Rozchod na spadnutí? Agáta Hanychová trpí v nemocnici, Jaromír Soukup zmizel a je skoupý na slovo

Celebrity Rozchod na spadnutí? Agáta Hanychová trpí v nemocnici, Jaromír Soukup zmizel a je skoupý na slovo
Více

Bývalá modelka Agáta Hanychová (37) od čtvrtku leží v pražské nemocnici na kapačkách. Už před hospitalizací bylo v živých vysíláních na Instgaramu na Agátě vidět, že není úplně v nejlepší kondici. Tehdy se odvolávala na to, že je nachlazená. O pár dní později se ohlásial sledujícím z nemocničního lůžka. Zatímco Agátu utěšuje její máma Veronika Žilková (60), tak po partnerovi Jaromírovi Soukupovi (53) se slehla zem. Je to snad předzvěst blížícího se rozchodu?

Influencerka a podnikatelka Agáta Hanychová byla v poslední pár dnech pěkně nachlazená. Vše ale vygradovalo ve čtvrtek, kdy se sledujícím z Instgaramu ozvala z pražské nemocnice. „A je to tady… Tělo si řeklo,“ napsala Agáta a přidala snímek, na kterém nevypadá vůbec dobře. O co se přesně jedná, ale odmítla máma dvou dětí komentovat.

Moje holčičky, držte mi palce,“ napsala tajemně o několik hodin později. Agáta je na kapačkách a na první pohled to vypadá, že se klidně může jednat o něco vážnějšího. Kryšpína a Miu hlídá manažer bývalé modelky. Agátu přišla do nemocnice podpořit její máma Veronika Žilková. „Moje holčička, i když je už velká, tak mámy musej foukat bebí,“ napsala Žilková na Instagramu.

CelebrityBolestivá plastika Lely Vémoly v Íránu: Finální výsledek až za několik měsíců

Bolestivá plastika Lely Vémoly v Íránu: Finální výsledek až za několik měsíců

Kde zmizel Jaromír Soukup?

Agáta Hanychová skrz Instgram informuje o většině dění v jejím životě, ale fanouškům neunikla jedna věc. Agáta zatím neukázala jediné stories nebo snímek s partnerem Jaromírem Soukupem. Je sice možné, že je velmi pracovně vytíženy, ale vzhledem k jeho gentlemanskému počínání v minulosti, je jeho chování podivné.

Nemocné Agátě drží prsty fanoušci, máma Veronika, obě děti, ale o Soukupovi ani zmínka. Přitom když měl problémy s nohou Agátin syn Kryšín, Jaromír se o něj staral jako o vlastní. Kryšpín tehdy musel podstoupit plánovanou operaci a Jaromír ho odvezl z nemocnice domů a byl vždy nápomocen. Nyní se jedná o matku jeho budoucího dítěte a on je skoupý na slovo.

Agáta má chřipku, tak brzy ji mít zase nebude,“ vyjádřil se stroze ke stavu partnerky Blesku. „Zeptejte se Agáty. Na žádném zákroku není, víc k tomu říkat nebudu,“ dodal s tím, že se o soukromí nechce bavit. Agáta a Soukup svoji lásku dávají už několik měsíců na odiv. Proto je přinejmenším zarážející současné chování obou . Je snad v jejich vztahu nějaká krize?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim