Lela Vémola se pochlubila výsledkem práce íránských chirurgů: Fungl nový nosík sklízí obdiv

Celebrity Lela Vémola se pochlubila výsledkem práce íránských chirurgů: Fungl nový nosík sklízí obdiv
Více

Lela Vémola (33) se téměř po dvou letech odhodlala a nechala si předělat svůj nos, který není dle jejich představ. Za plastickou operací vycestovala až do dalekého Íránu a tamní kliniku si nemohla vynachválit. Kompletní výsledek sice bude viditelný až za pár měsíců, ale Lela se na sociálních sítích fanouškům pochlubila malou ochutnávkou. Ukázala nos bez obvazů a lidé ji zasypali samými pozitivními zprávami.

Slovenská playmate Lela Vémola nebyla spokojená se svým nosem, a proto se rozhodla, že odcestuje do Íránu, kde se svěří do péče věhlasným chirurgům. „Po nepříjemných zkušenostech s lékaři z Evropy jsem se svěřila do rukou odborníka v Íránu. Pan doktor je vyhledávaný a operoval nejednu celebritu. Vím, že mi může pomoct a napravit věci, které ostatní lékaři pokazili,“ okomentovala Lela důvod, proč se rozhodla za operací cestovat tak daleko.

Operace trvala čtyři hodiny a maminka dvou dětí si kromě nosu nechala ještě upravit oční váčky. Během výletu do Íránu se o Lili a Rockyho staral otec Karlos Vémola. Momentálně je Lela doma v rekonvalescenci. „Já jsem moc ráda, že to už je moje poslední plastická operace nosu,“ podotkla Lela s tím, že operace byla bolestivá.

ZahraničíRůžový přízrak Jessica Alves: Žhavé focení na houpačce odhalilo její podivná plastická ňadra

Růžový přízrak Jessica Alves: Žhavé focení na houpačce odhalilo její podivná plastická ňadra

Nosík Lely sklízí ovace

První foto po odstranění stehů. Ještě měsíc musím nosit lepky pro fixaci nosu,“ napsala šťastná Lela na Instagram a ukázala snímek nového nosu. „Celý nos se od základu předělal, a přesně takový přirozený jsem chtěla. Nechtěla jsem mini nos ani jiné extrémy. Chtěla jsem nos, co bude pasovat k mé tváři,“ rozplývá se spokojeně.

„Samozřejmě nos ještě půl roku sedá… je to proces,“ dodala Lela a sledující jenom souhlasí. „Jako panenka. Šikovný je ten doktor, opravdu,“ píší. „Je vidět, že to bylo dobré rozhodnutí. Moc vám to sluší. Je to mnohem lepší,“ shodují se další.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou