Rachel z Love Island otevřeně o vztahu s Claudem a nevraživosti s Adrianou: Nikdy by mi to nedokázala říct do očí

Rozhovor Rachel z Love Island otevřeně o vztahu s Claudem a nevraživosti s Adrianou: Nikdy by mi to nedokázala říct do očí
Více

Hvězdy reality show Love Island se společně potkaly na party ve stylovém pražském nočním klubu Duplex. I přesto, že v vile lásky občas probíhaly konfrontace, tak nyní se k sobě všichni chovali přátelsky a hromadně se shodují na tom, že diváci vidí některé věci příliš dramaticky. Jedna z nejvýraznějších účastnic Rachel Karnížová (23) a její partner Claude (22) promluvili v rozhovoru pro VipStar.cz o svém vztahu a plánech do budoucna.

Nehneme se od sebe na krok

Influencerka Rachel Karnížová a Calude Lhoteckým patřili jednoznačně mezi jeden z nejvýraznějších párů Love Island. Prošli si krizí, ale dokázali k sobě znova najít cestu. „Momentálně je to tak, že jsme se od sebe ani nehnuli po odchodu z vily. Myslíme, že to překvapilo hlavně nás i lidi kolem,“ rozpovídal se v rozhovoru pro VipStar.cz sympatický Claude.

My spolu snídáme, vaříme, chodíme do gymu. Takže je to dost velké překvapení,“ pokračuje s úsměvem. Lidé na tuhle dvojici hojně a různě reagovali na sociálních sítích. Jedni je doslova zbožňují, druzí jim nemohou přijít na jméno. A to je ve světě šoubyznysu prakticky ideální stav. Nikdy se totiž nemůžete zavděčit všem.

RozhovorProlomí smůlu v lásce? Nevyšlo to s Hanychovou ani Pavlovčinovou, nyní Adam Raiter vyřkl nečekané přání

Prolomí smůlu v lásce? Nevyšlo to s Hanychovou ani Pavlovčinovou, nyní Adam Raiter vyřkl nečekané přání

Bylo to celkem náročné, ale ne z toho důvodu, že by byly negativní komentáře, protože já na sociálních sítích působím dlouho, už před Love Islandem a jsem na tyhle věci zvyklá. Spíš bych řekla, že po show mě začali brát lidé mnohem lépe než předtím,“ řekla Rachel s tím, že se stále vzpamatovávají z návratu. „Ještě jsme se moc ale nevzpamatovali a jsme takoví zpomalení,“ doplnila.

Rachel a Adriana si nepadly do oka

Kdybyste k Rachel hledali naprostý opak, nenašli byste lepší kandidátku než blonďatou Adrianu. Už během soutěže měly na vile menší konflikt, který si dokázaly alespoň před kamerou vcelku vyříkat. „My jsme s Adrianou neměly žádný extrémní konflikt. Vždycky jsme si vše vykomunikovaly na Love Islandu. A ještě, když Adri odcházela, tak jsme byly úplně v pohodě,“ vysvětlila Rachel.

Napětí mezi dívkami bylo ale evidentní a kamarádky se z nich nikdy nestaly. „Poté, co jsem vyšla z Love Islandu, tak vidím, že o mně hovoří takto zle. Já vím, že do očí by mi to nikdy nepověděla. Já jsem jí to do očí řekla a myslím, že to všichni mohli vidět,“ vysvětlila půvabná Rachel.

RozhovorAlex Mynářová promluvila o rodině a nenávistných komentářích kvůli manželovi

Alex Mynářová promluvila o rodině a nenávistných komentářích kvůli manželovi

Plány na společné bydlení?

Co se týče vítězství, je jasné, že neskrývali mírné zklamání. „Já už jsem na začátku říkal, že neočekávám nic jiného než výhru. Když jsme tam stáli a vyhlásili nás třetí, tak nějaké zklamání tam bylo. Na druhou stranu, já věřím, že co se mělo stát, se stalo a jdeme dál,“ přiznal otevřeně Claude.

Ještě ve vile se oba shodli na tom, že budou mít otevřený vztah. Nyní je vše jinak a oba dva dokonce přemýšlejí nad společným bydlením. „Já zůstávám v Bratislavě, Claude půjde do Prahy a budeme mít vztah na dálku. Uvidíme, jaké to bude. My už jsem zkoušeli, jaké by to bylo, kdybychom spolu bydleli. Je to fajn, takže kdyby to v budoucnosti přišlo, tak proč ne,“ dodala šťastná účastnice třetí řady zamilované reality show.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tomáš Zástěra míří do nové reality show a promluvil o jasném favoritovi letošního Survivoru Rozhovor

Tomáš Zástěra míří do nové reality show a promluvil o jasném favoritovi letošního Survivoru

Patricie Pagáčová se pouští do nové profese mimo její obor: Už vidím ty hejt komentáře, bude to pekelné Rozhovor

Patricie Pagáčová se pouští do nové profese mimo její obor: Už vidím ty hejt komentáře, bude to pekelné

Taťána Makarenko vysvětlila záhadný postoj ke kauze manžela podezřelého ze znásilnění Rozhovor

Taťána Makarenko vysvětlila záhadný postoj ke kauze manžela podezřelého ze znásilnění

Karolína Kopíncová o nejnáročnějším focení v kariéře: Zkrvavená ramena a šaty vážící 50 kilo Rozhovor

Karolína Kopíncová o nejnáročnějším focení v kariéře: Zkrvavená ramena a šaty vážící 50 kilo

Michal Šeps o SuperStar po 13 letech: Tu soutěž jsem vymazal z hlavy, chci být nejlepší reggae zpěvák v Česku Rozhovor

Michal Šeps o SuperStar po 13 letech: Tu soutěž jsem vymazal z hlavy, chci být nejlepší reggae zpěvák v Česku

Velký životní milník Anny Kadeřávkové: Čerstvě zamilovaná se stěhuje do svého domu a mluví o rodině Rozhovor

Velký životní milník Anny Kadeřávkové: Čerstvě zamilovaná se stěhuje do svého domu a mluví o rodině