Petr Kolečko potvrdil rozpad vztahu s Anetou Vignerovou: Scenárista popsal, co cítí k nové partnerce Denise

Celebrity Petr Kolečko potvrdil rozpad vztahu s Anetou Vignerovou: Scenárista popsal, co cítí k nové partnerce Denise
Více

Vztah mezi Anetou Vignerovou (34) a Petrem Kolečkem (38) je u konce. Na problémy mezi nimi upozornil jako první web eXtra.cz. V tu chvíli ještě modelka vůbec nic netušila. Následující den scenárista pro Blesk.cz potvrdil rozpad vztahu s Anetou a promluvil o nové partnerce Denise Nesvačilové (31). Co o hvězdě Slunečné prozradil?

Láska mezi modelkou Anetou Vignerovou a scenáristou Petrem Kolečkem je u konce. „Scenárista Petr Kolečko se vídá s herečkou Denisou Nesvačilovou. A neskrývají to, chlubí se tím. Aspoň v užším okruhu svých známých ano. Tohle jejich ‚hlubší přátelství‘ trvá od letního natáčení seriálu Pálava,“ informoval jako první web eXtra.cz.

Miss ČR 2009 až do té chvíle patrně vůbec nic netušila. „O tom nic nevím, budu si to muset zjistit,“ reagovala zaskočená Vignerová, která má se scenáristou dvouletého syna Jiřího. Spekulacím učinil konec až samotný Kolečko.

Nejdůležitější, co je potřeba v tuto chvíli asi říct, je to, že jsme se s Anetou rozešli,“ sdělil deníku Blesk.cz. „Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní,“ dodal Petr Kolečko, který nedávno nyní už s bývalou partnerkou oslavil tříleté výročí.

CelebrityKrize mezi Anetou Vignerovou a Petrem Kolečkem? Slavný scenárista se má vídat s krásnou zrzkou, co na to modelka

Krize mezi Anetou Vignerovou a Petrem Kolečkem? Slavný scenárista se má vídat s krásnou zrzkou, co na to modelka

Kolečko randí s hvězdou Slunečné Denisou Nesvačilovou

Následně se potvrdila informace, že Petr Kolečko randí s hvězdou seriálu Slunečná Denisou Nesvačilovou. „Mezi mnou a Denisou je něco čerstvého a krásného, a to je asi tak všechno, co vám k tomu můžu v tuto chvíli říct,“ řekl s tím, že herečka ale není důvodem rozchodu mezi ním a modelkou. VipStar.cz kontaktoval o vyjádření jak Anetu Vignerovou, tak Petru Nesvačilovou, ale do vydání článku ani jedna neodpověděla.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou