Ashley Olsen se tajně vdala: Hrstka hostů, skromný obřad a podpora sestry, která prošla ošklivým rozvodem

Zahraničí Ashley Olsen se tajně vdala: Hrstka hostů, skromný obřad a podpora sestry, která prošla ošklivým rozvodem
Více

Herečka, podnikatelka a návrhářka Ashley Olsen (36) a její dlouholetý přítel Louis Eisner (33) se podle informaci webu Page Six tajně vzali. Obřad se konal v soukromé rezidenci v Bel-Air. Pár se na veřejnosti ukazuje jen málo a své soukromí si pečlivě hlídá. Ashley se proslavila především ve filmech, kde si zahrála po boku svého dvojčete, herečky Mary-Kate (36).

Herečka a módní návrhářka Ashley Olsen řekla 28. prosince po šesti letech vztahu „ano“ partnerovi Louisi Eisnerovi, který se živí jako umělec. Zahraniční web Page Six informoval o tom, že se mělo jednat o tajnou a skromnou svatbu, na kterou bylo pozváno pouze 50 hostů. „Poklidný obřad proběhl v soukromém domě v Bel-Air v Kalifornii,“ řekla webu tajný zdroj.

Pár spolu začal randit v roce 2017, ale na veřejnosti se objevují jen zřídkakdy, protože Ashley stejně jako její dvojče Mary-Kate si své soukromí bedlivě střeží. Dvojčata patřila mezi nejoblíbenější a nevyhledávanější herečky na začátku tisíciletí. Sláva a pozornost nejznámější dvojčata světa postupem času dohnala k anorexii a vážným problémům.

CelebrityAdéla Vinczeová s partnerem adoptovali miminko: Jisté ale ještě nic nemají, čeká je běh na dlouhou trať

Adéla Vinczeová s partnerem adoptovali miminko: Jisté ale ještě nic nemají, čeká je běh na dlouhou trať

Ashley s nyní už manželem se poprvé na veřejnosti objevili teprve minulý rok. Fanoušci je mohli zahlédnout na červeném koberci u příležitosti pořádané Eisnerovým otcem, právníkem Ericem Eisnerem. Matkou je pro změnu návrhářka šperků a bývalá redaktorka Vogue Lisa Eisner.

Jedna svatba, jeden rozvod

Na svatbě samozřejmě nemohla chybět ani Mary-Kate, která má za sebou velmi ošklivý rozvod s Oliverem Sarkozym, se kterým žila v letech 2015 až 2021. „Je to mezi nimi velmi ošklivé,“ řekl tehdy magazínu E! zdroj z blízkosti okolí Mary-Kate. Jejich vztah měl údajně dlouhodobě procházet krizí, která vyústila v rozvod po pěti letech vztahu. Krátce po rozvodu se měla Mary-Kate uzavřít do sebe a veškeré dny trávila Ashley. Tak snad brzy najde své štěstí i Mary-Kate.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram