První ochutnávka z nových dílů Ulice: Nová vzplanutí, milostné trojúhelníky a porod v přímém přenosu

Ulice První ochutnávka z nových dílů Ulice: Nová vzplanutí, milostné trojúhelníky a porod v přímém přenosu
Více

Osmnáctá sezona Ulice je už minulostí a na dveře pomalu klepe sezona devatenáctá. Na nové díly si diváci ale budou muset ještě chvíli počkat, protože seriál má nyní pravidelnou prázdninovou pauzu ve vysílání. Aby se fanoušci měli na co těšit, tvůrci jim už nyní nabídli malou ochutnávku z toho, co jejich známé z Ulice bude po prázdninách čekat. A nebude toho málo!

„Jsme rádi, že Ulice diváky stále baví. Vážíme si toho, za jejich přízeň jim děkujeme. Zároveň je nechceme zklamat, a tak se snažíme vyprávět příběhy postav Ulice tak, jak to mají její fanoušci rádi – poutavě a s humorem, tak, aby v nich nechyběly emoce, láska a samozřejmě i dramata,“  říká kreativní producentka Ulice Silvie Klasová. „Všem divákům přeji hezké léto a těším se, až se společně sejdeme u nových dílů Ulice,“ dodává.

TV Nova vysílá seriál Ulice již od roku 2005. Příběhy obyvatel snad nejznámější městské části v naší republice diváky stále baví. Ulice je jedním z nejoblíbenějších původních seriálů na našich obrazovkách a zároveň i nejdelším. Osudy jejích postav se totiž odvíjejí každý všední podvečer. Mohlo by se zdát, že tvůrcům dojde dech, ale opak je pravdou. Z první ochutnávky z nových dílů je zřejmé, že diváky čeká pestrý koktejl příběhů plných emocí, humoru i dramatických okamžiků.

CelebrityMiliónová Dara Rolins: Potrpí si na luxusní doplňky, diamantové šperky a lodičky za desetitisíce

Miliónová Dara Rolins: Potrpí si na luxusní doplňky, diamantové šperky a lodičky za desetitisíce

Návrat Eddieho

Velkým tahákem pro všechny fanynky bude zcela jistě návrat Eddieho Rambouska (Jiří Panzner), který si to namíří i s kufry rovnou k Magdě (Veronika Čermák Macková), své bývalé lásce. Otázkou je, jak tenhle návrat zahýbe vzájemným vztahem Magdy a Prokopa (Ondřej Studénka). Ti dva se sice před prázdninami rozešli, ale Prokop s tím srovnaný evidentně není. Že by chtěl Magdu získat nazpět a Eddie se pro něj stane nečekanou překážkou?

Julie se nevzdává

K velké radosti Blanky (Linda Rybová) i zbytku rodiny skončila Kristýna (Sára Korbelová) těsně před prázdninami takřka na minutu s Julií (Jitka Schneiderová). Sama totiž zjistila, že Julii jde spíš o peníze než o klienty samotné. Pro Kristýnu to bylo obrovské rozčarování, neboť Julie byla její vzor. Důvěřovala jí, věřila, že se s její pomocí zbaví záchvatů úzkosti. Když prozřela, rozhodla se pro klasickou léčbu. Julii už nikdy nechtěla vidět, jenže po prázdninách se znovu setkají. Ezošmejdka Julie má prostě hroší kůži, a tak je nasnadě, že se pokusí Kristýnou opět manipulovat a získat ji nazpět mezi své oddané ovečky…

Lumírovo trampování s Lexíkem, Pavlem a Máriem i pád Nyklové

Lumír Nykl (Václav Svoboda) není žádné ořezávátko, to už v minulosti předvedl několikrát. Jeho syn Lexík (Filip Hornyak) svého tátu a společné geny rozhodně nezapře. To předvede i nyní, když společně vyrazí s Pavlem (Jan Řezníček) a Máriem (Jiří Kniha) do přírody, aby si užili nejen trochu dobrodružství, ale hlavně chlapské pospolitosti. Ovšem ne všechno půjde tak hladce, jak si pánové myslí… To ostatně zjistí také nezmar Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová), které se u Lumíra pustí do velkého úklidu. Stačí chvilka nepozornosti, ztráta balance, a už to bude lítat. Otázkou je, jaký bude dopad vzhledem k Vilmině věku…

Karlin boj o Máru

Karla (Markéta Stehlíková) a Mára (Kryštof Rímský) se sice rozvádějí, ovšem nezasvěcený člověk by to na nich v poslední době nepoznal. Rozumí si, vycházejí si vstříc ohledně střídavé péče o syny, byli sehranou dvojkou, když chystali svatbu Dominice (Barbora Vyskočilová) a Tonymu (Ondřej Volejník). Karla proto stále doufá, že by se k sobě mohli vrátit, protože Máru pořád miluje. Jenže po prázdninách se svěří těhotné Dominice s obavou, že si Mára zřejmě někoho našel. Je její podezření oprávněné? Začne o Máru bojovat, nebo to definitivně vzdá?

CelebrityDenisa Nesvačilová hodnotí tragikomický vztah s Kolečkem: Slova o lháři, debilovi a černokněžníkovi

Denisa Nesvačilová hodnotí tragikomický vztah s Kolečkem: Slova o lháři, debilovi a černokněžníkovi

Porod takřka v přímém přenosu

Kromě Dominiky je v Ulici momentálně těhotná také ředitelka školy Irena Landová (Kateřina Holánová). Ta sice svou agendu už předala Magdě, do školy za ní ale stále chodí. Zamíří tam také v době, kdy se už bude modlit, aby se její potomek konečně rozhodl podívat se na tento svět. Její přání bude vyslyšeno, ovšem v poněkud nevhodné chvíli. Ale na druhou stranu – kde jinde než ve škole by se mělo cítit Irenino dítě jako doma, a tudíž právě zde přijít na svět?

Bruno a Bára konečně spolu?

Bára (Eliška Bašusová) a Bruno (Jaroslav Blažek) kolem sebe krouží už nějaký ten pátek. Těsně před prázdninami se zdálo, že si ti dva konečně vyznají lásku a začnou spolu chodit, ale k tomu nakonec nedošlo. Rande jim tehdy překazil Mára, Bára pak následujícího dne odletěla na celé léto pracovně do Japonska. Jak to s nimi bude po Bářině příletu? Podle ochutnávky z nových dílů Ulice se to mezi nimi začne vyvíjet velmi slibně…

Milošovy bizarní trampoty

Miloš (Jiří Štrébl) patří mezi divácky nejoblíbenější postavy seriálu. Jeho fanoušci si přijdou na své i v devatenácté sezoně, kdy Miloš s hrůzou zjistí, že se mění v ženskou. U chlapáka jeho ražení to je samozřejmě tragédie nejvyššího kalibru. Jak se k jeho mužským strastem postaví František (Matyáš Valenta), jenž má pro svérázného Miloše pochopení stejně jako zbytek jeho rodiny?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?