Pracovat s představitelem Horatia z Kriminálky Miami bylo peklo: Toxické chování a nepochopitelné požadavky

Zahraničí Pracovat s představitelem Horatia z Kriminálky Miami bylo peklo: Toxické chování a nepochopitelné požadavky
Více

Americký televizní a seriálový herec David Caruso (67) proslul v seriálech Policie New York a Kriminálka Miami, kde si zahrál roli legendárního detektiva. Horatio Caine vždy stál na straně pravdy a poradil si s každou situací. V reálném životě ale herec vůbec nebyl příjemný sympaťák se smyslem pro spravedlnost. Těsně před smrtí o spolupráci se zrzavým hercem promluvil tvůrce seriálu Policie New York Steven Ronald Bochco (†75). Informoval o tom zahraniční web Daily Mail.

Většina diváků si pamatuje herce Davida Carusa coby legendárního detektiva v nestárnoucím seriálu Kriminálka Miami. Zatímco seriálový Horatio Caine působil jako zrzavý sympaťák, se kterým se chce každý kamarádit, tak v reálném životě to s ním nebylo vůbec jednoduché. Obzvlášť během 90. let, kdy zažíval chvíle největší slávy.

V roce 2016 promluvil tvůrce seriálu Policie New York Steven Ronald Bochco o hercově nemožném chování. „Carusovo chování bylo, jednoduše řečeno, toxické,“ napsal ve svých memoárech Truth Is a Total Defense.

ZahraničíAshley Olsen se tajně vdala: Hrstka hostů, skromný obřad a podpora sestry, která prošla ošklivým rozvodem

Ashley Olsen se tajně vdala: Hrstka hostů, skromný obřad a podpora sestry, která prošla ošklivým rozvodem

David Caruso odešel ze světa šoubyznysu v roce 2012 a od té doby se doslova změnil k nepoznání. Z charismatického detektiva se stal zasmušilým pánem s nadváhou a na veřejnosti se prakticky vůbec neukazuje. Přesto i po letech ho čas od času doženou jeho hříchy z mládí.

Byl emocionálně nedostupný pro každého a byl těkavý, náladový nebo zasmušilý. Většina lidí nefunguje dobře v dysfunkčním prostředí, ale Caruso to miloval, protože byl zdrojem veškeré nespokojenosti a to ho posilovalo,“ popisuje ve svých memoárech Ronald Bochco podle Daily Mail.

ZahraničíSelena Gomez dováděla s Beckhamovými na jachtě: Na fotografy vystrčila pevný zadek a ukázala ženské křivky

Selena Gomez dováděla s Beckhamovými na jachtě: Na fotografy vystrčila pevný zadek a ukázala ženské křivky

Nesmyslné požadavky

Přelomová role pro Davida Carusa přišla v roce 1993, kdy získal roli Johna Kellyho v televizním seriálu Policie New York. A s jeho stoupající slávou se samozřejmě objevily různé hvězdné manýry. Podle tvůrce seriálu byl Caruso přesvědčen o tom, že je příliš dobrý na televizního herce.

Požadoval skoro 2,5 milionu korun za epizodu, tucet letenek první třídy, dva hotelové apartmány na Manhattanu. Když dotočil poslední scénu, opustil plac a s nikým se ani nerozloučil,“ popisuje. „Mladí herci někdy dělají velmi hloupé věci. Nebyl jsem výjimkou,“ okomentoval své chování po letech sám David Caruso.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu Zahraničí

Reakce Britney Spears na rozvod se Samem Asgharim: Nejdřív slova o bolesti, pak si nechala olízat nohu