Ashley Olsen se tajně vdala: Hrstka hostů, skromný obřad a podpora sestry, která prošla ošklivým rozvodem

Zahraničí Ashley Olsen se tajně vdala: Hrstka hostů, skromný obřad a podpora sestry, která prošla ošklivým rozvodem
Více

Herečka, podnikatelka a návrhářka Ashley Olsen (36) a její dlouholetý přítel Louis Eisner (33) se podle informaci webu Page Six tajně vzali. Obřad se konal v soukromé rezidenci v Bel-Air. Pár se na veřejnosti ukazuje jen málo a své soukromí si pečlivě hlídá. Ashley se proslavila především ve filmech, kde si zahrála po boku svého dvojčete, herečky Mary-Kate (36).

Herečka a módní návrhářka Ashley Olsen řekla 28. prosince po šesti letech vztahu „ano“ partnerovi Louisi Eisnerovi, který se živí jako umělec. Zahraniční web Page Six informoval o tom, že se mělo jednat o tajnou a skromnou svatbu, na kterou bylo pozváno pouze 50 hostů. „Poklidný obřad proběhl v soukromém domě v Bel-Air v Kalifornii,“ řekla webu tajný zdroj.

Pár spolu začal randit v roce 2017, ale na veřejnosti se objevují jen zřídkakdy, protože Ashley stejně jako její dvojče Mary-Kate si své soukromí bedlivě střeží. Dvojčata patřila mezi nejoblíbenější a nevyhledávanější herečky na začátku tisíciletí. Sláva a pozornost nejznámější dvojčata světa postupem času dohnala k anorexii a vážným problémům.

CelebrityAdéla Vinczeová s partnerem adoptovali miminko: Jisté ale ještě nic nemají, čeká je běh na dlouhou trať

Adéla Vinczeová s partnerem adoptovali miminko: Jisté ale ještě nic nemají, čeká je běh na dlouhou trať

Ashley s nyní už manželem se poprvé na veřejnosti objevili teprve minulý rok. Fanoušci je mohli zahlédnout na červeném koberci u příležitosti pořádané Eisnerovým otcem, právníkem Ericem Eisnerem. Matkou je pro změnu návrhářka šperků a bývalá redaktorka Vogue Lisa Eisner.

Jedna svatba, jeden rozvod

Na svatbě samozřejmě nemohla chybět ani Mary-Kate, která má za sebou velmi ošklivý rozvod s Oliverem Sarkozym, se kterým žila v letech 2015 až 2021. „Je to mezi nimi velmi ošklivé,“ řekl tehdy magazínu E! zdroj z blízkosti okolí Mary-Kate. Jejich vztah měl údajně dlouhodobě procházet krizí, která vyústila v rozvod po pěti letech vztahu. Krátce po rozvodu se měla Mary-Kate uzavřít do sebe a veškeré dny trávila Ashley. Tak snad brzy najde své štěstí i Mary-Kate.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach Zahraničí

Bývalá hvězda Merlose Place si zahrává se smrtícím koktejlem: Z posledních fotek Heather Locklear jde strach

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande Zahraničí

Britney Spears balancuje na hraně: Nejdřív se ukázala bez formy a ušmudlaná, pak vyrazila na tajné rande

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj Zahraničí

Rakovina v posledním stádiu se jí otiskla do tváře: Hvězda Beverly Hills Shannen Doherty svádí marný boj