Charlotte Štiková o své obezitě: Zhubla váhu hříběte, problémy přibývaly, tělo to přestalo dávat

Rozhovor Charlotte Štiková o své obezitě: Zhubla váhu hříběte, problémy přibývaly, tělo to přestalo dávat
Více

Mladší sestra Ornelly Koktové (29) Charlotte Štiková (25) už dlouhou dobu bojuje s obezitou. Několikrát se snažila zhubnout pomocí diet, ale výsledkem byl jen nežádoucí jojo efekt. V poslední době ale shazuje kila jako divá. V rozhovoru pro VipStar.cz Charlotte promluvila o tom, kolik zhubla a jak moc jí obezita komplikovala život.

Charlotte Štiková se do povědomí lidí dostala díky reality show Štiky. Prakticky od začátku puberty válčí s nadváhou, které se donedávna nemohla zbavit.

“Bohužel váhu na, které jsem začínala prozradit zatím nemůžu. To se dozvíte až v mem připravovaném projektu. Jinak moje váha šla zase dolů. Už to není -37 kilo, ale -45 kilo,” svěřila se sympatická Charlotte VipStar.cz. 

“Jsem moc šťastná, že mi to tak jde. A hlavně se těším až můj projekt pomůže zhubnout lidem, kteří se snaží zhubnout a pořád jim to nejde,” vysvětluje Charlotte s tím, že po řadě neúspěších a jojo efektech konečně našla tu správnou cestu. 

Charlotte přiznává, že klasická dieta jí dlouhodobě nepomůže. Nastavila si normální porce a hlavně se přestala přejídat do prasknutí.

“Vyvážená strava je ta cesta. Samozřejmě si ale občas udělám den, kdy si dám prasárničky, ale to jen zcela výjimečně,” popisuje. 

UliceSmutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Obezita mi začala působit velké zdravotní potíže

Obezita, kterou jsem měla mi začala způsobovat velké zdravotní potíže. Strašně mě třeba bolela koleno při chůzi. Moje klouby moji váhu zkrátka přestaly dávat. Často se mi taky zkřivil nerv v zádech a to tím stylem, že jsem nemohla nic dělat, jen ležet v bolestech,” přiznává Charlotte velké zdravotní obtíže spojené s obezitou. 

“Další motivací pro mě bylo samozřejmě vypadat dobře a neztrácet svoje mládí v těle, ve kterém jsem se necítila dobře. Moje váha mě omezovala naprosto ve všem. Nemohla jsem dělat skoro žádné aktivity, které jsem chtěla,” vysvětluje s tím, že svého obézního těla měla už plné zuby. 

Vyhýbala jsem se všem společenským akcím a chtěla jsem být jenom doma. A to vám po čase začne fakt lézt na mozek,” dodává nyní už s úsměvem o 45 kilo hubenější Charlotte. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Poslední šance na normální život? Po propuštění z vězení čeká Lucii z Výměny manželek velkorysé překvapení Rozhovor

Poslední šance na normální život? Po propuštění z vězení čeká Lucii z Výměny manželek velkorysé překvapení

SuperStar Alžběta Kolečkářová po zdrcující sebevraždě partnera: Jak zvládá těžké dny a péči o 2 děti Rozhovor

SuperStar Alžběta Kolečkářová po zdrcující sebevraždě partnera: Jak zvládá těžké dny a péči o 2 děti

Manžel Lucie z Výměny manželek o tom, jak se jí daří za mřížemi: Všichni na ni zapomněli, říká Michal Rozhovor

Manžel Lucie z Výměny manželek o tom, jak se jí daří za mřížemi: Všichni na ni zapomněli, říká Michal