs. Shopaholicadel 1:1

Králíček Frankie

Velkou neznámou také zůstává, jak je na tom Adélin králíček Frankie, jehož život je obestřen velkou záhadou. Legendy totiž hovoří o tom, že původně měla Adéla úplně jiného králíka, který zmizel neznámo kam a Adéla ho měla nahradit velmi podobným mazlíčkem. Ještě před několika dny se Adéla snažila prodat králíka do zverimexu, ale to se nepodařilo.

Měla ho dát nějakým lidem na zahradu, protože se o něj nedokázala postarat,“ zní jedna z hojně sdílených teorií. Další už tak pozitivní není. „Králík je mrtvý. Zkoušela, jak dlouho vydrží pod vodou a utopila ho,“ zní druhá teorie.

Králíček Frankie vs. Shopaholicadel ?:?

BizárSvědkyně promluvila o nehodě Shopaholicadel na letních gumách: Nehorázná drzost Adély a rozumný David

Svědkyně promluvila o nehodě Shopaholicadel na letních gumách: Nehorázná drzost Adély a rozumný David

Po incidentu s morčetem se Adéla kompletně odmlčela a na sociálních sítích o sobě nedala vůbec vědět. Jedno je jisté. Styl, jakým se zbavila morčete, je nepřípustný. Portál Hlavního města Prahy má hned několik řešení, jak se mrtvého mazlíčka zbavit. Pohřbít mazlíčka na zahradě může majitel pouze za splnění hygienických podmínek. Zvíře nesmí být těžší než 30 kilo a musí být pohřbeno alespoň 80 centimetrů pod zemí.

Pokud Adéla neměla zahradu a tyto možnosti, mohla využít služby veterináře, který se o tělo mrtvého zvířete postará, nebo předá asanační službě. Podrobně se Shopaholicadel zabývá také satirická stránka Cringepage_adel2. Otázkou zůstává, jak se k celé situaci postaví samotná Adéla Pulcová.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bizarní vážení vyprodaného Red Face: Zápas bezdomovců, připravené rakve a princezna Droběnka Bizár

Bizarní vážení vyprodaného Red Face: Zápas bezdomovců, připravené rakve a princezna Droběnka

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku Bizár

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse Bizár

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí Bizár

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala Bizár

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček Bizár

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček