První vyjádření Denisy Nesvačilové ke vztahu s Kolečkem: Nikomu se nestala křivda, Vignerová je ale jiného názoru

Celebrity První vyjádření Denisy Nesvačilové ke vztahu s Kolečkem: Nikomu se nestala křivda, Vignerová je ale jiného názoru
Více

Vztah Petra Kolečka (38) a Anety Vignerové (31) je u konce. Navíc se provalilo, že scenárista randí s hvězdou Slunečné Denisou Nesvačilovou (31). Ta se dlouhou dobu k celé věci nechtěla vyjadřovat. Nyní ale konečně prolomila hradbu mlčení a nechala se pro CNN Prima NEWS slyšet, že se nikomu nestala žádná křivda. Modelka Aneta Vignerová je ovšem trochu jiného názoru.

O krizi ve vztahu scenáristy Petra Kolečka a modelky Anety Vignerové informoval jako první web eXtra.cz. „Scenárista Petr Kolečko se vídá s herečkou Denisou Nesvačilovou. A neskrývají to, chlubí se tím. Aspoň v užším okruhu svých známých ano. Tohle jejich ‚hlubší přátelství‘ trvá od letního natáčení seriálu Pálava.“ 

O něčem takovém ale neměla nyní už bývalá partnerka Kolečka Aneta Vignerová ani ponětí. „O tom nic nevím, budu si to muset zjistit,“ reagovala udiveně modelka. Veškeré spekulace utnul až samotný Petr Kolečko, který se vyjádřil pro Blesk.cz. „Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní,“ řekl.

CelebrityPetr Kolečko potvrdil rozpad vztahu s Anetou Vignerovou: Scenárista popsal, co cítí k nové partnerce Denise

Petr Kolečko potvrdil rozpad vztahu s Anetou Vignerovou: Scenárista popsal, co cítí k nové partnerce Denise

Následně přiznal, že skutečně v současné době randí s hvězdou seriálu Slunečná Denisou Nesvačilovou. „Mezi mnou a Denisou je něco čerstvého a krásného, a to je asi tak všechno, co vám k tomu můžu v tuto chvíli říct,“ řekl s tím, že herečka ale není důvodem rozchodu mezi ním a modelkou.

CelebrityKrize mezi Anetou Vignerovou a Petrem Kolečkem? Slavný scenárista se má vídat s krásnou zrzkou, co na to modelka

Krize mezi Anetou Vignerovou a Petrem Kolečkem? Slavný scenárista se má vídat s krásnou zrzkou, co na to modelka

Denisa Nesvačilová: Nikomu se žádná křivda nestala

Půvabná herečka dlouhou dobu mlčela, až se nakonec rozhodla promluvit pro CNN Prima NEWS. „Mezi mnou a Petrem to trvá doslova pár dnů, jsem proto velmi překvapená, kolik pozornosti naše rodící se křehká láska vzbuzuje. Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda,“ vyjádřila se.

Ovšem modelka, se kterou má scenárista dvouletého syna Jiřího je trochu jiného názoru. „Partnerské problémy se řeší s partnerkou, a ne s jinou partnerkou. Když je někomu špatně ve vztahu, máte to řešit s někým, kdo je k tomu oprávněný, a ne, aby si vylíval srdce v jiné posteli. Takhle se spory v rodině neřeší,“ dodala modelka.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou