Velká rána pro Lelu po drtivé porážce: Šaty pro štěstí nezabraly, odešla se zkrvaveným Karlosem Vémolou a mlčí

Celebrity Velká rána pro Lelu po drtivé porážce: Šaty pro štěstí nezabraly, odešla se zkrvaveným Karlosem Vémolou a mlčí
Více

Je rozhodnuto. Jeden z nejočekávanějších zápasů Karlos Terminátor Vémola (37) a Patrik Kincl (33) zná svého vítěze. Ještě před zápasem si ale věřili oba bojovníci. „Po pěti letech je to konečně tady. Zabiju ho,“ říkal Kincl, který nakonec po pěti necelých kolech a 25 minutách vyhrál na body.

Kincl mě může porazit jenom tím, že udělám chybu. On není lepší komplexnější zápasník. On je vychcanej, bude čekat na chybu,“ věřil si přes zápasem MMA bijec Karlos Vémola. Když se do sebe Karlos Vémola s Kinclem pustili, většina lidí nedokázala odhadnout, kdo je na tom lépe. Vémola zvolil klasickou wrestlingovou taktiku, snažil se soupeře zavřít do rohu a dostat na zem. Kincl se ale bránil jako lev a nenechal se až na jedinou výjimku dostat na zem.

I při ní se ale dokázal Kincl zvednout a svému soupeři neustále útočit na hlavu. Postupně mu tak způsobil na obličeji ošklivě krvácející rány, které Vémolu evidentně rozhodily. Oba soupeři ale vydrželi celý zápas. Když jej rozhodčí skončil, radovali se oba a bylo tak jasné, že po vyhlášení výsledků bude jeden z bijců pořádně zklamaný.

Nakonec se z vítězství radoval Patrik Kincl, kterému hrál do karet fakt, že v pravidlech MMA jsou rozhodující údery, ne převaha nad soupeřem. Karlos opustil ring předčasně, svému soupeři ani nepodal ruku a podle informací pořadatelů zamířil rovnou do nemocnice.

SurvivorOndřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš

Lela Vémola se obrnila hradbou mlčení

Ještě před začátkem zápasu Lela Vémola přidávala na Instagram jeden příspěvek za druhým. „Tyto šaty nám už přinesly štěstí na vítězném zápase, když můj muž získal opasek. Věřím, že nám přinesou štěstí znova,“ napsala. Ať se Lela snažila jakkoliv, šaty ani pusa pro štěstí nepomohla.

Jedno z posledních stories, které přidala bylo s manželkou Iva Rittiga Lenkou Rittig a po prohře se obrnila hradbou mlčení. Není divu, že Vémola odjel okamžitě do nemocnice. Ve čtvrtém kolem Kincl Vémolu tolikrát zasáhl, že jeho oko zůstalo až do konce zápasu zavřené. Po tomto zápase vypadala tvář Terminátor mnohem hrůzostrašnější než obvykle.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou