Šárka Vaňková o SuperStar po 18 letech a útěku na Slovensko: S čím se vyrovnávala nejhůř?

Rozhovor Šárka Vaňková o SuperStar po 18 letech a útěku na Slovensko: S čím se vyrovnávala nejhůř?
Více

Před osmnácti lety Šárka Vaňková (34) zazářila v pěvecké show SuperStar. Probojovala se až do finále a nakonec skončila na druhém místě. Po raketovém vzestupu měla perfektně našlápnutou kariéru, ale rozhodla se vyměnit svět šoubyznysu za život v ústraní na Slovensku. Pro VipStar.cz promluvila o dobách své největší slávy a také o tom, jestli některých rozhodnutí lituje.

Uplynulo už dlouhých 18 let od doby, kdy se na televizních obrazovkách TV Nova poprvé objevila pěvecká reality show SuperStar, kterou tehdy vyhrála zpěvačka Aneta Langerová a na druhém místě se umístila právě Šárka Vaňková

Od té doby Šárku Vaňkovou mají lidé zafixovanou jako “tu ze Superstar”. “Nevadí mi, že jsem s touto soutěží tak nějak spjatá. SuperStar je mojí životní součástí, díky ní jsem se mohla posunout dál, hrozně moc mi dala, takže se od soutěže nijak nedistancuji a vždy budu ráda, že jsem jí prošla,” rozpovídala se Šárka pro VipStar.cz. 

“I když se člověk posune dál a pracuje na dalších projektech, vždy bude pro mě srdcovou záležitostí, protože jen ten, kdo to zažil, ví, co to obnáší,” vzpomíná na doby své největší slávy Šárka. 

RozhovorCharlotte Štiková o své obezitě: Zhubla váhu hříběte, problémy přibývaly, tělo to přestalo dávat

Charlotte Štiková o své obezitě: Zhubla váhu hříběte, problémy přibývaly, tělo to přestalo dávat

Byla to masáž od médií, spolužáků i úplně cizích lidí

Pro tehdy sedmnáctiletou a začínající zpěvačku to nebylo vůbec jednoduché. Ze dne na den se stala nejvyhledávanější zpěvačkou Česka. Každý s ní chtěl fotku, rozhovor a Šárka byla v jednom kole. 

Někdy to byla vážně masáž. A ne jen od médií, ale i od lidí, spolužáků, sousedů, i těch, co mě vůbec neznali. S tím jsem se srovnávala celkem těžko,” vzpomíná.

“Krásná kompenzace toho všeho bylo setkávání se s lidmi z kulturní branže, kteří byli mnohem dál a chovali se strašně hezky. Se spoustou takových lidí jsem mohla i spolupracovat, a to mě tak nakopávalo, že jsem si uvědomila, že nemá cenu se trápit pro nějaké hloupé a nízké řeči a činy,” říká talentovaná zpěvačka, která momentálně září v muzikálu Robinson Crusoe. 

CelebrityDominika Myslivcová už není sama: Po nedávném bolestivém rozchodu přiznala záhadného muže

Dominika Myslivcová už není sama: Po nedávném bolestivém rozchodu přiznala záhadného muže

Útěk na Slovensko

Ve chvíli, kdy byla Šárka Vaňková na vrcholu slávy, rozhodla se vše utnout a odstěhovala se na Slovensko. S odstupem času ale říká, že ničeho nelituje. 

“Všechno je tak, jak má být. Splnila jsem si veškeré závazky a odešla, protože tomu nahrával i vztah, který jsem měla 3 roky na dálku. Další skoro 4 roky jsem žila na Slovensku, ale jak už to tak bývá, i 7 let ti nezaručí happy end,” vysvětluje s tím, že vztah sice nedopadl ale život na Slovensku jí dal cennou lekci. 

“Pro mě ta 7 nebyla šťastný číslo. Teď, jsem ale ráda, že jsem doma, zase u rodiny a že jsem měla štěstí a potkala jsem skvělé lidi a já můžu s čistou hlavou zase dělat to, co mě baví,” dodává. 

V současné době mohou fanoušci Šárku vidět v muzikál Robinson Crusoe, ve kterém hraje mladou Mary, Robinsonovu lásku. “Role je to krásná a milá. Hudbu napsal Zdeněk Hrubý, takže je to úžasný a krásně se to zpívá,” dodala. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel reaguje na nařčení ze sexuálního obtěžování: Max Green lže, byl opilý a napadl mého snoubence Rozhovor

Shopaholicadel reaguje na nařčení ze sexuálního obtěžování: Max Green lže, byl opilý a napadl mého snoubence

Mediálně mrtvý Filip Jankovič oznámil na Instagramu svoji smrt: Nedělá se to, je to ubohé, vzkazují přátelé Rozhovor

Mediálně mrtvý Filip Jankovič oznámil na Instagramu svoji smrt: Nedělá se to, je to ubohé, vzkazují přátelé

Markéta Konvičková vyřkla před 14 lety zásadní rozhodnutí: Nikdo vás na to nepřipraví, byla to nepokora Rozhovor

Markéta Konvičková vyřkla před 14 lety zásadní rozhodnutí: Nikdo vás na to nepřipraví, byla to nepokora