Strach o život známé youtuberky: Mína se pokusila o sebevraždu, tvrdí bývalý partner

InfluStar Strach o život známé youtuberky: Mína se pokusila o sebevraždu, tvrdí bývalý partner
Více

Dominika Elischerová (20) je česká influencerka a příležitostná herečka, která je známá hlavně pod přezdívkou Mína. Sociálními sítěmi kolují informace, podle kterých se měla pokusit o sebevraždu. Na Instagramu zveřejnil znepokojivé stories influencer a bývalý partner Míny DejvDee. Redakce VipStar.cz kontaktovala maminku Míny, která se k citlivé záležitosti odmítla vyjádřit.

Mladičká Dominika Elischerová alias Mína patří v Česku mezi jedny z nejoblíbenějších youtuberek. Kromě YouTube působí na Instagramu, kde ji sleduje téměř 300 tisíc lidí. V roce 2021 se dokonce objevila před kamerou ve filmu Cesta domů. O sympatickou influencerku mají nyní ale fanoušci strach.

Influencer DejvDee totiž na Instagramu zveřejnil podivný text, ve kterém tvrdí, že se Mína pokusila o sebevraždu. „Údajně mě její matka nahlásila, že se pokusila zabít kvůli mě,“ napsal si do stories, které zanedlouho smazal.

CelebritySvatba v plánu není, zapíral Marek Ztracený pouhé 4 hodiny před koncertem

Svatba v plánu není, zapíral Marek Ztracený pouhé 4 hodiny před koncertem

Dala (matka pozn. red.) přísný zákaz přiblížení, což je pi*covina, když ona je plnoletá. Tudíž na to se*u, maminka ať si dál nakupuje v OC a nechá umírat svoji dceru v Bohnicích. Fuj zvracím. Mír a lásku mějte se tu,“ dodal.

Co se s Mínou děje?

Redakce VipStar.cz kontaktovala matku Míny s dotazem ohledně celé situace. Ta se ovšem odmítla k záležitosti vyjádřit. „Dejte mi prosím čas,“ napsala na dotaz. Na svůj Instagram ale během dne umístila stories z nemocnice Motol v Praze.

Dnes Motol za Mínou za Ivankou a ještě jednou kamarádkou,“ napsala. Výše zmíněný influencer zveřejnil na Instagramu videa, která má redakce VipStar.cz k dispozici a je z nich evidentní, že mezi influencerem a matkou Míny rozhodně nepanuje přátelský vztah.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst InfluStar

Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst

Zadlužený Marek Datel se bude muset otáčet: Jeho partnerka a hvězda Like House Bára čeká dítě InfluStar

Zadlužený Marek Datel se bude muset otáčet: Jeho partnerka a hvězda Like House Bára čeká dítě

Kontroverzní Tadeáš Kuběnka prozradil, kolik utratí za měsíc: Na jeho potřeby by nevystačil ani plat poslance InfluStar

Kontroverzní Tadeáš Kuběnka prozradil, kolik utratí za měsíc: Na jeho potřeby by nevystačil ani plat poslance