Poslední premiéra Výměny manželek: Podaří se změnit tvrdou výchovu dominantního tatínka?

Výměna manželek Poslední premiéra Výměny manželek: Podaří se změnit tvrdou výchovu dominantního tatínka?
Více

Zítra TV Nova v tradičním čase 20:20 uvede závěrečnou premiérovou epizodu patnácté sezóny Výměny manželek. Přes prázdniny TV Nova uvede reprízy těch nejúspěšnějších epizod předchozích sezon. Dalších sedm nových, premiérových dílů úspěšné reality show bude v létě k vidění v exkluzivní předpremiéře na Voyo. Jak si poradí důrazná Jana s liberální výchovou, na kterou není zvyklá? Dokáže se Petra přizpůsobit, nebo se jí podaří změnit výchovné praktiky náhradní rodiny?

První rodina Výměny manželek žije v pronajatém bytě 3+kk v Praze na moderním sídlišti Jarov. Petře je 33 let a je kadeřnicí na mateřské dovolené. Honzovi je 30 let a je podnikatel. Spolu mají dvouletou dceru Aničku. Petra a Honza tvoří spokojený pár už čtyři roky.

S nápadem přihlásit rodinu do televizního pořadu přišel Honza, přišlo mu to jako zajímavý adrenalinový zážitek. Partneři vyznávají liberální výchovu, a tak celý jejich svět se točí kolem malé dcerky. Jejich dohady se týkají maličkostí, jako, že Honza zapomene v kalhotách papírový kapesník. Oba by chtěli změnit přístup k sobě. Chtěli by se víc chválit a více si vyznávat lásku.

Drsná výchova

Druhá rodina žije v panelovém domě na přeloučském sídlišti v bytě 3+1. Janě je 40 let a pracuje v pečovatelském domě pro seniory. Pavlovi je 40 a živí se jako popelář. V domácnosti s nimi žijí Janiny dvě dcery z předchozího vztahu: prvňačka Janička (7) a Eliška (6). Dvě dcery má i Pavel, ale ty žijí na Moravě. Partneři spolu žijí jeden rok. Do Výměny manželek se přihlásili proto, aby Pavel nebyl na holky tak přísný a dokázal se s Janou domluvit na společné výchově. Jana by chtěla, aby s Pavlem viděli, jak probíhá výchova dětí i jinde.

Petra se v novém bytě cítí příjemně. Vybavení jí přijde prostší, ale funkční. Nejvíc se jí líbí dětský pokoj. V nové domácnosti se Petře nelíbí, že holky pijí pouze sladké nápoje a má problém i s výchovou, jaká je na děti aplikována. Moc se podle ní doma křičí, i když to není potřeba.

InfluStarStrach o život známé youtuberky: Mína se pokusila o sebevraždu, tvrdí bývalý partner

Strach o život známé youtuberky: Mína se pokusila o sebevraždu, tvrdí bývalý partner

Janička má spoustu jedniček, ale Pavel jí stejně při plnění domácích úkolů sekýruje. Petra by chtěla, aby dcery občas chválil. K menší výměně názorů dojde, když Petra s holkami vyrábí valentýnky. Pavel to hned začne komentovat, že to je americký svátek, který on neuznává. Když však Petře dojde kurýrem kytice, dojme ho to a rozhodne se své Janě druhý den také poslat květiny.

I Janě se nový pražský byt líbí. Přijde ji jednoduchý a čistý. Honza i Anička ji přijdou sympatičtí, jen Anička je hodně fixovaná na tátu a špatně si k náhradní mamince hledá cestu. Velkým tématem je i odlišný přístup k výchově. Honza s Petrou nejsou zastánci diktatury, nechtějí dcerku do ničeho nutit. Jana je ráznější. Avšak i ona se v nové domácnosti inspiruje a chtěla by se s Pavlem domluvit, aby víc s holkami komunikovali, aby víc vysvětlovali.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tragický osud Nikoly z Výměny manželek: Dala si piercing do jazyka a je na úrovni malého dítěte Výměna manželek

Tragický osud Nikoly z Výměny manželek: Dala si piercing do jazyka a je na úrovni malého dítěte

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná Výměna manželek

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky Výměna manželek

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání