Prolomí smůlu v lásce? Nevyšlo to s Hanychovou ani Pavlovčinovou, nyní Adam Raiter vyřkl nečekané přání

Rozhovor Prolomí smůlu v lásce? Nevyšlo to s Hanychovou ani Pavlovčinovou, nyní Adam Raiter vyřkl nečekané přání
Více

Sympatický truhlář Adam Raiter (35) o ženy jistě nemá nouzi, ale vybrat tu pravou se mu stále nedaří. V zimě 2021 randil s bývalou modelkou Agátou Hanychovou (38). Jejich vztah nevydržel a po pár měsících následoval rozchod. Nějakou dobu byl Adam sám a následně našel zalíbení v pohledné herečce a tanečnici Radce Pavlovčinové (34). I tento vztah bohužel krachl. Jak to má Adam s láskou nyní? A je připraven na rodinu? Na všechny tyto otázky odpověděl v rozhovoru pro VipStar.cz.

Láska s Agátou vydržela jednu zimu

Adam Raiter se dostal do povědomí lidí v roce 2021, kdy začal v zimě randi s bývalou modelkou Agátou Hanychovou. Oba dva milují zimní sporty a vypadalo to, že Agáta našla spřízněnou duši. Dokonce si společně pořídili obytňák a chtěli s dětmi cestovat.

Zdatný truhlář se věnoval i dětem Agáty. Malou Miu učil na lyžích a Kryšpína zdokonaloval na prkně. Přes veškeré úsilí, ale jejích vztah přežil jen do jara 2021 a následoval rozchod. Agáta se tehdy vyjádřila, že měli oba dva rozdílené pohledy na svět a nešlo to dál.

CelebrityHanychová nazvala Lulu ženou provozující nejstarší řemeslo: Blonďatá prsatice chce Agátě zmalovat ciferník

Hanychová nazvala Lulu ženou provozující nejstarší řemeslo: Blonďatá prsatice chce Agátě zmalovat ciferník

Po rozchodu s influencerkou zůstal Adam sám a odjel si léčit zlomené srdce do Dominikánské republiky jako Survivor. I přesto, že drsnou reality show nakonec nevyhrál, účast pro něj byla velkou lekcí v životě, díky které těží doteď.

S Pavlovčinovou to vypadalo na lásku jako trám

Jako blesk z čistého nebe přišla láska s tanečnicí a herečkou Radkou Pavlovčinovou. „Ptali se, jestli nějaká je a taky jaká by měla být. Já říkal, že to poznáš, že to musí být prostě ta ona. A tady je – zářící, milující, hodná, vášnivá, zábavná, chytrá, talentovaná, paličatá. Ta, co má v životě jasný cíl, a hlavně ta, co je teď jen moje a já jen její,“ napsal tehdy Adam o Radce na Instagramu.

Nějakou dobu působili jako reklama na štěstí, a proto bylo velkým šokem, když po několika měsících ohlásili rozchod. „Oba nás to strašně mrzí, snažili jsme se, ale někdy je těžký propojit dva světy, a ještě mezi dvěma lidmi, kteří mají v sobě takový oheň, jako máme my s Radkou,“ informoval Adam Raiter opět na Instagramu.

RozhovorAdriana z Love Island promluvila o vztahu s Oliverem a Luem a přiznala drsný návrat: Měla jsem dost nehezké stavy

Adriana z Love Island promluvila o vztahu s Oliverem a Luem a přiznala drsný návrat: Měla jsem dost nehezké stavy

„Náš vztah s Adamem jsme ventilovali na sítích, takže vám dlužíme oznámení o tom, že už netvoříme pár. Moc nás to mrzí, snažili jsme se. Někdy je náročné spojit dva různorodé světy. Ať už ty myšlenkové nebo ty praktické. Na některých věcech jsme se neshodli, proto jsme se rozhodli zůstat přáteli,“ vyjádřila se zpěvačka Radka Pavlovčinová na stories.

Raiter: Chci rodinu a děti, tohle je nuda

Dlouhou dobu byl Adam lásce uzavřený, ale nyní cítí, že už je čas. „Narovinu, já jsem tomu byl dost uzavřený, ale v poslední době mi přijde, že se to začíná otevírat. Není čas, ztrácet čas,“ řekl v rozhovoru pro VipStar.cz.

Jak sám řekl, má už věk na to, aby založil rodinu. „Nehledám ženu jen tak na flirt, stoprocentně, aby to byla partnerka, která bude stát po mém boku co možná nejdéle,“ vysvětluje s tím, že ho už život singl muže nebaví a přál by si děti, ženu a šťastnou rodinu.

Je mi pětatřicet, takže bych chtěl rodinu, děti, postavit dům a posunout život celkově někam dál, protože to je nuda,“ dodal s úsměvem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola se mění před očima: Laciným outfitům a výstřihům dala sbohem a zazářila jako královna plesu Rozhovor

Lela Vémola se mění před očima: Laciným outfitům a výstřihům dala sbohem a zazářila jako královna plesu

Adam z Love Island míří na světovou soutěž a má v tom prsty Kočendová: Byla tajný agent, řekl Rozhovor

Adam z Love Island míří na světovou soutěž a má v tom prsty Kočendová: Byla tajný agent, řekl

Hvězda Love Island je ve finále Miss a znova zamilovaná: Petra Beníšková promluvila o vztahu s Oliverem Rozhovor

Hvězda Love Island je ve finále Miss a znova zamilovaná: Petra Beníšková promluvila o vztahu s Oliverem

Josef Kůrka drsně o přežití v Survivoru: První hlupáci se vyhodí sami tím, jak se chovají Rozhovor

Josef Kůrka drsně o přežití v Survivoru: První hlupáci se vyhodí sami tím, jak se chovají

Andrea Pomeje: Otvírat se lidem na počkání je chyba, 35 let jsem byla naivní Rozhovor

Andrea Pomeje: Otvírat se lidem na počkání je chyba, 35 let jsem byla naivní

Měla potenciál, přesto v Survivoru shořela jako papír: Bára Mlejnková radí 3 věci, kterým se ve hře vyhnout Rozhovor

Měla potenciál, přesto v Survivoru shořela jako papír: Bára Mlejnková radí 3 věci, kterým se ve hře vyhnout