Miliónová Dara Rolins: Potrpí si na luxusní doplňky, diamantové šperky a lodičky za desetitisíce

Celebrity Miliónová Dara Rolins: Potrpí si na luxusní doplňky, diamantové šperky a lodičky za desetitisíce
Více

Jednou z oceněných na bratislavské akci Slovenka roku 2023 byla také zpěvačka Dara Rolins (50). Ta pro tuto příležitost vynesla dlouhé černé večerní šaty, set diamantových šperků a boty značky Fendi za neuvěřitelných 1600 euro. Před pár dny zase vyrazila na představení nového designu do pražské parfumerie v rudých šatech s holými zády, ve kterých ukázala o kousek více, než by si přála. Slovenská diva zkrátka zraje jako víno a fanoušci ji za to milují.

Oblíbená zpěvačka Dara Rolins je v poslední době v jednom kole. Není to tak dávno, co se objevila na představeni nového designu pražské parfumerie a na sobě měla rudé odvážné šaty s holými zády, které nechaly vyniknout jejím přednostem.

Na sociálních sítích Rolins sklidila velký obdiv za svůj outfit. „Moc vám šaty sluší, jsou krásné, elegantní jako sama vy,“ píší. „Nádherná polonahá padesátiletá Darka v poli jako maková panenka,“ rozněžnili se další.

K rudým šatům zpěvačka zvolila nenápadnou kabelku Constance od Hermés, která vyjde na zhruba 400 tisíc korun v nošeném stavu. Slovenská diva prakticky vždy sklízí za své outfity velké ovace i u odborníků. Občas si obleče jen džíny s bílým trikem a jindy si zase potrpí na luxusní doplňky.

CelebrityTakhle odvážný outfit ještě nevynesla: Nela Slováková předvedla úplně nahé pozadí a dávku extravagance

Takhle odvážný outfit ještě nevynesla: Nela Slováková předvedla úplně nahé pozadí a dávku extravagance

Dokonalá Dara Rolins

Jinak tomu nebylo ani na nedávné bratislavské akci Slovenka roku 2023, kde byla zpěvačka přítomná. Pro tuto příležitost vynesla dlouhé černé večerní šaty, set diamantových šperků a boty značky Fendi za neuvěřitelných 1600 euro (pozn. red. cca 40 tisíc korun).

I v tmavé dlouhé róbě se závojem to Rolins náramně slušelo. O Daře se dlouhodobě ví, že na své postavě tvrdě maká a zdravě se stravuje. Vypadat v padesáti letech jako bohyně, není totiž zadarmo. „Plus minus se už dlouho držím na své váze. Jsem spokojená a šťastná,“ řekla v rozhovoru pro Super.cz.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné