Rachel z Love Island otevřeně o vztahu s Claudem a nevraživosti s Adrianou: Nikdy by mi to nedokázala říct do očí

Rozhovor Rachel z Love Island otevřeně o vztahu s Claudem a nevraživosti s Adrianou: Nikdy by mi to nedokázala říct do očí
Více

Hvězdy reality show Love Island se společně potkaly na party ve stylovém pražském nočním klubu Duplex. I přesto, že v vile lásky občas probíhaly konfrontace, tak nyní se k sobě všichni chovali přátelsky a hromadně se shodují na tom, že diváci vidí některé věci příliš dramaticky. Jedna z nejvýraznějších účastnic Rachel Karnížová (23) a její partner Claude (22) promluvili v rozhovoru pro VipStar.cz o svém vztahu a plánech do budoucna.

Nehneme se od sebe na krok

Influencerka Rachel Karnížová a Calude Lhoteckým patřili jednoznačně mezi jeden z nejvýraznějších párů Love Island. Prošli si krizí, ale dokázali k sobě znova najít cestu. „Momentálně je to tak, že jsme se od sebe ani nehnuli po odchodu z vily. Myslíme, že to překvapilo hlavně nás i lidi kolem,“ rozpovídal se v rozhovoru pro VipStar.cz sympatický Claude.

My spolu snídáme, vaříme, chodíme do gymu. Takže je to dost velké překvapení,“ pokračuje s úsměvem. Lidé na tuhle dvojici hojně a různě reagovali na sociálních sítích. Jedni je doslova zbožňují, druzí jim nemohou přijít na jméno. A to je ve světě šoubyznysu prakticky ideální stav. Nikdy se totiž nemůžete zavděčit všem.

RozhovorProlomí smůlu v lásce? Nevyšlo to s Hanychovou ani Pavlovčinovou, nyní Adam Raiter vyřkl nečekané přání

Prolomí smůlu v lásce? Nevyšlo to s Hanychovou ani Pavlovčinovou, nyní Adam Raiter vyřkl nečekané přání

Bylo to celkem náročné, ale ne z toho důvodu, že by byly negativní komentáře, protože já na sociálních sítích působím dlouho, už před Love Islandem a jsem na tyhle věci zvyklá. Spíš bych řekla, že po show mě začali brát lidé mnohem lépe než předtím,“ řekla Rachel s tím, že se stále vzpamatovávají z návratu. „Ještě jsme se moc ale nevzpamatovali a jsme takoví zpomalení,“ doplnila.

Rachel a Adriana si nepadly do oka

Kdybyste k Rachel hledali naprostý opak, nenašli byste lepší kandidátku než blonďatou Adrianu. Už během soutěže měly na vile menší konflikt, který si dokázaly alespoň před kamerou vcelku vyříkat. „My jsme s Adrianou neměly žádný extrémní konflikt. Vždycky jsme si vše vykomunikovaly na Love Islandu. A ještě, když Adri odcházela, tak jsme byly úplně v pohodě,“ vysvětlila Rachel.

Napětí mezi dívkami bylo ale evidentní a kamarádky se z nich nikdy nestaly. „Poté, co jsem vyšla z Love Islandu, tak vidím, že o mně hovoří takto zle. Já vím, že do očí by mi to nikdy nepověděla. Já jsem jí to do očí řekla a myslím, že to všichni mohli vidět,“ vysvětlila půvabná Rachel.

RozhovorAlex Mynářová promluvila o rodině a nenávistných komentářích kvůli manželovi

Alex Mynářová promluvila o rodině a nenávistných komentářích kvůli manželovi

Plány na společné bydlení?

Co se týče vítězství, je jasné, že neskrývali mírné zklamání. „Já už jsem na začátku říkal, že neočekávám nic jiného než výhru. Když jsme tam stáli a vyhlásili nás třetí, tak nějaké zklamání tam bylo. Na druhou stranu, já věřím, že co se mělo stát, se stalo a jdeme dál,“ přiznal otevřeně Claude.

Ještě ve vile se oba shodli na tom, že budou mít otevřený vztah. Nyní je vše jinak a oba dva dokonce přemýšlejí nad společným bydlením. „Já zůstávám v Bratislavě, Claude půjde do Prahy a budeme mít vztah na dálku. Uvidíme, jaké to bude. My už jsem zkoušeli, jaké by to bylo, kdybychom spolu bydleli. Je to fajn, takže kdyby to v budoucnosti přišlo, tak proč ne,“ dodala šťastná účastnice třetí řady zamilované reality show.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězdička reality show Silvie Řeháková v objetí s Tomiem Okamurou: To nemůžeme, šeptal jí do ucha Rozhovor

Hvězdička reality show Silvie Řeháková v objetí s Tomiem Okamurou: To nemůžeme, šeptal jí do ucha

Kdo je záhadný snoubenec Charlotte Štikové? Bývalý vězeň, který utekl si své už odseděl Rozhovor

Kdo je záhadný snoubenec Charlotte Štikové? Bývalý vězeň, který utekl si své už odseděl

Beata Rajská zavzpomínala na svoji první přehlídku před 29 lety: Vyžádal si ji samotný šlechtic Rozhovor

Beata Rajská zavzpomínala na svoji první přehlídku před 29 lety: Vyžádal si ji samotný šlechtic

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka Rozhovor

Felix Slováček prozradil co dělá, když má trable s Dádou a splín: Stačí jedna pilulka

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled Rozhovor

Anna Marie o urážlivých poznámkách manžela Richarda Chlada: Už ho nepředělám, ale stačí jediný pohled

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin Rozhovor

Je to vrah a výrobce drog, říká o snoubenci Charlotte Štikové Monika. Chtěla mě, je zhrzená, reaguje Martin