Šárka Vaňková

Šárka Vaňková se narodila 30.října 1987 v Chrudimi a stala se známou díky první řadě pěvecké show Česko hledá SuperStar z roku 2005, kde se probojovala až do finále a nakonec skončila na druhém místě. Tehdy soutěž vyhrála kolegyně Aneta Langerová. 

Kariéra

Po skončení soutěže její sláva raketově vystoupala a rázem byla nejvyhledávanější začínající zpěvačkou v Česku. V listopadu roku 2004 vydala debutové album Věřím náhodám a o dva roky později v roce 2006 následovalo album Teď a tady. Zahrála si také ve filmu “Panic je na nic”, natočila si vlastní pořad Šárka, který moderovala nebo vystupovala s populárním bavičem Zdeňkem Izerem. Šárka Vaňková se v útlém věku stala mediálně známou osobností a prošla si několika vztahy. 

Odchod na Slovensko 

Šárka se nakonec rozhodla, že svět šoubyznysu opustí, stáhla se do ústraní a odstěhovala se na Slovensko. Živila se jako make-up artistka a poznala muže svých snů. Už delší dobu je šťastná po boku talentovaného hudebníka a zpěváka Richarda Nálepy. Po letech se vrátila do Česka a začala hrát v muzikálu Robinson Crusoe. V minulosti v muzikálech ztvárnila například roli Octávie v Kleopatře, objevila se v Třech mušketýrech nebo Angelice. 

Zajímavosti

  • Kdysi dostala rau do života, která zněla:”Nikdy nejez žlutý sníh”

Osobní život 

Ještě za dob SuperStar měla randit s tehdejším lamačem dívčích srdcí Sámerem Issou. Později prožila lásku s muzikálovým kolegou Danielem Hůlkou nebo režisérem Filipem Renčem. S ním odcestovala na pohádkovou dovolenou na Bali a konaly se zásnuby. Místo svatby přišel ale rozchod. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozhovor Šárka Vaňková o SuperStar po 18 letech a útěku na Slovensko: S čím se vyrovnávala nejhůř?

Šárka Vaňková o SuperStar po 18 letech a útěku na Slovensko: S čím se vyrovnávala nejhůř?

Před osmnácti lety Šárka Vaňková (34) zazářila v pěvecké show SuperStar. Probojovala se až do finále a nakonec skončila na druhém místě. Po raketovém vzestupu měla perfektně našlápnutou kariéru, ale rozhodla se vyměnit svět šoubyznysu za život v ústraní na Slovensku. Pro VipStar.cz promluvila o dobách své...