Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie

Exkluzivně Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie
Více

Ladu Horovu (21) si většina lidí pamatuje z první řady reality show Like House a následně se objevila v obdobné show Like Haf po boku partnera Bohouše Třísky. Influencerka se na sociálních sítích často chlubí rodinou, ale fanoušci mají pocit, že otce příliš na odiv neukazuje. Objevily se totiž informace, že otec Dalibor Hora měl v roce 2007 zastřelit svého bratrance. Redakce VipStar.cz kontaktovala maminku Ladušky Ladu Kašpárovou, která v rozhovoru popsala detaily rodinné tragédie.

Hvězda reality show Like House Lada Horová často ukazuje na sociálních sítích členy své rodiny. Její otec Dalibor Hora se na jejím Insatgramu objevuje pouze sporadicky. Web antiyoutuber.cz přišel s informací, že Dalibor Hora měl v roce 2007 zastřelit bratrance Petra a následně si odseděl trest ve vězení.

Před šestnácti lety si měli jít Dalibor s Petrem zastřílet na střelnici legálně drženou zbraní. Poté se vrátili společně do bytu. „Chvíli jsme hráli hry na playstationu a já si šel potom lehnout. Když jsem se probudil, viděl jsem, jak Petr leží na zemi,“ řekl otec Lady u soudu.

Hned jsem běžel k němu a začal jsem mu dávat masáž srdce a umělé dýchání. Pak přijeli přivolaní lékaři, ale už bylo pozdě,“ dodal. „Byli jsme si strašně blízcí. Měl jsem ho rád. Hrozně mě mrzí, co se stalo a jak to všechno pokračuje. Já ho ale opravdu nezabil,“ litoval odsouzený Hora.

CelebrityPodrobnosti okolo amputace Víti Starého: Sužují ho výčitky, ale s nohou je to jinak, šíří se strašné lži

Podrobnosti okolo amputace Víti Starého: Sužují ho výčitky, ale s nohou je to jinak, šíří se strašné lži

Rodina oběti zuří

Rodina zavražděného Petra má ale na celou věc poněkud jiný pohled. Matka oběti řekla, že se Hora týden po pohřbu k ní stavil, aby ji ujistil, že se nejednalo o sebevraždu, ale o nešťastnou náhodu. Údajně šel na toaletu a v jednom okamžiku uviděl ležet na komodě v chodbě zbraň. Chtěl ji uklidit, ale vyklouzla mu z rukou. Snažil se ji chytit, ale nedopatřením vystřelil. U soudu obžalovaný tato slova popřel.

Odvolal se a půjde to dál. Kdoví, jak to ještě všechno dopadne. Každopádně syna nám už nikdo nikdy nevrátí. Tolik jsme se těšili, až bude mít Petr jednou děti a my vnoučata“ řekla tehdy reportérům Deníku Marie Horová. Dalibor Hora byl poté odsouzen na 14 měsíců ve vězení a pět let nesměl dle soudu držet zbraň.

Je to hrozně nízký trest a navíc v tak mírném vězení. Nakonec ho stejně pustí za dobré chování po půlroce domů,“ rozčiloval se otec oběti.

Výměna manželekDusno na sebe ve Výměně manželek nenechá dlouho čekat: Jarmila se poprvé podívá do zahraničí a Bára zamíří mezi pět dětí

Dusno na sebe ve Výměně manželek nenechá dlouho čekat: Jarmila se poprvé podívá do zahraničí a Bára zamíří mezi pět dětí

Maminka Ladušky promluvila

Redakce VipStar.cz kontaktovala maminku známé influencerky a ta se rozhodla promluvit o rodinné tragédii. Jako první vyvrátila hojně rozšířené tvrzení, že by se její dcera styděla za otce kvůli minulosti. „Není to pravda. Její otec pracuje v USA. Takže zde není. Vztah mají mezi sebou moc dobrý,“ řekla VipStar.cz v rozhovoru Lada Kašpárová.

A ano, byla to nešťastná událost, kdy popíjeli alkohol. Proto dostal takto nízký trest. Který si řádně odpykal. Je už to více jak 16 let,“ vysvětluje. „S Laduškou mají výborný vztah, i když se moc nevidí. Když přijede z USA má zájem Ladušku vidět. Když je v ČR žije se svojí novou rodinou u Znojma. Před 16 lety to bylo těžké pro všechny. Laduška byla malá,“ pokračuje.

Maminka Ladušky nezastírá, že to pro všechny bylo velmi náročné období, se kterým se museli vyrovnávat. „Vyrovnali jsme se s tím. Jak říkám, je to už minulost. Nyní spolu komunikujeme normálně. Dalibor má svoji rodinu a my máme také svoji rodinu. Laduška se s tátou v rámci možností schází. Táta má Ladušku nadevše rád,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Exkluzivní snímky ze svatby Andrey Pomeje: Požehnání od mnichů, vytetované prstýnky a debata o příjmení Exkluzivně

Exkluzivní snímky ze svatby Andrey Pomeje: Požehnání od mnichů, vytetované prstýnky a debata o příjmení

Noskova půvabná Iveta se brání: Opravdu odtáhla tátu od rodiny? Exkluzivně

Noskova půvabná Iveta se brání: Opravdu odtáhla tátu od rodiny?

První slova údajné partnerky Jaromíra Noska: Iveta prozradila, jak to spolu mají Exkluzivně

První slova údajné partnerky Jaromíra Noska: Iveta prozradila, jak to spolu mají

První slova Jiřího Paroubka o třetím manželství: Byla to malá svatba, nebylo by vkusné dělat velké oslavy Exkluzivně

První slova Jiřího Paroubka o třetím manželství: Byla to malá svatba, nebylo by vkusné dělat velké oslavy

Pracovat pro Jaromíra Soukupa? Už nikdy! Exzaměstnanec prozradil, na co se zadlužený milionář spoléhá Exkluzivně

Pracovat pro Jaromíra Soukupa? Už nikdy! Exzaměstnanec prozradil, na co se zadlužený milionář spoléhá

Homofobní urážky, ponižování a žádná výplata: Bývalý zaměstnanec popsal praktiky Jaromíra Soukupa Exkluzivně

Homofobní urážky, ponižování a žádná výplata: Bývalý zaměstnanec popsal praktiky Jaromíra Soukupa