Shopaholicadel bourala ve sněhu na letních gumách: Ohrožování lidí na silnici mám ve smlouvě, říká

Bizár Shopaholicadel bourala ve sněhu na letních gumách: Ohrožování lidí na silnici mám ve smlouvě, říká
Více

Jedna z nejbizarnějších osobností na českých sociálních sítích Shopaholicadel (29) měla nehodu. Podle videa, které se objevilo na TikToku Adéla se snoubencem Davidem nevytočili prudkou zatáčku z kopce. Nejhorší na celé situaci bylo, že absolutně netušili, že jedou na letních gumách. Po nehodě navíc zjistili, že nemají povinnou výbavu jako trojúhelník. Celou situaci se nejdříve snažili shodit na řidiče druhého auta a následně Adéla oznámila, že auto mají na splátky a dle smlouvy musí jezdit na letních gumách.

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel v posledních měsících rezonuje na českých sociálních sítích. Více než influencerka, ke které by vzhlížela mladá generace, je považována za bizarní postavičku, která je parodií na pojem „influencer“. Až do této chvíle se dalo na všechny její veřejné výpady pohlížet s určitou dávkou nadsázky. Do chvíle, než Adéla a její snoubenec David svým nezodpovědným chováním a neznalostí mohli ohrozit na životě další lidi.

Nepochopitelný hazard se životem

Na TikToku se před několika hodinami objevilo několik videí, na kterých je zaznamenaná nehoda Shopaholicadel a jejího snoubence Davida. David patrně nevytočil prudkou zatáčku z kopce. „Nechcete uvařit třeba čaj nebo něco, čaj, kafe..,“ ptají se lidé, kteří přišli dvojici pomoci. Adéla s brekem odpovídá, že nic nechce a v ten okamžik se David prořekne, že nemá v pořádku povinnou výbavu.

Nemáte doma auto? Jestli tam nemáte trojúhelník,“ ptá se David. „Trojúhelník by snad měl být v každém autě,“ odpovídá mu zděšeným tónem žena. Dvojice se nejdříve snažila svést vinu na dalšího řidiče. „Nějaký magor do nás skoro naboural, dělal nám naschvály,“ je slyšet z nahrávky.

ExkluzivněLaduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie

Na projížďku si vyjeli na letních gumách

Od minulého týdne meteorologové varují před hustým sněhem a náledím. „Ve druhé polovině měsíce se teploty vrátí k lednovým dlouhodobým normálům. Sněhové vločky se postupně budou vyskytovat i v nížinách, ranní teploty budou klesat až k minus osmi stupňům a místy budou teploty po celý den zůstávat pod bodem mrazu,“ řekla Novinkám Dagmar Honsová.

Dopravu může komplikovat od středy sněhová pokrývka,“ dodala. I přesto se Adéla se snoubencem Davidem vydali na výlet na letních pneumatikách. Očití svědkové se snažili dvojici pomoct, jak jen to šlo. Nakonec vše dobře dopadlo a jejich auto bylo opět vytaženo na vozovku.

Nejhorší na celé situaci bylo, že Adéla neměla ani tušení, že jeli na letních pneumatikách. „Můžeš mi říct, co jste mi to dali za gumy? Já jsem kvůli vám teď málem nabourala. To nejsou zimní gumy,“ rozčilovala se na někoho do telefonu. „Nejhorší na tom, je že já mám to auto na splátky, tak si nemůžu bez jejich svolení přezout pneumatiky,“ tvrdí na videu.

CelebrityPodrobnosti okolo amputace Víti Starého: Sužují ho výčitky, ale s nohou je to jinak, šíří se strašné lži

Podrobnosti okolo amputace Víti Starého: Sužují ho výčitky, ale s nohou je to jinak, šíří se strašné lži

Mám to ve smlouvě!

Přítomní lidé netušili, proč by si Adéla nemohla vyměnit gumy. I na to měla však pohotovou odpověď. „Mám ho na splátky. Já mám ve smlouvě, že všechny opravy musím řešit s nimi,“ tvrdí Shopaholicadel a žena na videu se ji snaží přesvědčit, že se v tomto případě nejedná o žádnou opravu, ale na letních pneumatikách zkrátka v zimě jezdit nelze.

Ty máš ve smlouvě napsáno, že máš v zimě jezdit s letními pneumatikami,“ ptá se žena. „Očividně,“ odpovídá jí Adéla. „Chomutov no,“ dodává Adéla s povzdechem, že bude muset platit nové gumy a rozhodne se volat jakémusi „šéfovi“.

Dobrý den, nezlobte se na mě, budu docela dost hnusná. Co to je za gumy? To nejsou zimní gumy. To jsou letní. Já jsem kvůli vám málem nabourala. To chcete mít na svědomí naši bouračku? Ty gumy chci okamžitě vyměnit,“ křičela do telefonu Adéla.

Až do této chvíle se mohli lidé nad chováním Adély Pulcové škodolibě pousmívat nebo ho brát s nadsázkou. Nicméně momentálně Adéla se snoubencem ohrozili svojí nezodpovědností a neznalostí nejenom sebe, ale i další účastníky provozu. Vyjet na silnici za současných podmínek na letních gumách je neomluvitelný hazard se zdravím. Nehledě na fakt, že ani jeden z nich netušil, že auto nemá zimní, ale letní pneumatiky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bizarní vážení vyprodaného Red Face: Zápas bezdomovců, připravené rakve a princezna Droběnka Bizár

Bizarní vážení vyprodaného Red Face: Zápas bezdomovců, připravené rakve a princezna Droběnka

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku Bizár

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse Bizár

Kotlety na obličeji se jí poprvé objevily ve 12 letech: Influencerka s plnovousem se snaží bořit mýty o kráse

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí Bizár

Shopaholicadel naložila ex Davidovi, ten se jí snažil dostat do bytu: Vzkaz plný výhrůžek a ztráta soukromí

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala Bizár

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček Bizár

Shopaholicadel má na krku trapas jako hrom: Tvrdí, že si zahrála v klipu Ewy Farne, má to ale háček