Homofobní urážky, ponižování a žádná výplata: Bývalý zaměstnanec popsal praktiky Jaromíra Soukupa

Exkluzivně Homofobní urážky, ponižování a žádná výplata: Bývalý zaměstnanec popsal praktiky Jaromíra Soukupa
Více

Jaromír Soukup (54) má v poslední době problémů víc než dost. Kromě toho, že ho velmi zasáhl rozchod s matkou dcery Rozárky Agátou Hanychovou (38), tak se po krk topí v dluzích a dluží snad úplně všude a všem. Mezi ty, kteří čekají na peníze od majitele televize Barrandov je řada dabérů, muzikantů, moderátorů nebo herců a tím seznam rozhodně nekončí. Redakci VipStar.cz se ozval bývalý zaměstnanec mediálního magnáta, který se svěřil s tím, jaké to je pracovat pro Jaromíra Soukupa.

Mediální magnát a majitel televize Barrandov Jaromír Soukup se v posledních týdnech topí v samých problémech. Začalo to rozchodem s bývalou modelkou Agátou Hanychovou a od té doby se mu sype na hlavu jeden problém za druhým. Blesk.cz přišel s velmi šokující informací, že Soukup neměl platit ani své tehdy partnerce za pořad Holčičky.

Agáta ale z řad známých osobností není jediná, komu Soukup neplatil. Podle zjištění webu eXtra.cz je seznam věřitelů pěkně dlouhý. Soukup má dlužit například moderátorce Zuzaně Bubílkové 12 tisíc korun, herec Josef Carda čeká na částku 3 600 korun, Nela Boudová na 1 067 korun, muzikant Ondřej Brzobohatý 1 661 korun.

Tím ale seznam rozhodně nekončí. Soukup dále dluží dabérovi Bohdanovi Tůmovi 15 400 korun nebo Lucii Vondráčkové. Redakci VipStar.cz se podařilo získat vyjádření bývalého zaměstnance TV Barrandov, jehož identitu známe, ale z pochopitelných důvodu ji nebudeme uvádět.

RozhovorTornádo Lulu vyhrála zápas v plácané a vzkazuje: Chci obhájit vítězství a seřezat Agátu Hanychovou

Tornádo Lulu vyhrála zápas v plácané a vzkazuje: Chci obhájit vítězství a seřezat Agátu Hanychovou

Neočekávej včasné výplaty, slyšel jsem jako první od kolegů

Já si přímo Barrandov nevybral. Odpovídal jsem tehdy na inzerát do časopisu Sedmička na pozici redaktora. Vzápětí se mi ozvali z TV Barrandov, že se jim můj životopis líbí natolik, že by mě rádi uvítali ve svém týmu v televizi. Přišlo mi to jako super nápad, ovšem co přišlo pak, to mě ani v tom nejhorším snu nenapadlo,“ rozpovídal se v rozhovoru proVipStar.cz bývalý zaměstnanec Jaromíra Soukupa.

Jediné, co očekával byl fér přistup a žádné podrazy. Bohužel ani to Soukup nedokázal dodržet. „Já nikdy moc neočekávám, jen chci fér přístup a žádné podrazy. Tohle se mi ale nesplnilo. Hned ze začátku mi bylo od kolegů řečeno, ať neočekávám včasné výplaty. A taky tak bylo. První výplata přišla bůh ví kdy, já ale musel držet, s prominutím, hubu a krok,“ říká.

VirálShopaholicadel se chlubí prstenem, lidé mají jasno: Tyranka a psychopatka, která si žádost o ruku vynutila, tvrdí

Shopaholicadel se chlubí prstenem, lidé mají jasno: Tyranka a psychopatka, která si žádost o ruku vynutila, tvrdí

Soukup po mně řval, že jsem za*raná buzna

Kromě pozdě proplacených výplat bývalý zaměstnanec hovoří také o tom, jak se Soukup choval. „Působil jsem tam necelý rok. Odešel jsem z minuty na minutu. Ano, jeden den jsem se sbalil a odešel. Pak Soukup na své zaměstnance, tehdy i na mě, pořád křičel. Bezdůvodně. V den mého odchodu to byl ale masakr. Byl jsem tam už od brzkého rána, neboť jsem nad rámec mé pracovní náplně organizoval konkurz na herce do Soudkyně Barbary. Mimochodem, toto jsem měl neplacené,“ pokračuje.

Poté jsme měli jít natáčet pořad VIP Svět Speciál, do kterého jsem p. Soukupovi vybíral témata. Ten den se asi špatně vyspal a najednou všechno bylo špatně. Kvůli tomu, že se mu témata nelíbila, mě začal před ostatními ponižovat a nadávat. Př.: kre*én, de*il, č*rák, zas*aná bu*na. Tak jsem se sbalil a odešel,“ dodal bývalý zaměstnanec TV Barrandov, který se s takovým přístupem ze strany zaměstnavatele nikdy nesetkal. Redakce VipStar.cz kontaktovala s prosbou o vyjádření Jaromíra Soukupa. Bohužel do vydání článku nepřišla žádná odpověď.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Drama na lodi: Terezu Vojtkovou dělily vteřiny od smrti, stačilo málo a z jejich dětí byli sirotci Exkluzivně

Drama na lodi: Terezu Vojtkovou dělily vteřiny od smrti, stačilo málo a z jejich dětí byli sirotci

Exkluzivní fotky ze svatby bývalého partnera Nikol Leitgeb: V Las Vegas si vzal nejkrásnější kosmetičku Česka Exkluzivně

Exkluzivní fotky ze svatby bývalého partnera Nikol Leitgeb: V Las Vegas si vzal nejkrásnější kosmetičku Česka

Hvězda Tik Toku skončila na úplném dně: Koleso páčí skříně na benzínce a žebrá na okraji Prahy Exkluzivně

Hvězda Tik Toku skončila na úplném dně: Koleso páčí skříně na benzínce a žebrá na okraji Prahy

Manželka herce Blažka se pustila do poprsí Veroniky Arichtevy: Je to hnus a za tím si stojím, říká Exkluzivně

Manželka herce Blažka se pustila do poprsí Veroniky Arichtevy: Je to hnus a za tím si stojím, říká

Milovník plastik Honza Šimša natočil film pro dospělé: Tohle všechno mělo zůstat soukromé, říká Exkluzivně

Milovník plastik Honza Šimša natočil film pro dospělé: Tohle všechno mělo zůstat soukromé, říká

Exkluzivní snímky ze svatby Andrey Pomeje: Požehnání od mnichů, vytetované prstýnky a debata o příjmení Exkluzivně

Exkluzivní snímky ze svatby Andrey Pomeje: Požehnání od mnichů, vytetované prstýnky a debata o příjmení