Premiérová Výměna manželek: Rodina získává peníze darováním vajíček a plazmy, přitom utrácí za nesmysly

Výměna manželek Premiérová Výměna manželek: Rodina získává peníze darováním vajíček a plazmy, přitom utrácí za nesmysly
Více

Žárlivá Petra z českého paneláku se v prvním díle nové řady divácky oblíbené Výměny manželek přestěhuje na slovenský venkov. Temperamentní Slovenka Mariana ze svého stavení zamíří do malého bytu uprostřed Kladna za svérázným tatínkem a dvěma malými dětmi. Úspěšná reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod odhledem nového chotě, nových dětí a televizních kamer, odstartuje ve středu 11. ledna ve 20:20 již patnáctou sezónu premiérovým dílem.

Třicetiletá Petra žije na Kladně v pronajatém bytě 2+1 a je na rodičovské dovolené. Její partner se jmenuje Tomáš. Je mu 31 let, pracoval jako kurýr ale v současné době je nezaměstnaný. Jejich největším problémem je žárlivost. Mají spolu dvě dcery. Nelince brzy budou dva roky a Petrušce je devět měsíců.

Druzí účastníci úspěšné reality show Výměna manželek žijí na slovenské vsi Poniky nedaleko Banské Bystrice. Mají rodinný domek se spoustou zvířat. Pětatřicetileá Mariana se živí jako kadeřnice a je pedant na uklízení. Jejímu synovi Timovi je třináct roků a jejímu partnerovi svářeči Igorovi je čtyřicet dva.

CelebrityJiří Mádl se stal otcem: Těhotenství i porod partnerky (44) se mu podařilo ututlat

Jiří Mádl se stal otcem: Těhotenství i porod partnerky (44) se mu podařilo ututlat

Mariana se těší na dvě dětí, zejména na mazlení s malým miminkem. Bude ale nemile překvapená, kolik piv Tomáš denně vypije, jak moc času tráví na telefonu, jak moc své ženě nedůvěřuje a kolik peněz jeho domácnost utrácí za zbytečnosti. Petra se bude starat o slepice, ovce a králíky. Bude ale také zaskočena některými částmi domácností.

ZDE se můžetě podívat na video, jak Tomáš náhradní mamince Marianě říká, že si jeho rodina potřebovala koupit 16 kočárků pro děti. Přitom se v jejich domácnosti obrací každá koruna.  Petra ze zase rozpovídala o tom, jakým způsobem získává peníze.

Jak dopadne střet těchto dvou světů? Ustojí Petra představu, že její muž sdílí domácnost s cizí ženou? A jak zvládne Marianna domácnost, které nevládne pevná ruka? Premiérový díl Výměny manželek uvede TV Nova 11. ledna ve 20:20 a již teď je k vidění na Voyo.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Výměna manželek oslaví 18 let a navyšuje odměnu: Na kolik si účinkující příjdou? Výměna manželek

Výměna manželek oslaví 18 let a navyšuje odměnu: Na kolik si účinkující příjdou?

Změnilo ji vězení? Lucie z Výměny manželek je opět zamilovaná a odhodlala se k razantnímu kroku Výměna manželek

Změnilo ji vězení? Lucie z Výměny manželek je opět zamilovaná a odhodlala se k razantnímu kroku

Poslední premiéra Výměny manželek: Podaří se změnit tvrdou výchovu dominantního tatínka? Výměna manželek

Poslední premiéra Výměny manželek: Podaří se změnit tvrdou výchovu dominantního tatínka?