Poslední koncert Marka Ztraceného na několik let dopředu: Lidé se bojí o zpěvákovo zdraví

Celebrity Poslední koncert Marka Ztraceného na několik let dopředu: Lidé se bojí o zpěvákovo zdraví

Oblíbený zpěvák Marek Ztracený (37) o víkendu oznámil, že má v plánu uspořádat v Praze poslední koncert na hodně dlouhou dobu. Pro všechny fanoušky bylo takové rozhodnutí doslova šokem. Okamžitě se na sociálních sítích začalo spekulovat, zda zpěvák netrpí nějakou vážnou nemocí. Ztracený o svém zdravotním stavu a kondici promluvil pro web Prima Ženy.

Držitel nejednoho Českého slavíka zpěvák Marek Ztracený všechny své fanoušky šokoval zprávou o konci koncertování. Příští rok 17. června na koncertu v Edenu si ho budou moct lidé poslechnout naposledy živě na hodně dlouhou dobu. Důvody takového rozhodnutí si chtěl nechat zpěvák zatím pro sebe.

Lidé na sociálních sítích ale okamžitě začali spekulovat. „Třeba trpí nějakou vážnou nemocí. Rozhodně bych mu to nepřála, ale je to možné,“ píše jedna z fanynek v komentářích. Podle slov zpěváka jsou ale podobná tvrzená naprosto zcestná.

CelebrityLela Vémola se pochlubila výsledkem práce íránských chirurgů: Fungl nový nosík sklízí obdiv

Lela Vémola se pochlubila výsledkem práce íránských chirurgů: Fungl nový nosík sklízí obdiv

Je to samozřejmě úplný nesmysl. Jsem v plné síle, jsem v plné kondici. Mám připravenou spoustu písniček. Do koncertu v Edenu budu ten nejvíce aktivní zpěvák na celém světě. Informaci jsem dal proto, aby to lidé věděli, aby nebyli třeba pak naštvaní a neříkali, že kdyby to věděli, tak by na koncert přišli,“ vysvětlil webu Prima Ženy Marek Ztracený.

„Hlavní informace je o tom, že bude koncert, ta hlavní informace nemá být o tom, že na pár let přerušujeme veřejné vystupování. Ta neuvěřitelná patnáctiletá cesta vyvrcholí v Edenu a věřím, že pak časem za pár let se zase budou dít velké věci,“ pokračuje. “

Podle zpěváka se příští rok na koncertu v Eden ukončí jedna velká éra. „Ta neuvěřitelná cesta od malých sálů, kde stálo dvacet lidí, přes čtyři vyprodané O2 arény a další haly a přes Tour de léto 2 by měla vyvrcholit právě v pražském Edenu,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch Celebrity

Eva Perkausová poprvé ukázala tvář syna Killiana a vysvětlila, proč si připadá jako hroch