Bolestivá plastika Lely Vémoly v Íránu: Finální výsledek až za několik měsíců

Celebrity Bolestivá plastika Lely Vémoly v Íránu: Finální výsledek až za několik měsíců
Více

Dvojnásobná maminka Lela Vémolová(33) vyrazila v doprovodu kamarádky do Íránu na plastickou operaci. Kromě nosu si nechala upravit ještě víčka, která jí vlivem genetiky padají. V rozhovoru pro VipStar.cz se svěřila s tím, jak se cítí po náročné čtyřhodinové operaci. I přes vypjatou situaci, která v Íránu momentálně panuje, je zájem o tamější plastickou chirurgii stále velký.

Bývalá playmate Lela Vémolová se rozhodla v Íránu podstoupit plastickou operaci nosu a očních víček. „Po nepříjemných zkušenostech s lékaři z Evropy jsem se svěřila do rukou odborníka v Íránu. Pan doktor je vyhledávaný a operoval nejednu celebritu. Vím, že mi může pomoct a napravit věci, které ostatní lékaři pokazili,“ svěřila se sledujícím na Instagramu.

Momentálně má Lela už po operaci, která nebyla vůbec jednoduchá. „Mám po čtyřhodinové náročné operaci. Kromě nosu jsem si dala upravit i víčka,“ podělila se o své dojmy dvojnásobná maminka, která se už nemůže dočkat domů za Lili a Rockym.

CelebrityCeterová a Honza Šimša vyrazili za plastikami do Íránu: Lela oblékla hidžáb a řekla, co je na její tváři špatně

Ceterová a Honza Šimša vyrazili za plastikami do Íránu: Lela oblékla hidžáb a řekla, co je na její tváři špatně

Operace nosu dala Lele pořádně zabrat. „Ano, operace byla bolestivá, ale to k tomu patří. Jsem v rekonvalescenci. No se celkem dlouho hojí. Potřebuje čas, aby si správně sedl. U každého to je individuální. Někomu si třeba sedne až po půl roce,“ řekla redakci VipStar.cz.

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly se těší z toho, že je to poslední plastická operace nosu. „Já jsem moc ráda, že to už je moje poslední plastická operace nosu, protože Dr. Farshid Mahboubirad je opravdu kapacita světového rázu,“ pokračuje.

CelebrityStrach o těhotnou Agátu Hanychovou: Brzy trojnásobná maminka skončila v nemocnici, kde je Soukup?

Strach o těhotnou Agátu Hanychovou: Brzy trojnásobná maminka skončila v nemocnici, kde je Soukup?

Někteří sledující se vzhledem k současné situaci v Íránu podivují nad tím, že Lela zvolila právě tuto zemi. Už druhým týdnem pokračují protesty po celém Íránu a bylo při nich zabito několik desítek lidí. Nepokoje vypukly po smrti dvaadvacetileté Mahsy Amini, která byla zatčena mravnostní policií poté, co jí trčely vlasy ze šátku, který ji měl zakrývat, uvedla podle BBC. „Dokud jsem tady, nechci se k současné situaci v Íránu vyjadřovat,“ dodala Lela Vémolová.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch